Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

19 lis 2008, 12:40

Sabcia, ja przeciez tez nie mam pewnosci czy bede teraz :ico_ciezarowka:
...w sumie uzywalismy kiedy mielismy ochotke;)
...wiec jak bedzie to bedzie,moze i ty zrobis ztescik?! :ico_brawa_01:
wszystko przed nami,ja tez sie czuje jak na @ ale objawy sa takie same praktycznie i ciezko odroznic dopoki sie nie stestuje :-D

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

19 lis 2008, 13:18

rybcia82, z tymi objawami dokładnie jest tak samo ja miałam tak za poprzednim razem czułam sie strasznie wielka jak chciałam sobie pobiegac to miałam wrazenie ze mam piłke w brzusiu ale za to nie miałam mdlosci anio nic z tego dwa dni przed @ zaczeły bolec mnie piersi i bylam pewna ze to juz @ ale zrobiłam test dwa dni pozniej no i były dwie, teraz chce mi sie spac i mdli mnie 30 minut po kazdym posiłku jak ide po synka to kreci mi sie w głowie ale co do piersi to czasami mam jakies kłucie i to na tyle objawow :)

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

19 lis 2008, 13:38

ja to na dodatek przeziebiona jestem i rutinoscorbin łykam,mam apetyt,choc smaku niet;)
a piersi wrazliwe,jak poprzednio,ale nie wmawiam sobie niczego poki sie nie wyjasni,bo po co sobie robic nadzieje?
buzka

[ Dodano: 2008-11-19, 12:39 ]
Sabcia, przepraszam za to pytanie-ale b.ciekawa jestem,w ktorym tyg.straciłas dzidzi?

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

19 lis 2008, 14:21

rybcia82, w 10 tyg ciazy

[ Dodano: 2008-11-19, 13:26 ]
rybcia82, a jak to sie stało ze ty nie miałas zabiegu bo z tego co pamietam nie mialas co nie?
Ja poroniłam tutaj w anglii i tu raczej nie robia poza tym mowili mi ze szybciej dojde do siebie i ze bede mogła sie starac no i ponoc komplikacja dla nich była moja cesarka twierdzilize to by było druga tak jakby interwencja lekarza wiec odradzaja no to sie zgodziłam i w sumie teraz jestem zadowolona z tego faktu
Dzisiaj napisałam do wrozki mam od kumpeli emaila i zadaje sie jej pytanie i wrozy z tarota odpisała ze tym razem zajde w ciazy bez zadnego problemu i ze mamy zaczac sie starac dzidzia bedzie zdrowa i piekna - odpisala mi 2 listopada, ja dzis zadałam pytanie czy bede w ciazy w tym roczku jeszcze - hmmm ciekawe co mi napisze

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

19 lis 2008, 15:05

Sabcia, hehe...napewno napisze ci ,ze zajdziesz teraz-tak myslę...
...a co do mojej sytuacji,to faktycznie obylo sie bez zabiegu,bo ja bylam w 6/7 tyg i organizm samoistnie wydalal szczatki jaja plodowego ,bo zarodka nie bylo widac,dlatego obylo sie bez zabiegu i dlatego moge zachodzic odrazu,lekarz powiedzial zebym przyszla jak zajde-nie wczesniej-hihi

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

19 lis 2008, 15:15

rybcia82, ja cos czuje ze ty jeszcze w tym miesiacu odwiedzisz lekarza hihihi, w sumie to tak sobie mysle ze niedosc ze byłysmy w majoweczkach obie poroniłysmy bez interwencji lekarskiej to fajnie byłoby jakby sie okazalo ze uda nam sie za pierwszym razem :)

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

19 lis 2008, 15:19

Sabcia, tez mam taka nadzieje-w sumie tyle powiązań miedzy nami,ze i sierpniowy watek zalozymy wspolnie,bo ja test gniote w tej torebce i korci mnie bardzo,ale wiem ze za wczesnie nie ma sie co rwac...ale to czekanie dobija...
...,żeby tylko dobra Bozia pozwoliła nam zaciazyc,donosic(przede wszystkim)i urodzic zdrowe bobasy-JA CHCE SYNAAAAAAA :ico_brawa_01: ...i to juz

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

19 lis 2008, 15:46

rybcia82, jeszcze troszku czekaj masz jeszcze 3 dni liczac od jutra a ja jeszcze 9 wiec pociesz sie masz znacznie blizej poza tym twoja tempka na tym etapie jeszcze sie utrzymuje a co bedzie z moja tego jeszcze nie wiem - jedno jest pewne masz duze szanse dasz rade i wytrzymasz te pare dni - czyli wychodzi ze to niedziela tak?
W takim razie zbiore sie i zagladne chociaz z reguły w weekendy nie siedze na forum ale specjalnie dla ciebie sie pojawie :)
Oczywiscie zeby ci pogratulowac!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

19 lis 2008, 15:46

hej kobietki :ico_brawa_01: dawno mnie nie było, ale natłok zajęć nie pozwala zaglądać, do tego Jaga się pochorowała i na antybiotykach jedzie :ico_noniewiem:
Dlatego u nas nawet czasu na starania nie ma :-D o siłach nie wspominając :ico_haha_01:
Ale sledzę Wasze starania z przejeciem i mocno Wam kibicuję :ico_brawa_01: cos mi sie wydaje, że z tych Waszych dumań nad potencjalną ciążą wyniknie coś wiecej niż słowa :-D

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

19 lis 2008, 15:49

Sabcia, ja tez w weekendy nie siedze,tzn.w niedziele bo w soboty jeszcze taaak,bo ja z pracy klikam,w domu nie mam nigdy czasu-moj M to duuuzy dzieciak i zajmuje kompa,a ja przy garach i porzadkach,wiec moze stestuje w sobote rano i sie odezwe,zawsze to 1 dzien do przodu-hihi...

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość