Awatar użytkownika
aba
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 31 paź 2009, 17:13

31 paź 2009, 19:16

Mój poród coraz bliżej, to pierwszy poród. Doświadczenie znam tylko z opisów, filmów i opowieści. Różne one są, więc wiadomo, że tak naprawdę to nie wiem czego mogę się spodziewać. Obawy oczywiście mam, ale nastawiam się, że będzie dobrze. No, musi przecież być dobrze :-)
Ale pewnie jak się zacznie to dopiero wtedy będę panikować :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

31 paź 2009, 19:31

aba, ja juz pisalam ze kazda ciaza jest inna i kazdy porod jest inny takze nie mysl o tym tylko daj dzielc naturze :ico_oczko:
i nie panikuj to nie wpynie dobrze na twoje samopoczucie przed porodem masz jeszcze czas ale kochana trzymam kciuki :-)
jestem myslami ze wszystkimi :ico_ciezarowka: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
trzymajcie sie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

08 lut 2010, 22:09

witam dziewczyny znalazłam super artykuł który mam nadzieję pozwoli wam przezwyciężyć strach przed porodem... http://mamdziecko.interia.pl/porod/news ... skipAdnews gdybym przeczytała go 5 i pół roku temu albo 3.5 miesiąca temu byłoby mi prościej. Pozdrawiam :-D

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

22 lut 2010, 12:49

Witam czyli nie ja jedna tak bardzo boje się porodu. Ale faktycznie trzeba myśleć pozytywnie , każdy poród jest inny i nie wolno porównywać się do innych że mój równiez będzie koszmarem. Łatwo się też mówi ale musze zacząć myśleć bardziej pozytywnie , mimo tego że to jest bardzo ciężkie. W końcu zobaczy się swoje maleństwo a to jest najpiękniejsze:) Trzymajcie się wszyscy!

asiula25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 15 mar 2010, 08:02

25 mar 2010, 21:16

Ja się panicznie bałąm porodu. Wiedziałam,ze cc bedzie i dlatego się bałam!!! Ja to od razu tylko czarne mysli miałam i chodziłam i :ico_placzek: ja tak bardzo chciałam rodzić naturalnie. No ale poszło gładko i szybko.

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

18 kwie 2010, 14:13

Wiem że każda z nas sie boi porodu.
Ja mam pewien sposób by się go nie bać (aż tak bardzo)
Po prostu nie czytam żadnych opisów porodów bolących, długich itp.Czytam np. wątek na innym forum gdzie dziewczyny opisują poród na wesoło.Spróbujecie, to na prawdę pomaga.

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

24 kwie 2010, 15:21

Dziewczyny to normalne, ze kazda się boi jednyne co pewnie wiecie wybrac nade wszystko dobry szpital!!!!!!!!!!!!!! to juz połowa sukcesu! ludzkie połozne i lekarze to duzo daje, ja tego nie miałam rodziłam w mordowni z hamkami takze jak juz to się uda to reszta pojdzie gładko. :ico_oczko: &&&&&&& trzymam.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość