donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

13 wrz 2011, 14:24

jedwabna współczuje :ico_sorki: :ico_sorki: , trochę Ci się tych przykrych spraw nazbierało :ico_pocieszyciel: , ale powoli pewnie się wszystko dobrze ułoży, z pracą ciężko, wiem coś o tym, z teściową nie musisz się godzić, z mężem na pewno się dogadasz, a prawko zdasz następnym razem, dla pocieszenia powiem Ci , że ja zdałam za czwartym razem, był to dla mnie najgorszy egzamin w życiu, ale ciszę się, że zdałam, bo nie wyobrażam sobie życia bez prawka :),
także trzymaj się , na pewno będzie dobrze :ico_oczko: ,

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Dawidka za mowę, u nas z gadaniem ciężko,Szymek trochę słówek zna, ale więcej gada po swojemu , i każdy wyraz skraca, no nic, poczekamy,
ale na nocnik sam siada już od pół roku, a jak nie ma w pobliżu czy jesteśmy u kogoś to woła i wtedy idziemy na kibelek, a jeśli na działce to w krzaczki :),

teraz właśnie zasnął, ja skoczę do sklepu po telegram na ślub,
a jak Szymek wstanie to zmykamy do babci na kawę :)

[ Dodano: 16-09-2011, 22:26 ]
haloooo, gdzie się podziewacie??????????

ja chciałam się wcześniej położyć, ale jakoś nie mogę zasnąć, mąż pojechał do pracy na nockę, a ja sama z Szymkiem,
jakoś ostatnio jestem nerwowa :ico_zly: , to mnie nogi bolą, aż siniaki wychodzą, znów ból żołądka wrócił, ciągle coś , czuję się jakbym miała 70 lat, chciałabym, żeby te wszystkie bóle zniknęły, bo mam już dość :ico_placzek: ,

dziś rano byłam u teściowej, po południu u kuzynki,
jutro rano skoczę do mamy, a na 18 pojedziemy do kuzynki na polter, butelek trochę mamy , więc je pozbijamy :)

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

19 wrz 2011, 08:34

hej
jedwabnatrzymam kciuki zeby sie wszystko ułożyło po myśli :ico_sorki: :ico_sorki:

Co do sikania to u nas już całkiem bez pieluchy i nie ma z tym problemów, ona już sama nie chce. Zakładam jej jeszcze na noc ale coraz częściej jest ona sucha. Z gadaniem to mała mówi już normalnie.

U na ok. mała chodzi do żłobka jak na razie bez problemów, najważniejsze że wstaje rano i pyta się czy idziemy wiec to znaczy ze jej się podoba i chce tam iść czasami jak po nią przyjdę to mówi do mnie ze ona nie chce iść jeszcze do domu. Chodzi od 8 prawie do 15 bo śpi tam i chce żeby po spaniu zjadła jeszcze podwieczorek. Ja w tym czasie załatwiam sobie masę zaległych spraw i zastanawiam się od kiedy złożyć podanie o powrocie do pracy.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

19 wrz 2011, 12:08

witam :)

Asia fajnie, że Emi się podoba i chętnie idzie do żłobka :ico_brawa_01:


my w sobotę byliśmy na poltrze u kuzynki, w tą sobotę idziemy na wesele, Szymka też bierzemy, także ok 21 będę musiała go zawieźć do domu i położyć spać i wtedy wrócę , no ale inne opcji nie ma :ico_noniewiem: ,gorzej jak w ogóle nie będzie chciał tam być :ico_noniewiem: ,

dziś non stop pada, upiekłam placek, mama z babią były na kawie, obiad już też mam gotowy, po drzemce Szymka jedziemy do kuzynki na kawę,

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

19 wrz 2011, 14:47

hej hej

dzieki dziewczyny za wsparcie :ico_sorki:

dzis bylam na rozmowie w sprawie pracy biurowej. moze sie uda dostac. musze teraz czekac na telefon.
porobilam niedawno Dawidkowi badania z krwi. dzis bylam z nim po wyniki. wszystko jest w porzadku. ale znowu zachorowal. znowu gardlo i temperatura. kolejna lekarka mowila zeby wybrac sie nad morze we wrzesniu. pojechalibysmy ale kasy wiecznie brakuje. :ico_zly:
moj Ł chyba zmieni prace. zaproponowali mu tez na tirach ale w innej firmie i zarobki 2x takie. podobno w tej firmie nikt nie zarabia mniej jak 4000. troche by nam to polepszylo budzet. no zobaczymy co z tego wyjdzie.
Dawidek teraz spi i znowu nie mam weny co tu z nim robic jak wstanie.... :ico_noniewiem:

blok nam teraz ocieplaja i maluja i burdel jak nie wiem, cale okna i parapety mam upyziale. ale poczekam z myciem az skoncza.

Asia to super ze sie tak Emi podoba. wiatr z glowy. bo jak sie widzi niektore dzieciaczki jak rozpaczliwie placza i trzymaja sie rodzicow bo nie chca zostac w przedszkolu to az serce boli...

Donatka a nie mozesz od razu zostawic Szymka z ktoras z babc??? ja tak robilam jak szlam na wesele. zreszta ja bym mojego nie mogla zabrac bo z niego to jest taki urwis ze chyba bym sobie 5 minut nie usiadla. taki jest tajfun-demolka

a gdzie pozostale dziewczyny???

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

23 wrz 2011, 08:11

witam :)

u nas przeziębienie, Szymek we wtorek i środę miał temp. 37,4 i katar, wczoraj temp. już nie było, katar też prawie nie, ale wieczorem jak próbował wysmarkać nos, to poleciało mu do gardła i zaczął wymiotować,
dziś zarejestrowałam go do lekarza i zobaczymy,
na wesele jednak go nie bierzemy, zostanie z moją mamą,
a wczoraj jeszcze zauważyła guzek na jego szyi po lewej stronie, muszę też wspomnieć dziś pani dr, mam nadzieje, że to nic nie groźnego :ico_sorki: ,
zaraz zjemy śniadanko i skoczę na chwilę do mamy i na małe zakupy, a potem będę robić gołąbki na obiad :)

jedwabna
trzymam kciuki, żeby z pracą się udało :ico_oczko: ,

zdrówka dla Dawidka :ico_sorki:

miłego dnia! :ico_oczko:

[ Dodano: 23-09-2011, 14:28 ]
Szymek śpi, byliśmy u dr, także antybiotyku nie trzeba, a ten guzek to powiększone węzły chłonne, nawet parę ich ma, zniknie samo :ico_sorki:

[ Dodano: 01-10-2011, 08:21 ]
ale tu pustki :ico_placzek:

na weselu było super, wybawiłam się na całego :)

co tam u Was??????

pewnie korzystacie z pięknej pogody, dziś u nas od rano słonko :),
zaraz zmykamy na małe zakupy :)

miłego weekendu! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

04 paź 2011, 10:02

dziewczynki melduje sie :-D :-D

cos ostatnio weny nie mam ale postaram sie narobic :ico_sorki: :ico_sorki:

Milenke przepisałam do przedszkola i zaalimatyzowała sie fantastycznie, chodzi duzo chetniej niz do złobka

lece Was poczytac

[ Dodano: 04-10-2011, 10:06 ]
Szymek śpi, byliśmy u dr, także antybiotyku nie trzeba, a ten guzek to powiększone węzły chłonne, nawet parę ich ma, zniknie samo :ico_sorki:
to super ze to nic powaznego

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

04 paź 2011, 13:13

witam :)
u nas ładna pogoda, byliśmy u mojej mamy, Szymek bawił się na ogródku, zaraz położę go spać,
Milenke przepisałam do przedszkola i zaalimatyzowała sie fantastycznie, chodzi duzo chetniej niz do złobka
to super :ico_brawa_01:
lece Was poczytac
za dużo nie ma, bo nikogo nie widać :(, chyba wątek wygasa :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

04 paź 2011, 19:48

faktycznie mało nas..szkoda

dzis Mielnka miała w przedszkolu angielski i nauczyła sie pierwszego słowa :) :-D :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

04 paź 2011, 22:33

dzis Mielnka miała w przedszkolu angielski i nauczyła sie pierwszego słowa :) :-D :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a tak w ogóle to już dużo mówi? bo u Szymka kiepsko z mówieniem, leniuch jest i wszystko skraca, mówi 2 pierwsze literki lub ostatnie, albo po swojemu,

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

05 paź 2011, 14:36

a tak w ogóle to już dużo mówi?
wydaje mi sie ze tak, wiadomo ze jeszcze niektóre słowa przekraca ale ogolnie jest oki

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość