Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

21 kwie 2007, 09:31

scoiattolo84, dziękuję :-D w końcu to gwiezdna siostra Mikołaja musi mu dorównywać urodą :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

21 kwie 2007, 16:23

dorotaczekolada, z tym dzwiganiem to ci wspolczuje,starszy zawsze byl wiekszy niz rowiesnicy,a mieszkalam wtedy na 4 pietrze,teraz mam lzej bo mieszkam na 1p.Naprawde wiem co to znaczy,jesli jeszcze sama wychodzisz po zakupy-targaj to wszystko do domu

:ico_olaboga: babe_boom, chcialabym :ico_oczko: ale marne szanse,nie dosc ze ich malo,to jeszcze ledwo trzymaja sie na glowie,a o ukladaniu ich moge zapomniec :ico_placzek: ALE jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :-D

[ Dodano: 2007-04-21, 16:25 ]
A Kamilowi ta ,,WIELKOSC" pozostala do dzis

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

21 kwie 2007, 16:30

akerl, po pierwsze serdeczne zyczenia urodzinowe!! :ico_buziaczki_big: ,po drugie-ja sama z wozkiem nie dam rady,zawsze musza 2os niesc :ico_noniewiem: ,niedlugo wyjme gondolke bo Mat sie ledwie miesci to bedzie lzej... :ico_sorki: cos czuje ze moj skarbek tez malutki nie bedzie...w pon mamy szczepienie to sie dowiem ile ma dokladnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Izabelaa-75
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 12 mar 2007, 22:25

21 kwie 2007, 22:11

jak się tak przez dłuższy czas nie zagląda, to dopiero widać jak te dzieciaczki rosną i jakie postępy robią :-)
moje szczęście chyba znów zacznie spać w ciągu dnia, mam nadzieję, bo przynajmniej dzisiaj spał. a przydałoby sie troszkę czasu wolnego, bo za tydzień go chrzcimy i trzeba się jakoś przygotować :-)


chciałam si zapytać jak jest z waszymi dziećmi, czy któraś z was ma podobne sytuacje. Emilek jest raczej otwartym, wesołym dzieckiem, lubi ludzi, nawet takich, których widzi pierwszy raz, uśmiecha się do nich, nie boi się iść na ręce. Za to jakby go przerażały nowe zabawki. Jak dostanie coś nowego, patrzy się na to nieufnie, a jeśli to jeszcze wydaje jakieś dźwięki, to od razu jest płacz. potrzebuje czasu, żeby się przyzwyczaić i dopiero potem zaczyna się tym bawić. kupiliśmy mu dziś matę, taką super z mnóstwem zabawek i pozytywką, byłam pewna, że będzie piszczał z radości a tu płacz :ico_placzek:

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

21 kwie 2007, 22:44

dorotaczekolada, bardzo dziekuje za zyczenia,szkoda tylko ze nie leca w dol...........
Ja gondole tydzien temu zamienilam na spacerowke.
A okazalo sie ze Filip potrafi nie spac na spacerze,bo obserwuje swiat,i jest przy tym tak powazny :ico_szoking:
O Filipie mowia ze drobinka-6.5kg,ale widze ze jest silny,chociaz Kamil w porownaniu z braciszkiem w jego wieku to byl BYKU

[ Dodano: 2007-04-21, 22:55 ]
Izabelaa-75, Filipa tez przerazaja na poczatku nowe zabawki
Nowe osoby tez,wyczuwa moja zlosc(kiedy sie wsciekam na starszego syna) :ico_szoking:
I UWIELBIA BIGbradera-doKamila zawsze gebucha mu sie cieszy :-D
Choc jak patrze z boku to widze ze starszy jest baaaaaaardzo zazdrosny o malego :ico_puknij:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

22 kwie 2007, 10:17

Izabelaa-75, male dzieci zawsze wola ludzi niz przedmioty-fascynuja ich twarze...a jesli chodzi o zabawki to moga dostarczac zbyt duzo wrazen na raz i dlatego placz...trzbeba po malenku dawkowac az sie dziecko przywyczai.moze sprobuj mu najpierw zabawki pojedynczo pokazywac.z daleka.po prostu kaldz w poblizu.jak go zainterseuja to sam bedzie siegac.ni i z dzwiekami tez roznie bywa.sa takie dzieci ktore boja sie pewnych tonow czy melodii.moze z czasem mu sie spodoba.ale nie rob nic na sile..powodzenia!
akerl, ja sie jeszcze wstrzymuje ze spacerowka bo ta pogoda taka w kratke.tu u nas wciaz wieje i nie chce zeby mi sie szkrab pochorowal a nie mam spiworka do wozka tylko koce :ico_noniewiem:
dziewczyny doradzcie-chce od przyszlego mca dawac Matowi jakies dodatkowe papu.zeby poznal nowe smaki.ale nie mam pojecia od czego zaczac :ico_olaboga: soczki,jabluszka,warzywka,kaszki?? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

22 kwie 2007, 12:45

dorotaczekolada, wiesz ze od 3-go miesiaca karmie Filipa zupkami,na poczatek dawalam jabluszko tarte,z kaszka,pozniej marchewke gotowana z pietrucha,selerkiem,brokul,albo kalafior.Z tym ze na poczatku zjadl ze 2 lyzeczki,reszte wypluwal.Zawsze to inny smak,,i dzidzia musi sie przyzwyczaic.Aaaa, :-D buraczek tez jest dobry bo slodki

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

22 kwie 2007, 21:12

dorotaczekolada, ja zaczęłam podawać jabłko zanim Maja miała 3 miesiące. Teraz dale zupki bobovity marchewka z ryżem i gerbera marchewka z warzywami. Od jutra chyba zaczne sama zupki małej gotować. Daję jeszcze kaszke nestle z bananami i różne deserki z bobovity. Mała je uwielbia :-D

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

23 kwie 2007, 09:47

babe_boom, a karmisz piersia czy mlekiem modyfikowanym? ja musze troche uwazac bo dowiedzialam sie ze tatus Mata to alegik :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

23 kwie 2007, 10:30

dorotaczekolada, modyfikowanym, niestety straciłam pokarm po miesiącu (chyba przez stres) powiem Ci że ja jestem alergikiem ale jak na razie (odpukać) nic nie zaszkodziło mojej Majce.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość