mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

15 kwie 2008, 11:51

A ja mam lenia niezlego moj maz dalej ma l4 ale i tak go nie ma bo w innej pracy Julka w przedszkolu a mi sie nie chce nawet kurzy poscierac.Amelka spi cos sie kreci a ja musze za pol ggodzinki po Julke isc

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

15 kwie 2008, 11:54

Hej!!!
Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych jubilatów :ico_brawa_01: :ico_urodzinki:
Karolek dziękuje za wszystkie komplementy :-D
Gosia ale Ci ten Pawełek rośnie. Śliczny facecik i naprawdę na tych fotkach jego oczy wyglądają jak brązowe. Karol ma nadal szaro - niebieskie, ale to chyba większość dzieci tak ma na początku.
Iwona no i jak tam? spakowałaś się już? :-D
Pinko powodzenia w polowaniu :ico_oczko:
Marcia narobiłaś mi smaka ... mniam ... ja lubię bardzo parowańce z cynamonem. Z czekoladą jeszcze nie jadłam. A ty juz wsuwasz czekoladę? Ja nadal nie mam śmiałości.
Kurcze umówiłam się z kumpelą na spacerek z dzidziusiami, a tu nam się pogoda zepsuła :ico_zly: Czekamy może się jeszcze wyklaruje.
Miłego dzionka! pa!

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

15 kwie 2008, 11:58

Mój misiaczek nie dał mi za wiele zrobić, ledwo naczynia pomyłam a on wstał, teraz siedzi mi na rękach i przysypia znów...
Położyłam go do łóżeczka.

Zauważyłam że mój mysio pysio nie lubi bananów (jak można, przecież są pycha). I teraz można dokładnie zaobserwować co jadł jak zrobi kupę, jeszcze nie przetawi wszystkiego.

Aha i Chirurdzy niczego sobie, akurat te pierwsze odcinki kiedyś oglądałam ale warto było sobie przypomnieć :-D

Dobra teraz lecę coś zjeść bo jeszcze nawet nie zdążyłam, jak Mysiak nie śpi to nie ma opcji żebym coś zrobiła, no chyba że go cały czas na rękach mam to co innego :ico_oczko:

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

15 kwie 2008, 12:07

Witam :-)
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: dla Amelki i Igorka
My już po szczepieniu,Maja dzielnie zniosła wkłucie,tylko troszkę zapłakała.Rośnie nam pannica,waży już 6560 i mierzy 65 :ico_haha_01:.Pytałam panią doktor o pneumokoki i meningokoki i będziemy Maję szczepić,ale na meningo po 6 m-cu a na pneumo jak skończy roczek,bo wtedy wystarczy już jedna dawka szczepionki,a jeżeli nie ma kontaktu z innymi dziećmi dłużej niż 4 godziny dziennie,to ryzyko zarażenia jest minimalne i przy tej cenie szczepionki nie ma to większego sensu,natomiast po roczku,jak chcemy ją potem do przedszkola wysłać to jak najbardziej wskazane
Zmykam narazie,bo muszę mojego chłopa do pracy wyszykować :ico_oczko:
Buźka

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

15 kwie 2008, 12:19

Czesc,wpadam sie tylko zameldowac i zmykam sprzatac bo mam sajgon w domu,a pozniej po Julke i jade z dziecmi na chwile z mama do banku-chce im lokaty pozakladac...a pozniej do kumpelki jade...moj Mirek zakatarzony no masakra :ico_olaboga: chyba go nigdy nie zaszczepie-zawsze cos..

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH SOLENIZANTOW AMELKI I IGORKA :ico_tort: :ico_brawa_01:

sabi_k77 na NK zauwazylam,ze jeste z Bielska,mam tam rodzine od strony meza :-D ,w czerwcu jak sie uda pojade tam na pare dni moglybysmy sie spotkac jesli mialabys ochote :-)

uciekam robic dalej buziaczki

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

15 kwie 2008, 12:35

Aha my zapomnialysmy wszystkiego najlepszeco dla IGORKA :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

[ Dodano: 2008-04-15, 12:45 ]
http://www.mamzdrowedziecko.pl/

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 kwie 2008, 15:21

A my już po "spacerku" w foteliku i samochodzie...
Pinko powodzenia w polowaniu :ico_oczko:
Polowanie na PAnią neurolog zakończone, nie należy do nieudanych, bo chociaż nas nie przyjęła dzisiaj, to kazała przyjść 29.04, więc nie musimy czekać do czerwca, bo dopiero wtedy wolne miejsca u niej były :-)

Zmykam robić obiadek, u mnie dzisiaj będzie gyrosik drobiowy z ryżem i surowką :-)

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

15 kwie 2008, 16:03

Jola,spotkanko jak najbardziej,jeśli tylko będzie okazja :-) A gdzie dokładnie mieszka rodzinka?
Kurcze,wyszłyśmy przedtem na spacer i złapał nas deszcz,w zasadzie nie wiem skąd się wziął,bo nad nami nie było chmur i świeciło słońce :ico_noniewiem: Teraz widzę,że znowu słoneczko,więc spróbujemy jeszcze raz...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 kwie 2008, 16:33

Jejki dziewczyny ja od rana biegam zaszalelismy z mezem i nakupilismu rzeczy mozna powiedziec ze tate z majka ogolocilysmy co do centa :-D :-D :-D

z tego wszystkiego kupilam majce dwie pary butow tych samych na chrzest :-D

majka spi a ja powoli sie pakuje narazie wyciaglam wszystkie rzeczy i zajrzalam do was

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 kwie 2008, 16:51

A my zaraz będziemy jesc obiadej, jak tylko Jarek wróci i jedziemy na zakupki do marketu.

Nie udało mi sie zarejestrować Uli na szczepienie na jutro, nie bylo miejsc... :-( Jutro będę probować zarejestrować na czwartek.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości