Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

08 gru 2008, 20:56

czesc

wrocilam ze szpitala, mam nadzieje ze teraz wkoncu bedzie ok.

aniulka witaj.

pozniej napisze wiecej- milego wieczorku

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

09 gru 2008, 22:30

witam nową koleżankę :ico_oczko:

przepraszam was że tak się mało udzielam :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 gru 2008, 11:07

hejka
ja tez przepraszam ze malo zagladam i nie pisze,ale jakas ta koncowka roku dla mnie malo przyjemna..wszystko sie sypie,szkoda pisac, do tego calkowity brak weny do czegokolwiek..licze na poprawe sytuacji przed switami, choc i tak mysle ze swieta nie beda zanadto przyjemne dla mnie :ico_noniewiem:

witam nowa rownolatke, napisz cos o sobie :-D

Ivi skarbie trzymaj sie zdrowiutko a i z Gregiem sie wyjasni, on tez pewnie ma trudne tygodnie, moze sobie przestaje radzic..facetom tez byw aciezko niekiedy,,,pogadajcie na spokojnie bedzie dobrze :ico_oczko:

dziewczyny Wasze corunie superasne :ico_brawa_01: slicznotki male

Oskar nawija juz jak najety, praktycznie wszystko powtorzy i zdania coraz ladniej tworzy, fajnie sie juz znim dogadujemy ale wciaz czort nie z tej ziemi :ico_haha_01:

obiecuje poprawe postaram sie zgladac czesciej

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

11 gru 2008, 11:36

Witam :ico_haha_02:

Zgłaszam się i ja :-) Od poniedziałku jestem na stażu w internacie szkolnym, pracuję od 8 do 16, więc popołudnie szybko mi mija i jakoś nawet nie mam kiedy usiąść przy kompie i popisać. Teraz oczywiście piszę z pracy, bo akurat jestem sama i nie mam za bardzo zajęcia :ico_oczko:

IVI90 życzę zdrówka i powodzenia w porozumiewaniu się z mężem. Wiesz faceci są naprawdę z innej planety, więc bądź cierpliwa w rozszyfrofywaniu :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-12-14, 14:08 ]
Widzę, że Wy też jesteście zajęte. Pozdrawiam ciepło, bo dziadek mróz już przyszedł :ico_oczko: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

15 gru 2008, 01:49

witam nowa rownolatke, napisz cos o sobie
Cześć...hehe co mam napisać?
Siedzę sobie w domku i zajmuję się synkiem...Tak właściwie to moje życie jest codziennie takie same...Trochę nudne, ale za nic w świecie nie oddałabym pierwszego roku mojego wyczekiwanego Krystusia :-D
Ogólnie to jestem z Bydgoszczy...
Teraz mamy ciężką końcówkę roku...jesteśmy w trakcie remontu i niebawem przeprowadzka...
no i sesja w szkole...zjazdy co weekend i wkuwanie po nocach, bo mój synuś nie pozwala mi się uczyć w dzień...

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

20 gru 2008, 15:21

czesc

u mnie coraz gorzej, kazda rozmowa konczy sie klotnia.
nasz slub to totalna porazka.
ale dzieki za wsparcie.

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

20 gru 2008, 18:08

Hej :ico_haha_02:

Jak tam porządki i świąteczne przygotowania? U mnie się dopiero rozpoczynają, bo dopiero dzisiaj mam wolne. Ale za to do pracy wracam 5 stycznia! :ico_brawa_01: :-D

IVI90 przykro mi, że tak źle się u Ciebie dzieje. A może to Twoje hormonki wszystko wyolbrzymiają? Głowa do góry, na pewno będzie dobrze :-)

NICOLA_1985

23 gru 2008, 14:12

to i ja dołączę ok? :-D
IVI90 nic sie nie przejmuj ja tez rozpoczynałam swoje małzenstwo właśnie od codziennych kłutni zreszta do dzisiaj tak jest :ico_oczko: docieramy sie po prostu i ja sobie nie biore tego do siebie pokłucimy sie to i sie pogodzimy, musi byc gorzej zeby było lepiej. trzeba znalezc sposob na swojego faceta :-D pracuje nad tym i czasem juz cos niecos mi wychodzi nawet :ico_oczko: pamietaj małzenstwo to jest praca na cały etat - nikt ci przy ołtarzu nie obiecywał ze bedzie przyjemnie i latwo :ico_oczko: dasz rade ja w ciebie wierze :-D
Jak tam porządki i świąteczne przygotowania?
melduje ze mam posprzatane na błysk a gotowania mam nie za wiele wiec luzik :ico_oczko:
a tak po za tym to widze zestraszny tłok tu przez odtatnie kilka dni :ico_oczko: no normalnie ostatni post 20.12 a mamy dzisiaj 23.12.. oj nie ładnie :ico_nienie: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

23 gru 2008, 17:13

czesc dziewczynki

po swietach wpadne na dluzej, obiecuje poprawe.

ZYCZE WAM ZDROWYCH I POGODNYCH SWIAT BOZEGONARODZENIA
Obrazek

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

23 gru 2008, 22:58

IVI90, trzymam Cie za slowo.

Życze wam wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzacych wielkimi krokami swiat.
Powiem jedno: Wszystkiego najlepszego - i kazda bedzie wiedziec o co chodzi :-)

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość