lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 mar 2007, 22:26

to moze niebylby zly pomysla z tym domem,ale jak zobaczylam takie domu w bristolu,to zdecydowanie nie chce :ico_nienie: nie wiem kasik jak u ciebie,ale u nas to sa wiezowce,w ktorych mieszka samo meliniarstwo;(nawet na klatke balabym sie wejsc...dlatego wolalabym wynajmowac do konca zycia,niz mieszkac wsod narkomanow,prostytutek i calego tego menelstwa :ico_zly: moze w innych miastach jest inaczej,ale tutaj za pieknie nie jest z tymi socjalnymi mieszkaniami,a poza tym wiem,ze w bristolu graniczy to z cudem,bo moja kumpela po raz drugi jest samotna matka,czeka juz 2 lata ,ma duzo jakis tam punktow ,a i tak powiedzieli,ze marne szanse...na pierwszym miejscu sa pijacy i narkomanii,bo oni sobie nie radza,tak jej wprost powiedziano :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

12 mar 2007, 22:49

Lucy najmocniej cię przepraszam :ico_sorki:, dopiero teraz pokojarzyłam, że obiecałam Ci napisac o tej firmie przewozowej...
To link do ich stronki: http://www.interceptorexpress.co.uk/pac ... dmore&id=1

A teraz opis: zadzwoniłam we wtorek na komórkę angielska (numer na stronie) i powiedziałam panu, że chcę zamówić kuriera z Polski do UK. On wypytał mnie o wszystkie dane: imie, nazwisko, adres itd. Powiedziała, że zamówienie przyjete i w środe kurier odbierze paczke od mojej mamy. W srode koło 11 moja mama miała telefon, że za maksimum godzine kireir bedzie u niej i żeby była w domciu. Kurier był punktualnie o 12, zabrał paczke a mamie zostawił list przewozowy jako dowod ze paczka odebrana, o ktorej i przez kogo. W czwartek zadzwoniono do mamy, ze paczka jest juz w bazie glownej w Bydgoszczy i wazy 20kg, więc opłata wyniesie 37 funtów. W piatek ja dostałam smsa z numerem konta i tego samego dnia wpłaciłam im pieniądze. Zadzwoniłam potem na angielska komórke, ze pieniądze wysłane i pan powiedział, że we wtorek będzie paczka.
I tyle...
Jak dla mnie w porzadku firma, paczka doszła cała, nie za drogo no i łatwy kontakt z nimi...

Awatar użytkownika
edyta82
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:57

13 mar 2007, 01:41

Helllo pozna pora.
Mezus poszedl pograc w swoja ulubiona gre, a ja myk do kompa, bo bez Was zyc sie nie da. Maz mi dzisiaj zabronil kompa, bo powiedzial, ze pewnie glowa mnie boli od ciaglego siedzenia przed monitorem. Przeziebienie w koncu mi sie konczy :-D :ico_brawa_01: ale cosik mnie glowka pobolewa, dzsiaj tak bolalo, ze oczow nie moglam zamknac. Ja mysle, ze to od tej angielskiej podogy, bo dzisiaj sie u nas chmurzylo, ale moj P dzsiaj o mnie zadbal :-D Kocham tego mojego pana :ico_wstydzioch:
gosiu888 ja wlasnie uzywam Mustele od miesiaca ale na razie nie widze efektow, chyba za duzo wymagam.
lucy brawa za postepy w nauce jazdy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-03-13 ]
dzewczyny mam jeszcze pytanko: znacie moze nazwe jakiegos syropku na kaszel dla dziecka tutaj w UK? Dziewczyny proponowaly mi Tyxylix, ale teraz nie moge znalezc, czy to byl syrop dla dzieci czy dla doroslych? Jesli cos znacie to podeslijcie nazwe.

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

13 mar 2007, 11:26

edyta tixylix jest dla dzieci :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

13 mar 2007, 11:29

edyta82, ja slyszalam,ze ten Tyxylix jest dla dzieci...Ja jeszcze nie musialam kupowac tego typu lekarstw, ale jak nie chcesz isc do GP to najprosciej zapytaj farmaceuty - na pewno cos ci poleca... Bo to tez jeszcze zalezy jakiego typu ma kaszel - suchy czy mokry :-)

Do wszystkich zainteresowanych :-D
Naprawde mam na imie Paula, rok ur. 1983 :ico_haha_01: w Anglii od lipca 2006 roku, dokladnie w Coventry, West Midlands - i to by bylo na tyle wywiadu... :ico_haha_02: Ale jak beda jakies inne pytania, to chetnie odpowiem

U nas, tak jak i u lucy23, mieszkania socjalne nie wygladaja zachecajaco - dokladnie takie wiezowce - poza tym graniczy z cudem,zeby je dostac...choc ja tez wolalabym cale zycie wynajmowac, niz mieszkac w takim miejscu

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

13 mar 2007, 11:30

dzien dobry dziewczyny!!!
Edytka ja uzywalam tego samego syropku Tixylix,czerwone opakowanie dla dzieci od 3 mies do 5 roku zycia.Mam nadzieje,ze u Was ze zdrowkiem duzo lepiej, :ico_pocieszyciel:
U nas dzis tak slonecznie,ze szok.. :ico_szoking:
Gosia co do domku,to ja bym sie budowala od poczatku,wiesz ze sama zrobic jak chcesz po swojemu i nowy domek to nowy jednak,nie musisz sie martwic czy dach nie przecieka itd..i czy reszta tez w porzadku...poza tym wydaje mi sie,ze czasami takie dobudowywanie i remontowanie po kims tez pochlania duzo kasy,stawiam na budowe bez dwoch zdan...daj znac co zdecydujecie z Pawlem.. :-D
Kasi.k brzusio sliczny,jak moglas powiedziec,ze Ci wstyd wklejac,ja chyba zaraz znajde drugie zastosowanie mojego dlugiego pasa i Cie spiore,a rozstepy jak dla mnie malo widoczne,a poza tym co tam rozstepy dzidzia w brzusio i to najwazniesze...poza tym tak jak dziewczyny wspomnialy o kremach,ja nie bardzo w to wierze,mysle,ze jak ktos ma jej miec to bedzie je mial i juz....ale na pewno warto sie smarowac do konca,bo to moze je zmiejszyc chociaz a to zawsze cos...glowa do gory i lepiej sie bierz za prasowanie i nie gadaj takich rzeczy..hihi
Felicitypisz ile sie da,bo my uwielbaimy gaduly,,,brawo dla coreczki za warzywka,teraz to nie nadazysz jej karmic zobaczysz..usciski dla Was :ico_buziaczki_big:
Lucy moze i jestem dumna z mojego B,.ale czasami mam dosyc tego szpitala,wczoraj siedzial nad czyms do 6 nad ranem z jakimis badaniami czy cosa poszedl do pracy na 8 rano,oczy jak na zapalkach..ostatnie dwa dni mial za to wesole.bo same dzieciaczki przychodzily na A&E,jeden 2,5 latek polknal zloty pierscionek mamuski i sie przyznal po 2 dniach,drugi okolo 3 latek,powpychal sobie Smarties czy jakies tam kulki do nosa i poupychal,zeby sie jak najwiecej zmiescilo w dziurkach a pozniej oddychac nie umial.....ale maja pomysly dzieciaki,,,Lucy wklejaj fotki grzywki,ale Cie Kasiula zainsprowala :-D
Ela to sobie znowu odpoczniesz w PL,super,ze jedziecie,my tez sie wybieralismy na swieta,ale przesunelismy urlop na troche pozniej..
Kawke sobie pije bo zasypiam dzisiaj na siedzaco..
Ostatnio zmieniony 13 mar 2007, 13:01 przez ilonakk9, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

13 mar 2007, 11:31

Widze,ze Emilka_M, mnie ubiegla - tak dlugo pisalam mojego posta :-D

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

13 mar 2007, 11:33

Felicity mlodziutka jestes mamuska :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

13 mar 2007, 11:33

Ja tez :ico_kawa: wlasnie skonczylam - bo dzis moja Ola wstala o 7 i juz nie dala mamie pospac :ico_haha_02: No ale ciesze sie,ze spala cala noc - i mialam dzis nieprzerwany sen :-D

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

13 mar 2007, 11:35

Emilka dajesz rade z kapuscianka???zdaj relacje

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość