Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

08 cze 2010, 22:32

Aniula, to i ja się cieszę,że ty się cieszysz :-D jutro oczywiście powodzenia u lekarza.Widzę,że na forum w ogóle nowa jesteś,jak zechcesz to zrób suwaczek który będzie odmierzał twoje tygodnie ciązy.Jak nie wiesz gdzie taki znaleźć to kliknij na jakiś od nas i się otworzy strona a robi się go łatwo.Później do profilu go wstawiasz,w razie trudności pomogę.
bardzo sie ciesze ze odwazylam sie tu napisac teraz wiem ze nie jestem sama i nareszcie moge z kims o tym porozmawiac.
wiem co czujesz,niestety takie są realia ,że ci co nas najbliżej otaczają rzadko dają radę nas zrozumieć co czujemy i że w ogóle potrzebujemy o tym pogadać.

powodzenia jutro :ico_haha_02:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

09 cze 2010, 12:34

Witam mam już suwaczka tylko nie wiem jak mam go dodac do swojego profilu tu? Wiecie może? :ico_noniewiem:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

09 cze 2010, 12:49

witam bylam dzis rano u gina ale nie prywatnie tylko w szpitalu wiec zadnego USG nie bylo kobietka powiedziala ze ciaza sie rozwija i dalej mam brac te same leki co wczesniej powiedziela ze jest to 7 tydzien ciazy od ostatniej @.mam przyjsc za 2 tyg z wynikami badan i wtedy zalozymy karte ciazy.Najgorsze jest to ze USG zrobia mi tam dopiero w 12tyg


Agnieszka26 witaj ja niestety ci nie pomoge poniewaz sama jeszcze nie mam suwaczka!!!pozdrawiam

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

09 cze 2010, 12:55

Aniula, ale wizyta za tobą ,wszystko dobrze.Wiesz ja miałam usg po 6 tygodniu i było że ciąża jest pusta,bardzo się nastresowałam bo poprzednio moje maleństwo obumarło w 6 tygodniu a dopiero w 13 się dowiedziałam.Tydzień później już było widać małego groszka na szczęście :ico_sorki:
Wiem,że teraz w stresie będziesz czekać na 12tc i przede wszystkim w zniecierpliwieniu ale tak chyba lepiej,pójdziesz i już zobaczysz dorodnego szkraba :-D nie będzie powodów do wątpliwości.Dbaj o siebie i zajmuj sobie czas tak,żeby szybko płyną,ja sama czekam na usg i też mi się ciągnie jak mucha w smole...no trzeba to przetrwać.

Agnieszka26, zaraz ci skopiuje miejsce gdzie wstawić kod bbcode

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

09 cze 2010, 12:58

mam nadziej ze wytrzymam;)badzmy w kontakcie trzymajcie sie cieplutko mamuski!!

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

09 cze 2010, 12:58

wejdź w swoje PROFIL
i tam na dole jest

Podpis
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 450

i obok taka ramka żeby wpisac kody nad nią jest napisane Podpis

skopiuj kod BBCode suwaczka i tak go wklej i poniżej zaznacz TAK żeby zawsze dodawało twój podpis

możesz tak dać więcej kodów żeby mieć więcej sówaczków jeśli chcesz

a poniżej masz miejsce na avatar czyli to małe zdjęcie co mam swojego dzioba :ico_haha_01: to ze swoich zdjęć mozesz wybrać tylko musi być odpowiednio pomniejszone lub jakieś inne zdjęcie,obrazek :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-06-09, 12:59 ]
Aniula, wytrzymasz,nie masz wyjścia :ico_haha_01: wszystkie musimy a pod koniec ciązy będziemy się zastanawiać kiedy to wszystko minęło :ico_olaboga: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-06-09, 15:06 ]
Aniula, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i już masz suwaczek :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

10 cze 2010, 12:28

Witam, ja tylko meldunkowo, nie mam czasu na neta. U mnie wszystko ok. Może w przyszłym tygodniu więcej czasu znajdę :-)

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

10 cze 2010, 13:29

Czesc dziewczyny, ja od wczoraj mdleje i wogóle strasznie się czuje. Ta pogoda to nie dla mnie. Okazało się po wizycie u lekarza że mam problemy z cisnieniem poszłam do internisty z osłabieniami mój gin mi kazał i okazało się że mam cisnienie 154/33 prawie trup masakra dostałam tone leków nie wiem czy czasem do szpitala nie pójdę :ico_placzek: Jejku jak strasznie sie boje o moją kruszynkę. Wesprzyjcie mnie proszę :o(

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

10 cze 2010, 16:19

Agnieszka 26 tylko nie denerwuj sie pamietaj ze nosisz pod serduszkiem pewna istotke ktorej stres nie sprzyja!!! upaly nie trwaja wiecznie dasz sobie rade bo my kobiety jestesmy bardzo silnie pamietaj o tym!!!bedzie dobrze napewno przeciez nie moze byc inaczej trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2010-06-10, 16:41 ]
A mnie dzis rano zaskoczyly wymioty masakra myslalam ze to sie nigdy nie skonczy!!!!Juz jest lepiej ale nadal nie moge nic jesc o czym tylko pomysle to jest mi nie dobrze zamiast tyc chudne!!!

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

10 cze 2010, 17:22

Aniula co do mdłośći mam swój sprawdzony sposób a mianowicie wstając rano pije szklanke wody, następnie mięte, odczekam pół godzinki i jogurt najlepiej naturalny, póżniej jakies lekkie sniadanko i obiadek wcinam z apetytem. :ico_brawa_01: Spróbuj może na Ciebie też zadziała A z utratą wagi to czasami tak jest że na początku chudniemy jak byłam w pierwszej ciąży to schudłam 4 kilo w 2 miesiące. Bierzesz jakies witaminy? Dobrze by było...
Cisnienie mam już całkiem niezłe jestem w kontakcie telefonicznym z lekarzem wiec jesli cos się pogorszy to odrazu do szpitala mam nadzieję że mi minie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość