Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

27 sty 2009, 17:35

adia26[/bzdjęcie zrobiłam sama i wyedytowałam w photoshopie cienie i tło. W razie czego sluże pomocą.

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 sty 2009, 18:46

:ico_haha_01: ja tez mam odbior paszportu Natalie 11 lutego :ico_haha_01: Oj daje mi ona dzis popalic,ale 3 noc bez pobudki za nami, uffffffff,oby tak dalej :ico_sorki:
zirca mi fotograf zrobil gorsze zdjecie,szkoda ze nie wiedzialam,ze dysponujesz takimi zdolnosciami,zaoszczedzilabym pietnastaka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 sty 2009, 19:45

bzdjęcie zrobiłam sama i wyedytowałam w photoshopie cienie i tło. W razie czego sluże pomocą.
no no zdolniacha jedna :ico_brawa_01: jak nie dam sobie rady to poprosze o pomoc :ico_sorki:
Oj daje mi ona dzis popalic,ale 3 noc bez pobudki za nami, uffffffff,oby tak dalej
no to brawa ja dalej czekam z uteskniem na przespana noc lub chociaz moze z dwoma pobudkami nie z czteroma :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 sty 2009, 20:46

Ja niue moge SZOK SZOK dziewczyny dziecko mi sie wydziera caly dzien przy cycu sie szamotala i kurde niby nie umie z butli pic a wpieprzyla dzis cala butle :ico_szoking: nigdy nie chciala - chyba i u mnie kryzys w nocy wstawalam 5 razy
nie wiem -dostaje na leb dzis
sory ze nie poodpisywalam dziewczyny ale masakkkkkrrrrraaaa :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

27 sty 2009, 21:27

mmarta81, pewnie i u Ciebie kryzys cycowy.....oj, niefajne to jest....ja jadę juz trzeci dzień co 2 godziny karmienie. I działa póki co.
adia26, śliczna nowa fota :ico_brawa_01:
ja kiedys utrzymywałam sie z grafiki komputerowej, robiłam Tacie grafike do stron internetowych, teraz to jestem zero....

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

27 sty 2009, 21:59

Miszka kurde zazdroszcze :) ja juz nie pamietam kiedy ostatnio spalam wiecej niz 2h, a to dlatego ze jak klade sie o 24 to mala sie budzi 1.30, 2.30, 4 (tu nie spi z godzine - trzeci raz ja wzielam do lozka bo nie daje rady, oczy mi sie zamykaja i spie na stojaco) 6, 7.30, 8.30, 10.30 pobudka. Za kazdym razem karmienie i cyc nie pomaga!! A malo tego karmilam ja juz przed spaniem tak, ze dostala butle, pozniej po godzinie cycek, pozniej znowu butle po jakiejs godzinie i do spania i to samo!! i to bez jedzenia nie zasnie, troche poje, odkladam i spi dalej ...
I pomyslec, ze ona chyba juz w 3 tygodniu przespala pierwszy raz 8h!! A pozniej to juz byl standard - od chodziny 22 do 4 rano, czasem 6!! :/ teraz usypia o 20, ale jak juz sie obudzi po 1 to koszmar!! Ja jestem padnieta - ale moje piersi troche odzyly! Dzis po 3h niekarmienia znowu byly wielkie, twarde i jadla az jej sie uszy trzesly :PPP

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 sty 2009, 22:09

ja kiedys utrzymywałam sie z grafiki komputerowej, robiłam Tacie grafike do stron internetowych, teraz to jestem zero....
jakie zero :ico_nienie: z głowki to sobie wybij :ico_nienie:
yoanna, no nie zazdroszcze jej mam nadzieje ze mi Kacper juz tylko lepiej bedzie spal :ico_sorki: , juz jest umyty napompowany i kima :-D
mmarta81, moze rzeczywiscie kryzys cycowy mi ostatnie dni na cycu Kacper ciagle wyl przy karmieniu jadl chwile i wycie smok cyc wycie smok cyc wycie no masakra byla :ico_olaboga: , teraz ma tak czasem ale wtedy go odbija i dalej butla :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

28 sty 2009, 00:19

Jak przystalo na przykladna studentke :D mam idealnie wysprzatany dom, lacznie z podlogami, baterie w lazience sie blyszcza, nawet szczotke do kibla wymylam :PPP no i zamiescilam nowe zdjecie Niny :) a to wszystko dlatego ze jutro znow egzaminy, a ja nie moge sie uczyc bo co chwile mnie cos denerwuje :D jak np okruszek na podlodze :) nieumyty kubeczek itp :)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

28 sty 2009, 10:58

adia,yoanna przeslodkie zdjatka,jakie blekitne oczka ma Kacperek,a z Niny jaka slicznotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U nas bajecznie juz 4 noc przespana od 8 do 8,zakladam ze to juz standard i nic sie nie zmieni.Jedna albo 2 noce to moze byc przypadek ale 4 ,na pewno nie :ico_sorki:
Jak przystalo na przykladna studentke :D mam idealnie wysprzatany dom, lacznie z podlogami, baterie w lazience sie blyszcza, nawet szczotke do kibla wymylam :PPP no i zamiescilam nowe zdjecie Niny :) a to wszystko dlatego ze jutro znow egzaminy, a ja nie moge sie uczyc bo co chwile mnie cos denerwuje :D jak np okruszek na podlodze :) nieumyty kubeczek itp :)
No prosze,ja musze sie brac za sprzatanie,ale jezeli Natalia dzis bedzie tak samo niedobra jak ostatnie 2 tygodnie to ie wiem co z tego wyjdzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 sty 2009, 11:35

:ico_noniewiem: zalamka :ico_noniewiem: zasnela o 8 30 i karmilam ja o 11 30 ,1 ,2 30,4,5,6,7, :ico_olaboga: ledwo co na oczy widze :ico_chory:
i jestem wkurzona bo kurde ona niby glodna ale jak ja dostawie do cyca to ja 4 minuty i koniec :ico_zly: juz nie wiem co jej jest :ico_zly:
Nic lece bo mam dzisiaj sporo do pozalatwiania a z Igolem to dzis moze byc ciezko

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość