Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

22 sty 2008, 14:43

siemka :ico_haha_01:

widzę ,że pogoda wszędzie dziś brzydka,u nas lał deszcze a teraz śnieg kotłuje :ico_szoking: i było+5 a zrobiło się 0 :ico_szoking:

Dominik się dziś zbuntował,rano stan podgorączkowy,kaszel i ogólnie kiepsko i siedzi w domu,mam nadzieje ,że Bartek nire "pociągnie " od niego tego choróbska :ico_nienie: Jest jeden plus -przez cały dzień mam wolneo kompa,bo Dominik leży w łóżeczku :-D

Kasiu ale u Was wesoło,w gównach się kąpiecie-czy to najnowszy sposób na gładką skórę :ico_oczko: ,a Ciebie znów zalewa :ico_olaboga: -współczuję ,ale poczucie humoru Cię nie opuszcza czyli nie jest źle :ico_oczko:

ale mi się dzis nic nie chce :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-01-22, 14:16 ]
wysłąłam Wam kilka fotek moich małych mężczyzn :ico_haha_01:

i poraz kolejny obejrzałam ostatnie fotki jakie dostaliśmy i zauważyłam :ico_wstydzioch: ,że Wiki ma taki śliczny dołeczek w bródce.Jak mi się takie dołeczki podobają w policzkach ,w brodzie-super.Kiedyś-dawno temu, na weselu tak mi się podobał kelner a raczej jego dołeczki ,że omal się nie zakochałam :ico_wstydzioch: .Nie wiem tylko czy on na mnie zwrócił uwagę ,bo miałam wtedy chyba ze 14 lat :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

22 sty 2008, 15:53

Iwca chłopaki super :ico_brawa_01: Ty wiesz że ja tego dołeczka to nie zauważyłam, chyba za często ją widze :ico_oczko:

[ Dodano: Wto 22 Sty, 08 14:55 ]
Znów nade mną wiercą ale Wiki śpi :ico_szoking: A u nas słonko takie cudne wyszło, ale ona śpi więc chyba sama na pacer pójdę :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

22 sty 2008, 16:12

A u nas o 12 była burza i padał taki grat :ico_szoking: I też cały dzień wieje i pada :ico_zly: Ide po :ico_kawa: Nic dziś nie zrobiłam bo mama przyszła, przyniosła strój karnawałowy dla Martynki tzn. pelerynke i czzpeczke taką na diabła ale zrobimy z niej czerwonego kapturka :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

22 sty 2008, 16:27

Iwcia , - dzięki za fotki jak miło popatrzeć jak starszy opiekuje się młodszym :) Bartuś słodkiego dziubka robi :ico_haha_01:
mazia, - widze że pomysłowa jesteś z diabełka czerwonego kapturka :ico_oczko:
U nas pada deszcz ze śniegiem - oszaleć już można a ja niedługo musze wyjść na tą okropną aure - brrr...
ASIU - tak jest zazwyczaj kiedy dziecko uśnie sąsiedzi biorą się ostro do roboty :ico_puknij: nawet psy pod windą tyłkami szczekają coś o tym wiem :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-01-22, 15:32 ]
Pogoda typowo chorobowa - chciałam jutro z małą iść do przychodni ją zwarzyć ale chyba sobie odpuszcze bo boje się skupisk ludzi a zwłaszcza chorych dopiero wyleczyłam jej angine
Iwciu - zdrówka dla Dominika ( dodam że śliczne imię ma u mnie jakbybył chłopiec to tak bym dała na imiie :) )

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

22 sty 2008, 16:33

no wiesz pelerynka czerwona tylko spudniczke uszyć, biała bluzeczke założyć chustke na głowe koszyczek a i fartuszek no i kapturek gotowy. a diabełek bedzie za rok :-D Ja własnie moją mała położyła spać, mam nadzieje że sąsiad nie zacznie wiercić ale za to zaczyna grac na organach :ico_zly: chyba na stare lata mu sie cos po przestawiało bo tak gra chyba od miesiąca :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

22 sty 2008, 16:37

a moja jeszcze dziś nic nie spała napewno mi uśnie jak będzie pora wychodzić z domu :ico_oczko:
mazia- ogadaj z sąsiadem żeby grał w innych porach :)

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

22 sty 2008, 16:46

dzięki dziewczyny za miłe słowa,życzenia zdrówka przekazałam Dominisiowi :-) -dziękuje bardzo
Leżął do tej pory ,teraz zwlókł sie na obiad i nie chce się położyć ,znudziło mu się juz leżenie :ico_noniewiem: .Czytał ksiązki,gazetki i już ma dosyć :ico_oczko:

my teraz na szczęście mamy w miarę normalnych sąsiadów(w zasadzie cały czas tych samych), j
Jak Dominik był mały nad nami mieszkało młode małżeńtwo z dziećmi i dziadkami(teraz tylko starzy zostali) i te dziewczyny tak rozrabiały ,że oszaleć można było :ico_olaboga:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

22 sty 2008, 16:57

No ja też nie narzekam :-) są oki ale te granie na tych organkach to troche śmieszne oni są po 50tce i co teraz mu się zachciało,. No niewiem może grają jego wnuczki ale njie widziałam żeby były u nich to by było je slychać... A tak to niemam do nikogo pretensji a nich se wierca tylko o odpowiednich porach czyli do 20. A nie nikiedy ktoś zaczyna o 18 i wierci otemi wierci :-D

[ Dodano: 2008-01-22, 15:59 ]
Ojakoś dziwnie se pisze ale już mnie cos bierze Martna chodzi i to ją brzuszek boli to ma katar i teraz jeszcze przyszła i ja głowa boli :ico_zly:

[ Dodano: 2008-01-22, 15:59 ]
chyba bedzie chora :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

22 sty 2008, 17:04

Maziu wszystko przez tą okropną pogodę,podaj Martynie jakieś witaminki,może jej przejdzie.Uciebie to tak i u nas jak jedna chora to zaraz i druga napewno złapie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

22 sty 2008, 17:13

Ja zawsze jak widze że małą coś bierze to daje jej wapno i Rutinace junior no i witaminke c tak przez kilka dni i czasami udaje mi się zażegnać chorubsko :)
Współczuje dziewczyny bo sama przez to przechodziłam teraz z tą moją małą. Człowiek wolałby sam przechorowć wszystko za dziecko bo aż się serducho kroi jak dzieciak się męczy :ico_olaboga:
Życze wam dużo dużo zdróweczka i sobie też :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość