karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

17 mar 2010, 20:05

Jagna30, raczej decyzja jest wspólna,chcielismy ślubu natomiast pod łuzszym zastanowieniu troszke sie przerazilismy,i na chwile obecną ślub odłozony na pózniej,ale miedzy nami nic sie niezmieniło :-D

mal, w okularkach napewno bardzo ładnie wyglądasz :ico_haha_02: co do wiatru fakt straszny jest byłam z młodymi na spacerku i przewiało mnie niesamowicie.

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

21 mar 2010, 18:54

karina22, ok...w zasadzie,moze lepiej...z takim decyzjami nie ma sie co spieszyc...zycie wszzystko zweryfikuje,a jak macie ze soba byc,to bedziecie...;)

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

21 mar 2010, 21:16

karina22, wazne ze to wasza wspolna decyzja ,wy wiecie ze na razie tak jest lepiej :ico_noniewiem: i tego sie trzymajcie :ico_noniewiem:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

21 mar 2010, 22:06

najwazniejsze ze sie kochamy ,bynajmniej ja jego,on też mi miłość wyznaje dzień w dzień ,to chyba tez mnie kocha :-D

Ale pogoda sie zrobiła,deszczowo...brrrrrrrrr

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

21 mar 2010, 22:09

najwazniejsze ze sie kochamy
jasne :-D
on też mi miłość wyznaje dzień w dzień ,to chyba tez mnie kocha
no baaaaaaaaaaaaaaaa :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_brawa_01:

a pogoda rzeczywiscie do bani :ico_zly:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

22 mar 2010, 10:00

witam z rańca :-)

pogoda znów beznadziejna :ico_noniewiem: pochmurno,mam nadzieje ze choc padac niebedzie ,bo planuje spacer z łobuzami.

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

23 mar 2010, 08:59

witam...

dzisiaj pogoda tez nie bałdzo :ico_noniewiem: :ico_zly:
kiedy przyjdzie do nas ta prawdziwa wiosna..>???????????? :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-03-25, 09:55 ]
mnie pochonal wir pracy,w domu zaczynam porzadki...zakupy,itd.

teraz kiedy kazdy grosz sie przyda,lapie jak najwiecej godzin,niestety kosztem rodziny K. tez wyjechany(dzieki Bogu,cos sie ruszyło )
takze,dzieci sa na glowie mojej mamy

Emi troszke chorowała,tzn. miała bardzo wysoka goraczke,bez zadnego kaszlu czy kataru,po 2 dniach bylo ok.
teraz rozrabia

jezeli chodzi o postepy w rozwoju mojego dziecka....chyba sie zatrzymalismy,Emi za nic nie chce mowic...
ja ja zameczam,aby powtarzala za mna slowka,a młoda jak na złosc...NIC

nie wspomne o nocniku
Emi włazi tam nogami...nie chce siedziec

ale nic na sile,niech zrobi sie troszke cieplej to ja troche "przydusze"...


a u nas "rodzinna tragedia"..moi rodzice maja(mieli)takiego starego pudelka...bezzebnego,niedowidzacego...w niedziele moi chlopcy wzieli go na spacer...Aris nie chodzil juz na smyczy ze wzgledu na wiek...
biegal sobie luzno,od dluzszego juz czasu ...no i wyczul jaka suczke z cieczka puscil sie za nia i....slad po im zaginal...

ojciec byl w schronisku,bo moze Straz Miejska go zwinela...niestety...

chodzili,szukali,pytali...NIC....jak kamien w wode...

prawdopodobnie wpadl pod samochod,albo zabladzil...innej wersji nie biore pod uwage...

no nic,rozpisalam sie troche...mam nadzieje,ze natchne niektore z Was i bedziecie czesciej tu zagladac...

ja rowniez sie o to postaram...zreszta od jutra mam wolne...takze zajrze napewno...

przybywac,przybywac....

P.S.A ja od dzisiaj na diecie,zadnej konkretnej..poprostu zmienie troche jadlospis.zadnego jedzenia po 18-tej...i hektolitry czerwonej herbaty pu erh....
moj cel to 10 kg...
zeby na lato wygladac jak "ludż"
paaaaaaaaaaaaaa
_________________

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

27 mar 2010, 19:43

widze,że tu echo na forum :ico_noniewiem:

Jagna30, przykro mi zpowodu pieska,mi kiedys kot uciekł i wrócił po tygodniu,a juz straciłam nadzieje.


Mnie też dzis smutno,zostałam porzucona poraz kolejny :ico_placzek: :ico_placzek: może ja już musze być sama ,taki mój los :ico_placzek: :ico_placzek: Przykro mi bo naprawde go pokochałam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

27 mar 2010, 20:13

karina przykro mi bardzo :ico_placzek: :ico_sorki: na pewno znajdzie się ktoś kto Was bardzo pokocha i Wy i to będzie właśnie TEN... :-) nie smutaj się :ico_sorki: :ico_sorki:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

27 mar 2010, 20:59

Agnes, dziękuje za słowa otuchy :-)

Mimo wszystko to juz straciłam nadzieje na to że kiedykolwiek będę szczęśliwa.
Niechce już teraz żadnego faceta ,znów sie zaangażuje,pokocham i będzie to samo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość