Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

09 lis 2009, 21:06

riterka, ahhh u mnie było podobnie i nie czuję by to uległo zmianie......
więc dziekuję za słowa otuchy :-D :-D

jagodka24, no tak ale Ty jestes 4 tyg do tyłu ....

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

09 lis 2009, 22:38

Blask, ale ja nie mówie o swoim tyg ciązy tylko o twoim
moje dziecko aktualnei wazy ok 260gr

[ Dodano: 2009-11-09, 21:44 ]
25 tydzień ciąży
I znowu możesz mieć problemy ze zgagą. Staraj się jeść mniejsze porcje i wybierać pokarmy mniej tłuste. Nie obawiaj się, jeśli zauważysz większą wrażliwość oka na światło. Powoduje to zmniejszenie ilości płynów w oku. W przypadku dużego dyskomfortu sięgnij po tak zwane sztuczne łzy, aby nawilżyć oko. Nieustannie kształtuje się Twój profil macierzyństwa. Wracając do czasów dzieciństwa analizujesz sytuacje, których Ty, jako matka, nie chciałabyś powtarzać w relacji do własnego dziecka. Snujesz plany i założenia dotyczące wychowania malucha.

Zakończyło się już kształtowanie struktury ucha. Maluszek może teraz lepiej słyszeć głosy dobiegające z zewnątrz. Jeśli przyszły tata i siostrzyczka lub braciszek będą próbowali z nim rozmawiać, po narodzeniu maleństwo rozpozna ich głosy. Dzięki temu świat od początku wyda mu się bardziej znajomy i przyjazny. Teraz wazy 700 gram i ma 23 cm!

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

09 lis 2009, 23:23

Hello laski

A więc tak odpowiem tak ogólnikowo;
co do kryzysu to kazde małżeństo przechodzi kryzys.
My mieliśmy jakoś po 3 latach małżeństwa.Czyli 7 lat temu i odpukac ... jest dobrze.Oczywiście sa wymiany zdań,kłótnie,ale godzenia sa najlepsze :P

Co do wagi dzidzi to ja nie wiem nawet ile wazy,ale na bank jest ułożone główką w dół od 3 tyg.Ciekawe czy juz tak zostanie ?

A co u mnie?
Mam problem z Natalia nie chce sie uczyć,z Łukaszkiem tez problem gówniany w dosłownym tego słowa znaczeniu.Popuszcza kupe w majtki i juz mi nerwy puszczaja :(
Ja czuje sie ogolnie dobrze,brzuszek rosnie,Lenka kopie,skora swedzi,ostatnio zauwazylam zwiekszona wydzieline jak upławy hmmm albo uciska mi na pecherz i sikam w majty.
No tak Lukaszek puszcza kupe w gacie a ja sikam heheh

Dobranoc

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

09 lis 2009, 23:26

hello!
riterka no to kawał fajnej babeczki hodujesz! :ico_brawa_01:
laski...spokojnie.............główką w dół to się jeszce naobracają tysiąc razy! jeszcze czasu od cholery, nie panikujcie....
no kilogram to chyba przesada, żeby dzieciątko ważyło...w 25tyg ciąży niektóre ważą z 600-700g...ale kilogram to moim zdaniem wyolbrzymione jakieś pomiary...
wiśnia nie martw się! jedni się kłócą, inni godzą...jakąś równowaga musi być...

jagodka24, właśnie...zgaga...ja już czuję jak za dużo zjem...brrrrrrrrrrrrr.....

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

09 lis 2009, 23:29

sylwia.uk, a o co jej chodzi że si enie chce uczyć?
bunt nastolatki??????? czy może sie czegoś boi?
a z tą kupą to nieciekawie
a powiedz oni tam pierwszy raz do szkoly czy juz chodzili?

moim zdaniem nasze tzn moje i wasze dzieci mają jeszcze sporo czasu żeby sie przekręcić
nawet po 30tc może to nastąpić

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

09 lis 2009, 23:33

natalka sie uczy już 3 rok dlatego już,bo zaklimatyzowała sie,zna język także na bank to nie sa problemy z zaklimatyzowaniem.Bo do szkoly chodzi chetnie.a Łukaszek dopiero zaczał przedszkole przymusowe,bo od wrzesnia 2010 do szkoły obowiązkowo.
Z ta kupa mielismy wczesniej problem ale sam minął i teraz znów sie pojawił.
A Natalia to chyba wczesny bunt nastolatki,bo chciałaby byc piosenkarką i mieć dużo kasy i garderobe jak Hanna Montana :( porazka co? :(
Małe dzieci mały kłopot,duże dzieci duży kłopot ...
Ostatnio zmieniony 09 lis 2009, 23:34 przez sylwia.uk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

09 lis 2009, 23:33

zborra, ja dzisiaj tez juz po rennie a niby jestem 4 tyg do tyłu :-D

[ Dodano: 2009-11-09, 22:35 ]
sylwia.uk, no tak
my nie miałysmy takich pokus bo nie bylo czegoś takiego
no może za moich czasów to spice girls ale teraz te dzieci są atakowane z każdej strony
to jej powiedz żeby sie spakowała i poszła zarabiać śpiewem na ulicy
jak zarobi na swoje utrzymanie i garderobe hanny montany to może rzucić szkołe :-D

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

09 lis 2009, 23:42

jagódka heheh dobre :)

Ok uciekam,bo obowiazki wzywaja

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

09 lis 2009, 23:54

ale sie rozpisałyście .....

z tym obracaniem się uspokoiłyście mnie , bo juz zaczynałam się martwić ....
bo ze znajomych to każda jak wracała z usg mówiła ,że główką w dół i w ogóle ....
a u mnie nie , wiecie z resztą same jak to jest jak już masz trochę gorsze wyniki niż inne to już schizy przychodzą do głowy ...

Zapomniałam się wam pochwalić :
zakupiłam soebie na zllegro sliczne body dla maleństwa - eyrl daysy czy jakos tak :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: cycniki do karmienia i koszule do szpitala bo nie mam :D:D:D z żabką ( mój wybrał i powiedziła ,że musi ją mieć - na mnie żabcia mówi :ico_haha_01: ) ahh ten mój pajac...

sylwia.uk, z przeproszeniem przesrana sprawuszka ..
a co do sikania , czasem i mnie sie zdarza , gdy dzidek uciśnie gdzie nie trzeba ...
więc są nas dwie siusiu-majtki :-D :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

09 lis 2009, 23:58

Blask, każda ciąza jest inna niestety i nawet jak my coś napiszemy to może sie nie sprawdzic w twoim przypadku
ale pamiętaj poki co nic sie nie dzieje u ciebie
skoro lekarz nie ma zastrzeżeń to nie możesz sie martwić bo dzidzia już wszystko czuje

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość