Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

20 mar 2007, 18:12

Myszko, leniuchuj do woli. I trzymam kciuki, zeby bylo wszystko oki.

A co do zgagi... czasami mam, ale nie codzinnie. Jeszcze nie wiem od czego sie to bierze...

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

21 mar 2007, 00:30

Udało się wstawić suwaczek:)




[img][img]http://bd.lilypie.com/NKP4p1.png[/img][/img] [/code]

[ Dodano: 2007-03-20 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

21 mar 2007, 04:54

Martunia, gratuluje suwaczka. Widze, ze miedzy nami sa tylko 2 dni roznicy :-D
Moj Maluch tez mi pomaga troche w szkole. Dzis udalo mi sie wymigac od braku 1 z 3 esejow, ktore mialam napisac... I zabraklo mi 2 godzin na labach... tez wybaczone. Tak wiec brzuszek mi znacznie pomaga w tym semestrze. Hihi

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

21 mar 2007, 05:32

Cześć dziewczynki !!! :ico_ciezarowka:
Mała myszko dasz radę i będzie wszytko pieknie i ładnie, moja koleżanka powiedziała mi, iż ciąża jest jedynym momentem kiedy można tak na prawdę poleniuchować. I powinno się z tego korzystać ile się da. :-D
Witaj Wisienko dawno Cię nie było. :-)

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

21 mar 2007, 09:21

mi maleństwo w szkole nie pomaga - wręcz przeciwnie nie mogę się skupić, pisać pracy też nie mogę bo wolę siedzieć na tt mam nadzieję że w obronie pomoże :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

21 mar 2007, 13:20

Faktycznie Wisienko jest tylko 2 dni roznicy:)!
Dzis w autobusie pierwszy raz ktos ustapil mi miejsca, a ostatnio w banku zalatwilam sprawy poza kolejka!dziekuje naszej Dzidzi codziennie za to!!! u mnie na roku dziewczyna tez jest w ciazy i prawie caly czas jej nie ma bo strasznie przechodzi ciazetzn wymioty, mdlosci, bole glowy, zgaga, spi caly czas i jest nie do zycia.
Znowu moja Mama w kazdej ciazy czula sie inaczej, tylko tyle ze nie wymiotowala w ogole!
Tak czy inaczej takie sa uroki ciazy! Ja w 1 szym trymestrze fizycznie czulam sie swietnie, za to psychicznie niekoniecznie, bo caly czas plakalam z byle czego, zloscilam sie i bylam jedza dla meza.Teraz jest cudownie i niech tak zostanie do konca:)!!!
Pozdrawiam!!!Obrazek

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

21 mar 2007, 13:56

Teraz jest najfajniejszy okres ciazy. Przynajmniej tak twierdza "doswiadczone" ciezarowki lub eks-ciezarowki. I ja sie chyba zgodze. Brzuszek nie za duzy, ale widoczny, samopoczucie lepsze niz w I trymestrze. Dobrze jest. Moj brzuch ostatnio rosnie strasznie szybko. Troche boli mnie dol i tak w pachwinie, ale polozna powiedziala, ze miesnie mi sie rozluzniaja wiec juz nie panikuje. :)

Kasiu, wpadam co jakis czas na TT, ale wiecej czytam niz pisze. Juz prawie wyszlam na prosta ze wszystkimi sprawami. Teraz codziennie musze byc w szkole na labach bo inaczej mi semestru nie zalicza... Ale jeszcze kilka dni i bedzie po wszystkim, wiec jest oki.
kasia1983, fakt, ze jakos ciezko jest sie skupic. Nie wiem z czego to sie bierze... Ale czasami jest tak, ze musze jeden tekst przeczytac 2 razy bo "wylaczam sie" w trakcie czytania i nie wiem potem o co chodzi... :ico_ciezarowka:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

21 mar 2007, 16:32

Cześć słonka !!! :ico_ciezarowka:
Ale mamy pierwszy dzień wiosny, aż się chce wyjść szkoda, że jest -1 ale po polódniu ma być 14+ lekka różnica. I zapowiadają na pogodzie ciepło i ciepło rewelka :ico_brawa_01:
Ja pierwszy trymestr myślałam, że nie dam rady, przybrana teściowa śmiała się, że jak tak dalej pójdzie to ja nie będe chciała kolejnego dziecka,to bedzie pierwsze i ostatnie, ale teraz jest super. Nawet w pracy kiedy nie ma mojej menadzerki śmigam i sie rozkoszuje pracą. Ludzie zaczeli widzieć moją ciąże, bo nosze ubranka ciążowe, ale z pod kurtki nic jeszcze nie widać i 2 tygodnie temu babcia poprosiła mnie w autobusie o ustąpienie miejsca i ustąpiłam. Mężunio krzyczał potem na mnie, bo przecież jesteś wciąży, masz prawo do tego siedzenia, ale jak tak dalej pójdzie z moim jedzeniem nie długo będzie widać i to nieźle no i pogoda się zmienia. :ico_brawa_01:

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

21 mar 2007, 19:25

kurka, tak sie zaczytałam, że przypaliłam pierogi. Ale nic nie szkodzi, jeszcze sa jadalne.
Ja się czułam całkiem dobrze do niedzieli. Teraz mam chyba jakies zawirowanie, bo znów mam rano mdłości i jakaś taka jestem, jakbym młotkiem dostała. Zwalam to na pogodę i przymusowe lenistwo.
Mi też spod kurtki jeszcze brzuszka nie widać, ale ostatnio, jak byłam na poczcie, to poprostu rozpięłam kurtke i nie stałam w kolejce :-)
Dziś nawet nie było tak nudno. Sebek zrobił sobie wolne, pojeździliśmy po mieście w poszukiwaniu lampek do łazienki. Szczecin to straszna dziura - dwa sklepy ta krzyż, w jednym dwa rodzaje, które nam sie podobały, ale po jednej sztuce, a my potrzebujemy 4. W drugim panienka zabiła nas krzycząc 300-400 zł za lampkę :ico_szoking: (ktos chyba oszlał). W końcu przyjechalismy do domu i kupiłam przez allegro i okazało się, że sprzedająca jest ze Szczecina, więc jutro pojadę i sobie odbiorę.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

21 mar 2007, 19:52

Super mała myszko. To ty chociasz bedzisz miała ładn łazienkę, mój mąż zamiast naprawiać to woli się przeprowadzać. :ico_puknij:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość