Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

22 lut 2012, 14:13

a próbowałaś z rurką? U nas Stasiu uwielbia pić z rurki, ja mu zawsze trzymam i kontroluję ilość picia.
co ty przez 5 tyg nie może takich rzeczy do buzi wkładać bo szwy rozerwie
jak zaglądam jej w buzie to widzę ta nitkę, nawet udało mi się zdjęcie zrobić
a z reszta ona nie ummie nawet zaciągnąć :ico_noniewiem:
a co masz za zapiekankę?
makaronowa :-)
U nas dzisiejsza nocka już ok, Staś się przebudził dopiero po 4 i zasnął dalej, także wstałam w miarę wyspana,
:ico_brawa_01: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 lut 2012, 09:37

o ty przez 5 tyg nie może takich rzeczy do buzi wkładać bo szwy rozerwie
oj, to rzeczywiście :-( Cięzko tak... oj, oby Wam już to minęło i wszystko wróciło do normy. Biedna Nellunia, w buzi to bardzo delikatne miejsca są.

No i dzisiejsza nocka już super, Stasiek pierwszy raz od porodu przespał noc w całości, bez żadnych pobudek :-) :ico_brawa_01: Aż go rano wyściskałam :ico_brawa_01: Mam nadzieję że tak już mu zostanie teraz. Wstałam dzisiaj wyspana. Jeszcze żeby mnie grypa jelitowa nie męczyła to byłoby ok.

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

23 lut 2012, 21:26

Pozwoliłam sobie założyć wątek na roczniakach skromnie zapraszam powoli już wszystkie nasze dzieci będą po pierwszym roczku...

http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 69#5685369

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

23 lut 2012, 21:50

Pozwoliłam sobie założyć wątek na roczniakach
Śmigniemy tam zaraz po urodzinkach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

23 lut 2012, 23:43

Pozwoliłam sobie założyć wątek na roczniakach skromnie zapraszam powoli już wszystkie nasze dzieci będą po pierwszym roczku..
super :ico_brawa_01:
No i dzisiejsza nocka już super, Stasiek pierwszy raz od porodu przespał noc w całości, bez żadnych pobudek :-) :ico_brawa_01: Aż go rano wyściskałam :ico_brawa_01:
rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja też tak chcę :ico_sorki: :ico_sorki:

za to teraz mam problem z Michaelem
jak już u nas się unormowało w miarę z Nell to wszystkie emocje puściły dla Mikiego i robi mi od 3 dni kupę w majtki, więc się pytam synuś czemu to zrobiłeś cisza nic nie odpowiedział
za jakiś czas przychodzi do mnie i mówi
mama dlaczego ja kupe zrobiłem w majtki?
aż mi go żal było
rozmawiałam z 2 pedagogami z Michaela grupy i obie mówią to samo, że jak mnie nie było i wróciłam i było źle ze mną i Nell, płacze, zmęczenie, mało zainteresowania, praktycznie wcale dla niego to on to znosił , ale jak zaczęło się już normować wszytko to teraz Mike wszystkie emocje z siebie wypuszcza i mógł np zacząć ciągle płakać, przestać jeść, bić się , czy jak on zaczął robić kupę, powiedziały że minie to mu , ale po prostu będą więcej teraz na niego patrzeć i częściej pytać o siku i prowadzać, bo tak to sam biegał , no i dziś jak wróciliśmy z przedszkola to mike się mnie pyta
mamo dlaczego ode mnie uciekłaś ??? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
mówi no do szpitala, a ja tak tęskniłem za tobą i mnie zaczął przytulać :ico_placzek:
aż mi sie płakać chciało
jak on to strasznie przeżywał i dusił w sobie
teraz będę z nim tyle ile się da :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

24 lut 2012, 13:22

Pozwoliłam sobie założyć wątek na roczniakach skromnie zapraszam
Już w sobotę tam się zameldujemy :-)
rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja też tak chcę :ico_sorki: :ico_sorki:
heheh, ale już dzisiejsza nocka po staremu czyli z z pobudkami i jedzeniem :-(
mamo dlaczego ode mnie uciekłaś ??? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
bidulek i Tobie też musi być teraz ciężko. Trzymam kciuki żeby wszystko to było już za Wami wszystkimi, każde z Was to przeżyło na swój sposób, a Mike jeszcze mały w sumie... :ico_pocieszyciel:

W ogóle witam z :ico_kawa: popołudniową :-)
Weekend mamy :ico_brawa_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

24 lut 2012, 14:32

manenka, aż mi łzy naszły do oczu jak oglądałam zdjęcia Nell ze szpitala, ucałuj ją mocno i uściskaj :ico_sorki: :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

24 lut 2012, 22:05

manenka przytulaj malego i spędzaj z nim jak najwięcej czasu :ico_sorki: wszystko wróci do normy to mądry chłopczyk i szybko zrozumie, że mamusia go bardzo kocha :ico_sorki:

A moglabyś mi przesłać linka na na Waszego bloga?

Nie wiem czy tu już pisałam, że z tych badań małemu wyszło silne uczulenie na białko jajka i troche mniejsze na żółtko i dorsza :ico_sorki: , oprócz tego coś tam jeszcze wyszło z ziemniakami i marchwią :ico_noniewiem: i na początku marca mam kontrolę u alergolog to mam nadzieję się czegoś więcej dowiedzieć :ico_sorki:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

24 lut 2012, 22:16

mamo dlaczego ode mnie uciekłaś ???
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Pewnie wcześniej zawsze byłaś blisko, pierwsza tak długa rozłąka... kurczę mam nadzieję, że Michael szybko zapomni o tym co się stało i będzie jak dawniej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Buzok, no popatrz, różne rzeczy bym podejrzewała, ale marchew i ziemniaki to chyba ostatnie :ico_noniewiem:

My od przedwczoraj oduczamy się smoka, na razie pozytek z tego taki, ze widze poprawe w nocnym spaniu, nie budzi sie tak czesto, zeby pociumkac. Za to gorzej jak wiadomo z usypianiem, ale czego się nie robi, już ma 5 zębów i prawie rok na karku, więc czas najwyższy :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

24 lut 2012, 22:57

witajcie. ja się nie odzywałam, bo miałam straszne zmartwienie. robiłam przegląd pieprzyków i jeden bardzo mi się nie spodobał. poszłąm do dermatolog, która mnie tylko jeszcze bardziej zdołowała,że będzie go trzeba usunąć, bo on jej się nie podoba. :ico_placzek: więc prędko zapisałąm się prywatne do innego, zeby potwierdzić diagnozę. No i rzeczywiście należy usunąć, ale nie ma pośpiechu :ico_sorki: oczywiście naczytałam się o czerniaku i nie mogło mi to wyjść z głowy :ico_olaboga: w przyszłym tygodniu zapiszę się na usunięcie. A muszę usunąć 3 :ico_olaboga:

Dodatkowo usilnie szukam pracy i w ogóle mi to nie wychodzi :ico_placzek: odreagowuję to nerwami, wyżywam się na mężu. eh :ico_placzek: przez UP to ja pracy na pewno nie znajdę :ico_placzek:

Mat też lubi jeść to co my. Staram się tylko nie dawać mu nic słodkiego :ico_nienie:
A włąśnie miałam pytać. Czy takie maluchy mogą pić kubusie????Bo Mati uwielbia, pije sobie przez słomkę, tylko zastanawiam się czy mogę mu bez przeszkód podawać :ico_noniewiem:


manenka, ja mam nadzieję i tak mi się wydaje, że u Mika to przejściowe. On też odreagowuje stres związany z operacją Nellci. I tak jak piszesz poświęć mu teraz maksymalnie dużo czasu, żeby odbudować jego poczucie bezpieczeństwa. Biedulek. Dobrze, ze już macie za sobą tę operację :ico_sorki: dużo zdrowia dla Was!!!
Mogę prosić Cię o hasło do bloga, bo mam wyczyszczoną skrzynkę. nie wiem dlaczego :ico_noniewiem:

pinko, trzymam kciuki za znalezienie pracy

buzok
ja Cię doskonale rozumiem co przeżyliście na pobraniu krwi, bo my mieliśmy to samo :ico_olaboga: nie chcę nawet tego wspominać. Które klasy powychodziły Adrianowi????dobrze, że zrobiliśćie testy, teraz wiesz, co mały może jeść a co nie. Z jajem to trochę kiepsko, bo jajo praktycznie we wszystkim jest, ale wyrośnie z tego. Moja Ola też miałą uczulenie na ziemniaka. A teraz ma uczulenie na białko jaja w 2 klasie. Tyle, że alergolog nam powiedział, że to jest bez znaczenia, bo u nas roztocza tylko wywołują objawy.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość