Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

27 paź 2007, 18:43

czesc Dziewczynki!!

Ja dopiero teraz mam chwile, caly dzien cos robie.... a niby w weekend to mam odpoczywac :ico_oczko: Za chwile wyciagam serniczek z piekarnika, jak troche przestygnie to czestujcie sie :ico_tort:

Monia, niezla laska z Ciebie!!!! Twoj Maz przystojniak :ico_brawa_01:

Wczoraj kupilam pare ciuszkow dla naszego Synka, byly takie sliczne, ze nie moglam sie powstrzymac :ico_oczko:

Madzia, mnie tez sio czasami jakies glupoty snia :ico_olaboga: takze sie nie przejmuj!

Pozdrowionka dla Wszytskich!!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

27 paź 2007, 19:05

czesc dziewczyny ja wpadam dopiuero teraz poniewaz zle sie czuje strasznie bola mnie nogi az z bOlu plakac mi sie chce,jeszcze w nocy przezylam skurcz lydki no i do teraz strasznie mnie te nogi bola nie wiem co sie dzieje normalnie oddalabym je komus .Teraz juz wiem co to jest jak czasami babciami mowila ze nie idzie gdzies bo ja nogi bola wierze ze naprawde nie idzie wtdy wytrzymac. :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

27 paź 2007, 19:12

ja taki skurcz lydki mialam w srode nad ranem i do tej pory noga mnie boli.... straszne to jest :ico_olaboga:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

27 paź 2007, 21:30

Malo dzisiaj was na forum . Maz poszedl do pracy Julka spi a ja stekam z bolu nie wiem czy wogole zane boje sie ze znow mnie ten skurcz zlapie bo z Julka mialam caly czas. :ico_placzek: Dziewczyny nie zapomnijcie przestawic zegarkow to chyba dzisiaj nie . :ico_olaboga: Smutno mi jakos jestem glodna ale nie chce mi sie robic ,dzisiaj na obiad zrobilam sobie pizza i cos mi dziwnie po niej. :ico_ciezarowka:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

27 paź 2007, 21:54

Skurcze łydek są straszne to prawda. Na razie ich nie miewam ale w pierwszej ciąży to była pod koniec udręka :ico_olaboga:
Dzisiaj męczy mnie zgaga niestety :-/

[ Dodano: 2007-10-27, 22:23 ]
A tak w ogóle to znowu nie chce mi się spać :ico_noniewiem: Zaczynam cierpiec na jakąś bezsenność :-)

Ciekawe co tam u Gooni :-)

Zawsze się odzywała w wekeend ale dzisiaj co jakiś czas są awarie na tt więc tez i ciężko się tu wbić. Przynajmniej ja mam z tym problem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

28 paź 2007, 01:50

ja jeszcze podziergam chwileczkę na drutach i idę spać... póki co żadnych skurczy łydek nie mam :ico_noniewiem: czasami mnie plecy bolą, bo cięższa jestem o 13 kilo, to i kręgosłupowi ciężej nosić :ico_oczko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

28 paź 2007, 08:54

Dzien dobry.

Jak tam samopoczucie przy niedzieli? :-) my juz na nogach, Maciek pojechał z siostrą na grzyby więc jestesmy sami :-)
Mam nadzieje ze bedzie znośna pogoda zeby później wyskoczyc na spacerek :-)

Miłego dnia :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

28 paź 2007, 09:50

Czesc ja juz tez od godzinki na nogach ,wstawilam sobie obiadek i zaraz ide zrobic sobie kawke.Mezulek spi po nocce okropienstwo musimy siedziec w jednym pokoju a Julka ciagnie do swojego pokoiku wpuscilam ja tam i powiedzialam ze ma sie cicho bawic zeby nie obudzic tatusia. Niestety mieszkanko male ale cale szczescie ze jest i ze mieszkamy sami.Nogi bola mnie nadal ale dzisiaj troche mniej.Tak mysle chyba ide do sasiadki na kawe ale jeszcze za wczesnie moze? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

28 paź 2007, 11:51

Hej Hej :ico_haha_02:
Witam w niedzielę :-)
U mnie strasznie mglisto i chyba będzie tak przez cały dzien ,mogę tylko pomarzyć o spacerku :ico_noniewiem:
Madziu widzę,ze zmieniłaś zdjęcie w avatarku ,muszę przyznać,ze fotogeniczna z Ciebie babeczka :ico_szoking: :ico_brawa_01:

Co do skurczy to mnie zawsze nad ranem boli prawa noga na wysokosci kolana,strasznie nie miłe uczucie.
Chyba trzeba wypić kawkę,bo czuję,ze padnę :ico_spanko:

Właśnie ciekawe co tam u Goni hmmm... :ico_noniewiem:

pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

28 paź 2007, 12:35

no, pogoda dzisiaj średnia na jeża... ja sobie pracuje, Kuba śpi po pracy, pies też :ico_oczko: mam chwile spokoju, dzisiaj wieczorem wybieram się do dawnej przyjaciółki z którą się sto lat nie widziałam to poplotkuje sobie...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość