emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

14 wrz 2010, 11:28

obiadek mam z wczoraj,czyli ogórkową,to nie mam dzisiaj za duzo do robienia :-D
fajnie tak, ja dzis zrobie wiecej i tez bede miala na 2 dni :ico_haha_02:
nie,mój wychowawczy skończył się w lutym
nie bralas na 3 lata??
to szybko rośniesz
za szybko :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 wrz 2010, 11:56

nie bralas na 3 lata??
nie bo i tak do końca nie był płatny to po co :ico_noniewiem:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

14 wrz 2010, 16:43

emilia7895, oj na prawde szybko rosniesz, ja sie za to narazie kurcze

i sie dorobilam, cala noc nie spalam o 1 w nocy moj maz do apteki jechal, ponad 38 goraczki ani przez nos ani przez buzie nie moge oddychac. Rano wiyta u lekarza i dostalam L4, wiec musialam szefowej powiedziec ze w ciazy jestem i to przez telefon ufff. Lekarka dala mi tez antybiotyk podobno z grupy "bezpiecznych" w ciazy ale i tak caly czas nie moge sie zdecydowac czy go zazyc

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

14 wrz 2010, 19:13

patrycja_g, kurcze zycze ci duzooooo zdrowka takie swinstwo sie przyplatalo i to akurat teraz.
Antybiotyk mozesz brac taki specjalny zeby nie zaszkodził, taz bralam w pierszej ciazy mialam grype ale pozniej około 30 tygodnia.

Bardzo sie boje ze ja tez zachoruje, w pracy ciagle kontakt z ludzmi, a coraz wiecej teraz ich choruje, mama moja tez chora, ale nie mieszkamy razem wiec moze unikne oby :ico_sorki:

Co do obiadku to robie na jutro fasolke po bretonsku bardzo lubie :-D :-D

Przy pierwszej ciazy nie miałam zadnych mdlosci i byl chlopczyk :-D ale roznie to bywa :-)
Dzis na przykład smazyłam grzybki i zrobiło mi sie strasznie niedobrze od tego, oby to toylko było na grzyby i sie nie powtorzyło :ico_szoking:

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

14 wrz 2010, 19:28

Cześć dziewczyny, to i ja się piszę do przyszłych mam, wizytę mam w czwartek więc wtedy wam powiem którego maja się urodzi mój drugi skarbek. Co niektóre mamy już znam, niepoznane witam :-).
Ja Wiola przy Izie czułam się bardzo dobrze, a teraz się męczę, właśnie jem suchy chleb i popijam mlekiem bo nic innego mi nie wchodzi, czuję się ciągle źle, brzuch mnie boli itd, do tego Iza mi się dziś rozchorowała i miałam noc w plecy. Cały dzień jest bardzo marudna. Powoli idę ją kłaść spać.
patrycja_g szybkiego powrotu do zdrowia.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 wrz 2010, 20:01

hejka
już po wizycie :ico_brawa_01: maluszkowi pięknie bije serduszko :ico_brawa_01: ma 6 mm i zgadza się,że to 7 tydzień :-D :-D termin mi wyliczył na 5 maja,niech mu będzie :ico_oczko: zdjęcia nie mam,bo jego sprzęt zdjęć nie robi,a ja głupia nie pomyślałam żeby telefonem zrobić :ico_puknij: no trudno,za miesiąc kolejna wizyta to na pewno zrobię telefonem :ico_sorki:

mama Izuni witaj :ico_brawa_01: a ty liczyłaś sobie na kiedy termin ci wypada?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

14 wrz 2010, 20:06

nie bo i tak do końca nie był płatny to po co
ja wlasnie wzielam na 3 lata i teraz jestem na wychowawczym, juz nieplatnym, chcialabym wrocic teoretycznie do pracy, zeby potem pojsc na L4

patrycja_g, duuuzo zdrowie!!!
taz bralam w pierszej ciazy mialam grype ale pozniej około 30 tygodnia.
ja tez bralam i tez w koncowce ciazy
na jutro fasolke po bretonsku bardzo lubie
narobilas mi smaka, u mnie bedzie fasolka pojutrze :ico_oczko: tylko moj maluch pewnie jej nie bedzie jadl :ico_noniewiem:

mama Izuni, witaj u nas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aniawlkp86, super ze u dzidzi wszystko ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 wrz 2010, 20:32

emilia7895 jak twój maluch nie zje fasolki to ja zjem :ico_oczko:

ja jutro pierożki z kapustą i grzybkami robię :-D :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

14 wrz 2010, 20:36

dziekuje dziewczyny, teraz uciekam sie wygrzewac, czy wezne antybiotyk zdecyduje rano postanowilam sprawdzic jeszcze jak bedzie dzis w nocy choc po wczorajszej mam dosc
aniawlkp86, jestes prawie tydzien po mnie a twoja dzidzia 2 razy wieksza, mam nadzieje ze to o niczym zlym nie swiadczy ze moja taka malutka, super ze wizyta za toba i wiesz ze wszystko ok :-)
mama Izuni, gratulacje :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 wrz 2010, 20:55

aniawlkp86, jestes prawie tydzien po mnie a twoja dzidzia 2 razy wieksza, mam nadzieje ze to o niczym zlym nie swiadczy ze moja taka malutka, super ze wizyta za toba i wiesz ze wszystko ok :-)
może mój maluch teraz wystrzelił :ico_oczko: Hania też od początku była duża,raptem miałam z nią usg w 7 t 4 d i miała 1,08 cm :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość