Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

12 sty 2009, 13:46

betina, :ico_brawa_01:

moje niektóre spodnie są jako tako dobre, ale jak siadam to musze odpinać guziki więc staram sie w nich nie wychodzić np.na uczelnię

kupiłam już jedne takie "rozciagliwe"

Dziewczynki a tak z innej beczki myślałyście już o imieniu dla dziecka?

u nas jak bedzie dzieczynka to bedzie Amelia a na drugie Eulalia po mojej mamie

a chłopczyk Aleksander ...

ale jeszcze to moze ulec zmianie przez te pare miesięcy

a jak u Was?

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

12 sty 2009, 15:21

Witam.
Ja jeszcze o imieniu nie myslalam. Na razie ciagle biegam do toalety :ico_placzek: nawet herbaty nie moge pic, bo od razu mi sie cofa.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

12 sty 2009, 15:38

a jak u Was?
u nas to pewnie będzie z miesiąc przed myślenie bo inaczej mój mąż jest bardzo przesądny, wogóle nie mogę nic kupować do samego końca żeby nie zapeszać.
A ja osobiście będę myśleć jak się dowiem płci, zobaczymy, wcale nie myślałam, za to wiem gdzie łóżeczko będzie stać :-)

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

12 sty 2009, 17:00

megi5566, miałam podobnie 3 dni temu właściwie samo przeszło -od świąt wymiotywałam z 5 razy dziennie nie jadłam nic czułam się straszliwie ale z dnia na dzień było lepiej i tak bedzie u ciebie:)

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

12 sty 2009, 17:12

witaj reniu wsrod nas,j musze pomyslec nad odwiedzeniem watku lipcowek bo moj termin to wg OM 3 sierpien...
izus z nieciierpiwoscia czekam na wiesci ,dobre wiesci od twojego gina i moze jakas foteczka zarodeczka?:)
ja mam wizyte w srode i moze wreszcie to 3d mi zrobi i przeziernosc karkowa zbada,bo sie doczekac nie moge,a lęk i tak jest....ale wiem ,ze wszystko jest ok ...w sumie mdli mnie caly czs,a to dobry znak i brzuszek troche widac,jak sie najem przez caly dzien i wieczorem przwed lustrem stane bokiem to widac:)
ale spodnie nosze swoje jeszcze,a korzystam z patentu zapinania guzika na gumke do włosow hehe,wtedy nie musze odpinac jak siadam tyylko sie spodnie same dopasowuja:)

[ Dodano: 2009-01-12, 16:16 ]
....a co do imion to nie zastanawialam sie do wczoraj az mnie tesciowa oswiacila,ze wybrala tak sobie imiona...ale swoim dzieciom juz nadalla wiec teraz nasza kolej,ale podoba mi sie kacperek,a dla dziewczynki to nie wim,moze maja albo cos w tym stylu,a lozeczko nie wiem gdzie postawie...jest jeszcze tye czasu:)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

12 sty 2009, 17:18

ale spodnie nosze swoje jeszcze,a korzystam z patentu zapinania guzika na gumke do włosow hehe,wtedy nie musze odpinac jak siadam tyylko sie spodnie same dopasowuja:)
no niezły, niezły patent :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

12 sty 2009, 17:22

Renia0601, sprawdzony przez kolezanki,wiec podlapalam i dziala:)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

12 sty 2009, 17:23

.jest jeszcze tye czasu:)
no ja wiem że czasu jest duuużo, tylko że ja mam tylko pokój i kuchnię więc tak sobie pomyślałam o ogólnym zagospodarowaniu dwóch łóżeczek w tym pokoju bo przecież ile dzidzia będzie z nami spać to będzie ale w dzień łóżeczko jest baardzo przydatne, i to jak oboje w tym samym czasie się na drzemkę wybiorą

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

12 sty 2009, 17:55

masz racje,ja mam troche przestrzeni wec nie mysle narazie o tym :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

12 sty 2009, 20:45

Reniu! Witam! No prosze... kto by przypuszczal ze znowu w podobnym terminie? :) Fajnie ze tak szybko sie zdecydowaliscie na drugie!!! A swoja droga interesuja mnie pomysly na drugie lozeczko...

Rybcia, ani mi sie waz uciekac!

Betina, super ze Ci przechodzi!

U nas imion brak, ale trzeba wczesniej myslec bo ostatnio jak wypalilismy ze chcemy Hanke (jak bylam w 8 albo 9 miesiacu) to znajomi prawie sie obrazili, bo rodzili 3 miechy po nas i jeszcze przed poczecie wybrali sobie imie Hania :) Ale jakos to przezyli. No i teraz sa dwie Hanki...

A mnie dzisiaj wszystko boli. Jej w zyciu tak sie nie czulam. Czuje jakby ktos mnie w nocy skopal od stop do glow, szczegolnie zebra i klatke. Normalnie jakbym miala na calym ciele jeden wielki siniak. I podbrzusze tez... Ale to musi byc jakies przesilenie albo cos... Moze za duzo Hanke dzwigam...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość