Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 lip 2008, 14:25

tez tak uwazam, zbyt wiele to ja nie bede im dawac bez przesady :ico_haha_01:

najbardziej sie boje tego jak Oskar sie zachowa, mam nadzieje ze obcachu nie zrobi hehe...to taki wiercipietek ze bedzie z tym problem....no ale zobaczymy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 lip 2008, 14:29

napewno bedzie grzeczny :ico_sorki:

Kacper przespał całą mszę tylko obudził sie jak był chrzczony,otworzył oczy,ksiadz polał wodą ,namaścił a po wszystkim Kacper zamknął oczy i spał dalej jak gdyby nigdy nic ,poprostu założyłam mu czapke i w tym momencie zamknał oczy :-D
ale najważniejszego momentu nie przeoczył hihi :ico_oczko: nie płakał
najbardziej bałam sie że bedzie płakał a tu nic :ico_noniewiem:

ale wtedy miał 2 i pół mies,a Oskar duzy chłopczyk,będzie dobrze napewno :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 lip 2008, 15:14

i tego sie wlasnie boje ze duzy jest i juz nie taki spioch jak jak byl malutki.....teraz to diabelek wcielony a teraz jeszcze ma ten okres pokazywania swoich humorkow... :ico_noniewiem:

przed chwila zrobil mi mila niespodzianke...wchodze do pokoju a on siedzi na nocniku, zdjal osbie spodnie, majty i sam siusiu zrobil, bez pytania czy chce , namawiania..i jaka radoche mial....oby tak czesciej :ico_haha_01:

lece szybko obiadek robic bo wszyscy za godzinke juz powinni byc :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 lip 2008, 15:38

:ico_brawa_01: dla oskarka

mój własnie wstał w tej chwili i woła mnie
zmykam
paaa

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

11 lip 2008, 23:58

Witajcie

hoho wieczorkiem nikt nie zajrzał.
No Kasiekk usprawiedliwiona :ico_oczko:

My byliśmy dzis w Katowicach zawiezc dziewczyny na pociąg na kolonie

Natashka ja wiem kiedy jesteś w Wawie, ale myślałam że i póżniej też przyjade, specjalnie żeby was zobaczyć. No ewentualnie że nie zgodzicie sie z Bozenką :ico_sorki:
U nas na chrzcinach to księdz odrazu powiedział 80 zł. taka taryfa u nich, odrazu jak zapisywał to obok zostało wpisane zapłacone i podpis :ico_noniewiem:

Ok, lece, spać, dobranoc
i milego weekendu,
jutro będę chyba aż wieczorkiem, bo mam plany napoleonowskie. sprzątanie, koszenie trawy i td

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

12 lip 2008, 07:59

dziendoberek
nocka ok, pobudka o 7

Lulu ale super by bylo gdybysmy sie w Wawie spotkaly :-D

Oskar wcina sniadanko-serek, moze go zje, poki co sie bawi, nadal nie ma apetytu, nie chce nic kompletnie jesc... :ico_szoking: na diete przeszedl chyba
wczoraj tylko ziemniaczka z obiadu z koperkiem zjadll i nic po za tym :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-12, 08:05 ]
aaa no i bylam u ksiedza wczoraj.. byl bardzo mily i normalny, nie prawil mi zadnych kazan ani nie pouczal :ico_haha_01: , konkretny taki, powiedzial co i jak, spisal co musial i dowidzenia :ico_haha_01:
a ja go prosto z mostu spytalam co z "ofiara an chrzest" hehe a on do mnie ze nie ma ofiar za chrzest i jesli bedziemy sobie zyczyli to mozemy przed chrztem dac ksiedzu ofiare na kosciol, ale nie koniecznie... az mi oczy z orbit wyszly jak to powiedzuial..."jesli sobie zyczymy" hehe

no podobalo mi sie jego podejscie

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

12 lip 2008, 09:28

witajcie :ico_oczko:
Natashka, a Ty w Wawie bedziesz?ja mieszkam 100 km od Wawy :-D
a co do oplat chrzcin to u nas ksiadz zyczy sobie 100 zl. jakby jakis cennik mial :ico_szoking:
dal Oskarka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

moja Gabi to przechodzi sama siebie jaest nieznosna i daje niezle popalic :-D
dzisiaj nawet siedziala na nocniku ale nic nie zrobila ale dobrze sie nie boi nocnika

a u nas od samego rana slonecznie ok 8 juz bylo 30 stopni to parowa bedzie :ico_sorki: gdzie sie schowac?jak w domu sauna :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

12 lip 2008, 11:04

Marzenko w Warszawie bede 24 lipca po siostre bo wraca z obozu i ja odbieram

zaraz jade z kolezanka na miasto,obiadek juz czesciowo zrobiony, wyregulowalam brwi i maseczke polozylam..troche taki dzien pieknosc hehe :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

12 lip 2008, 12:11

witam
nocka ok,obudziliśmy się przed Kacprem po 7 :-)
wczoraj obejrzeliśmy samochód a dzis po 10 spisaliśmy umowę no i mamy juz brykę :ico_oczko: oby jeździła dobrze i nic sie nie działo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

u nas bedzie chyba padać,bo duszno i chmur pełno,mam nadzieje że jutro będzie pogoda bo chce sie opalać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

dobrze że Oskiemu lepiej :ico_brawa_01:

Kacper od wczoraj bez wpadek znowu :ico_sorki: tzn nie licząc tej nieszczesnej kupy której nie woła :ico_olaboga: ale teraz mu się odwidziało i nie chce ani na nocnik ani na kibelek z nakładką
chce sikać bez nakładki ,troche go trzymam i on sam sie trzyma,niech sika jak chce byle sikał i wołał :ico_sorki: jak narazie jest znowu ok,może taki kryzysik miał z tymi wpadkami przez ostatnie dni
musimy pomału zacząć na dwór też wychodzic bez pampka,

wczoraj na dworze kucnał i zagląda miedzy nogi,pytam co robisz a on mówi "sikam" odchylił se spodenki i patrzył czy ma pampersa :ico_haha_01:
tylko na dworze to najlepiej jakby na stojąco sikał a on narazie tak nie chce :ico_puknij:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

12 lip 2008, 12:57

kasiekk, to bryke macie super oby dobrze sie sprawowala bez usterek :ico_sorki:
trzeba opic coby sie nie popsula :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

a i brawa dla Pelutka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja Daniela wysadzalam jak dziewczynke do poki nie pojal na stojaco troche czasu minelo :-D

Natashka, acha a myslalam ze w odwiedzinki do kogos przyjezdzasz to moze i spotkanie by sie udalo :ico_sorki:

u nas parowa :ico_olaboga: :ico_olaboga: nie ma czym dychac :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość