Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

12 wrz 2007, 17:19

Pewnie trzymam kciuki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 wrz 2007, 17:40

Dzieki :-D K@tk@ widziala dzis bijace serduszko swojej malej istotki fotke bedzie mozna obejzec na Maj 2008 to kto ma ochote niech zobaczy i Wam dziekuje za pamiec i za to ze mam ja wysciskac od Was,w przyszlym tygodniu sie spotykamy :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

12 wrz 2007, 17:48

Bardzo sie ciesze ze K@tce sie udało :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

12 wrz 2007, 18:05

oraz gorace kupki

Magda udała Ci się literówka nie ma co!!! :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: az mi się gorąco ze śmiechu zrobiło, niezły fast food :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

niebyło mnie pół dnia a tu takie ślioczne dzieci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Magda, Avisek, Haniu, Juli śliczne foteczki, urocze uśmiechy no porostu dusza się cieszy jak na takie słodycze się patrzy!!!!!
Karla dla Jacusia 100lat :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: niech rośnie zdrowy i radosny berbeć!
Kamilko gratuluje udanego zakupu! Tak miło jak się dostanie coś więcej. A kombinezonik, jak to mawiała moja babcia niech Tomeczek zdrowy znosi! :ico_oczko:
Madziorka ja nie ryzykowałam wędzonych rzeczy jeść, ale skoro ktoś testował i mówi, ze mozna, znaczy mozna :ico_oczko: chociaz i tak to od dziecka zalezy w sumie.. o kurde! przypomniało mi się, ze mam śledzie w śmietanie! No to kolacja gotowa :ico_oczko:
Kurde wróciłam z miasta i pierwszy raz odkąd karmię miałam (chyba) zastój... Wiecie jakiego stracha miałam. Cycor (lewy) jak kamień DOSŁOWNIE!!!!!!!!!!!! Jakie wizje mi przskoczyły przez głowę lepiej nie gadać... wzięłam Wanesskę i mówię do niej "ratuj mamusię kochana" :-D :-D :-D :-D i uratowała ufffff dziwne, ze prawie jeść nie chciała, ale tyle co wyciągnęła wystarczyło i mam miękki cycor :570:
Byłam w IKEI... matko pół sklepu chciałam wykupić... Jedną z mioch pasji , większą niz zakupy na allegro są świece... jejuuuu jak opętana między regałami.. pierdołek naładowałam do koszyka i jestem happy :-D dla Wańki oczywiście tez się kupiło małe co nieco g:D zawieszkę dowózeczka :ico_oczko:
Ach miałam jeszcze się chwalić swoim dzieckiem :ico_oczko: jak ona się dzisiaj ślicznie bawiła grzechotkami nad wózeczkiem! szok :ico_szoking: stukała po tych kurczakach, dotykała super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ja jak dziecko miała radochę gD>

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 wrz 2007, 18:27

Niunia wlasnie sie bawi grzechotkami na wozku smieje i rozmawia agu i agu och jakie to slodkie :-D czy wasze bobaski pchaja wszystko do buzi???bo Wiki wszystko mamla swoje raczki,rekawki,a jak czasem dopadnie moja reke to mnie obmamla na calego hi hi :-D

[ Dodano: 2007-09-12, 18:28 ]
ALINKO gratuluje udanych zakupkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

12 wrz 2007, 19:15

Dziewczyny!!Matko! ale se najadlam strachu..
NIE WIESZAJCIE NIC NAD LOZECZKAMI!Tzn szafek, polek,...

My kupilismy takie dwie polki z ikei. super, na metalowychstelazach,wkrecone w sciane.. I dzis siedzialam w pokoju, Misiek spał, a Krzys siedział z nimw pokojuprzy kompie. I nagle wieeelki huk! Przyleciałam do pokoju, Misie wryk, Krzys w panice.. Polka sie zerwała! Tuz nad Miskiem! Wszystko pospadało,ksiazki, butelki, skarbonki pelne groszakow! To jakis cud, ze Małemu nic sie nie stało. Wszystko pospadało na około, na podłoge, a tuz obok głowki wyladawała ta wielka skarbona.. Nie wiem, chyba tylko jakies aniolki albo Bog nad nim czuwał.. Do tej pory sie trzese.. Mały juz wesoły, zapomniał..
Ech..
Takze uwazajcie..

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

12 wrz 2007, 19:20

Juli to faktycznie ktoś nad wami czuwa że nic się nie stało tylko na strachu się skończyło :ico_olaboga: całe szczęście

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

12 wrz 2007, 19:24

Juli :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 wrz 2007, 19:58

JULI :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: dobrze ze synkowi nic sie nie stalo widocznie Bog nad nim czuwa :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

12 wrz 2007, 20:03

Juli, o matko :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Dziewczyny, jakie super foteczki maluszków!!! Same śliczności tu na czerwcówkach hihi :-D I jakoś te zdjęcia zapadły mi w pamięć, a już to co było napisane niekoniecznie... Wybaczcie - ostatnio jestem mega roztargniona i takie gafy mi się czasem zdarzają, że szok :ico_wstydzioch: Wczoraj miałam przyszyć mężowi do kurtki służbowej stopień i zrobiłam to, tylko zamiast odpruć stary, to przyszyłam pod spodem :ico_puknij: i jeszcze do tego ładnie kieszeń wewnętrzną zszyłam. A najlepsze jest to, że już wcześniej to robiłam. W rezultacie najpierw się śmieliśmy, a ja później się poryczałam...

Dziś przywieźli nam nowy dywan i jesteśmy bardzo happy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


-------------------------------------------------------------------------------------------------
w sobotę jedziemy na wesele, a w zasadzie nie wiem czy pojedziemy .....
.... właśnie się dowiedzieliśmy, że zmarł ojciec pana młodego :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: jejku, co oni teraz zrobią???? odwołają ślub czy nie?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość