Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

10 gru 2011, 09:40

Hej Dziewczyny :-)

Ja chyba nigdy już nie będę z Wami na bieżąco. Brakuje mi czasu :ico_noniewiem: Wiki od środy gorączkuje, Piotruś bez zmian, za to mnie rozłożyło. Wczoraj pojechałam z nimi znów do lekarza, tym razem Wiki dostała antybiotyk, mam nadzieję, że szybko pomoże i do urodzinek będzie zdrowa :ico_sorki:

U nas noce są ok, pod warunkiem, że odkładam Piotrusia do łóżeczka, wtedy śpi ładnie i budzi się ok. 2 i 6, śpi do 8-9, a wieczorami zasypia koło 20-tej (wczoraj spał już o 18-tej), ale czasem zasypia nawet o 22. A gdy po karmieniu nie odłożę go do łóżeczka i zasypiam z nim w łóżku, to częściej się przebudza, chyba mnie czuje i się chce poprzytulać, ostatnie dwie noce tak było, muszę dziś się pilnować i od razu go do łóżeczka odkładać

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

10 gru 2011, 10:19

witam sobotnie,

ja na chwilkę tylko bo zaraz biorę się za sprzątanie i chce z Julką upiec maślane ciasteczka :ico_sorki:
Wiki od środy gorączkuje,
zdrówka :ico_sorki:
mały zasypia w 5 minut przy pozytywce
Iza jak usłyszy pozytywkę to od razu gada i się śmieje, także do spania u nas się nie sprawdza :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

10 gru 2011, 10:28

Ale spoko, spoko, kiedyś zaczną przesypiać całe noce :-)
Dokładnie .Chociaż pomóc będziemy musieli chyba dzieciom bo moja Ola do 2,5 roku jadła mleko w nocy ale to chyba wina mamy bo ona miała i nadal ma że dziecko za mało je i ona sama ja budziła co równe 3 godz na karmienie a jak spała to na spiocha dawała.
w ogóle zastanawiam sie nad sprzedarzą swojej karuzelki
Ooo ja mam Fisher price rainforest karuzelę i bardzo często małej włączam melodie z kręceniem i od zakupu czyli prawie miesiąc baterii nie wymieniałam.
potem może jeszcze na wieczór pójdę poszaleć :ico_brawa_01:
Ojj ja to najbardziej wieczorem lub późnym popołudniem lubię jeździć , gdy lampy świecą jest tak cudnie .
To wy widzę jeździcie na lepsze stoki , my tutaj takie malutkie ale dla nas wystarcza .

inia to faktycznie ładnie ci śpi.I zdrówka dla was , coś się was złapało i puścić nie chce .

Moja wczoraj tak jak wam pisałam zasnęła o 20 , o 22 się obudziła i myślę no to super , nakarmiłam ale ona się rozbudziła i śmieje się w głos gada do mnie.Myślę cudownie , ale położę się koło niej pogadam i może się szybciej zmęczy , i faktycznie niecałe 10 min gaworzyła i patrzę a jej oczka opadają więc szybko do koszyka i ładnie spała.Tylko o 4 się obudziła i nie spała 40 min ale tak to super było.Teraz znów śpi ,pojedzona przebrana po nocy , pogadaliśmy wszyscy z nią i padła.
Iza jak usłyszy pozytywkę to od razu gada i się śmieje, także do spania u nas się nie sprawdza :ico_noniewiem:
Moja też gada do tych stworów , śmieje się ale po jakimś czasie męczy se i lulu.

Stawiam :ico_tort: na 2 miesiące mojej córci .Rany jak czas leci .
U nas dziś słonecznie chociaż nie wiem jak temp jest , może uda mi sie szybko ogarnąć domek i wyjść na długi spacer.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

10 gru 2011, 10:31

niecałe 10 min gaworzyła i patrzę a jej oczka opadają więc szybko do koszyka i ładnie spała
i oby juz tak zostało :ico_sorki: :ico_brawa_01:
na 2 miesiące mojej córci
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

10 gru 2011, 11:05

Stawiam na 2 miesiące mojej córci .Rany jak czas leci .
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz 2 miesiace niebawm będzie rok :)

Ooo ja mam Fisher price rainforest karuzelę i bardzo często małej włączam melodie z kręceniem i od zakupu czyli prawie miesiąc baterii nie wymieniałam.
no ja co prawda kupiłam takie bylejakie baterie to i szybko się wyczerpują i jeszcze że się rybki kręcą to i projektor działa, bo to młodemu się bardzo podoba i chyba dlatego tak szybko wychodza, aaa no i melodyjki takze działają, myślę o kupnie takiego czegoś, samego projektora ;
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

no zobaczymy, poszukam na ebay i zastanowie sie

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

10 gru 2011, 11:25

zdrówka :ico_sorki:
I zdrówka dla was
dzięki przyda się
o równe 3 godz na karmienie a jak spała to na spiocha dawała.
:ico_puknij:
Stawiam :ico_tort: na 2 miesiące mojej córci
wszystkiego naj dla Lilci :-)

Piotruś nie przepada za swoją karuzelą, a Wiki ją uwielbiała. Dopiero od niedawna potrafi poleżeć chwilkę grzecznie pod nią, wcześniej to od razu zaczynał płakać

[ Dodano: 10-12-2011, 10:26 ]
elibell, bardzo fajny ten projektor

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

10 gru 2011, 12:12

inia1985, dużo zdrowia dla was wszystkich, niech te choróbska sie od was już odczepią

a projektor fajny, już obserwuję kilka, moze się utrafi coś niedrogo:)

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

10 gru 2011, 13:16

Fajny projektor :-) Antoś lubi oglądać kształty na ścianach :-)

I wiecie co go wycisza? Akwarium. Obserwuje rybki,uśmiecha się..tylko szyby wypaćkane,bo najpierw chciał łapać:-D

Aa i stawiam :ico_tort: za wczorajsze 5miesięcy ;-)

[ Dodano: 10-12-2011, 12:24 ]
inia zdrówka dla Was

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

10 gru 2011, 13:40

Hej :) Ja wpadam tylko na chwilkę bo wysłałam P z mała na sapcerek bo słoneczko wyszło nie pada to się przewietrzą a ja łazienkę sobie już na święta wysprzątam jak zdążę to może i kuchnię;)

U nas nocki są super mała wstaje raz w nocy tak 3-4 później tak 7-8 i z reguły idzie dalej spać tak do 9-10. A czasem zarządzi dzień już i o 8 :D Ale tak to na noce nie narzekam;)
W dzień bywa różnie ale teraz odkąd mamy karuzelkę to jak ją położe w łóżeczku to i przy niej potrafi zasnąć tak się męczy gadaniem z pszczółkami :ico_haha_01:

inia obyście się jak najszybciej wykurowali.

U nas w ogóle od wczoaj nie grzeją :ico_zly: Jakaś awaroa była w Częstochowie i brak ogrzewania :ico_zly: :ico_zly: W zeszłym roku mieliśmy to samo. % dni wtedy ciepła nie było. Ciekawe jak teraz będzie. Mała dziś prawie całą noc z nami spała, bo tak zimno że mi jej szkoda samej w łóżeczku było u nas cieplej:) Mam nadzieję że naprawią to jak najszybciej bo masakra jest....

Lecę sprzątać wieczorkiem jeszcze wpadnę:) Miłego dnia:*

[ Dodano: 10-12-2011, 12:41 ]
Ach no i zapomniałam :ico_tort: dla Antosia :ico_tort: i dla Lilci:*:*

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

10 gru 2011, 14:40

izuś mam pytanie, bo kupiłam ten syrop antyrefluksowy - jego podaje się co każde karmienie czy tylko co któreś? I jeśli co każe to w nocy też? I ile dla takiego dziecka podawać, bo tam jest napisane dla dzieci poniżej 5kg 2,3mln a Alanek ma ok. 7-8kg :/

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość