Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

18 lis 2008, 14:23

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
NAjlepsze zyczenia Aniu!!! :*
I dzien dobry :* Ja nadal w pizamce, Duzy pojechal na kawe z nasza kumpela, potem umyc auto.. A ja pichce, sprzatam.. A potem pojedziemy gdzies razem.
Wczoraj byliscmy na zakupach w Tesco i widzialam taaak cudne zabawki! Np: Taki wesoly traktor, farmer, przyczepa i kilka zwierzaczkow do niej.. Mnostwo tych tescowych - fajnych, kolorowych i niedrogich - w porownaniu do fisher price'a. Brrr.. No ale to krzesełko pod choinke dostanie.. Niech sie cieszy Gnom - bo to sama slodycz.
Pisalyscie o spaniu - u nas nie ma ryku..Ale wierci sie strasznie długo w lozeczku zanim zasnie w dzien. Teraz np polozylismy go o 12, a dopiero zasnał. Wstanie pewnie kolo 15 glodny jak wilk :):
Ja wczoraj dpstalam @ i sie wsciekłam. Bo podczas zakupow, na srodku marketu/. wrrr. Oj chodze ostatniojakas nabuzoana.Madziorka- moze masz racje. Ciagle bylismyw rozlace, jak Duzy wracał to na krotko.. A teraz jest w domku 1,5 miesiaca i raz ze dopada go juz nuda.. bo ja pracuje, a onnie..A poza tym jak siedzi w domu, tonie zarabia.. Iteraz juz wiadomo ze pierwsza kasa jaka zarobi,na koncie bedzie dopiero pod koniec stycznia.. Wiec nonono. Mamy jakies oszczednosci, ale przyzwyczailismy sie do beztroskiego wydawania... a teraz trzeba bedzie robic wszystko z głowa :ico_wstydzioch: eee. Ale poradzimy sobie :P

Dzwonilismy dzis do developera i wszystko juz mamy uregulowane, wszystkie raty powpłacane.. Takze tylko czekamy na klucze!!! :): Ciekawe ile zajmie nam urzadzanie sie- choc na tyle, aby mozna bylo sie wprrowadzic. Oby jak najszybciej, moze pozycze kase od moich rodzicow.. Bo wynajmowanie jest spoko, ale 1500 miesiecznie.. :/ Nie jest fajne. Zawsze to przeliczam na lodówke/ pralke/ kuchenke itp..

Dzis do nas wpadaja na wieczor znajomi, takze sobie troszke popijemy i moze rozluznie sie bardziej. Zołza ze mnie straszna przez ostatnie kilka dni.. brrr. Sama bym sie w łeb walnela.. Oby @ szybko sobie poszedł. :/

Madziorka- Super ze nadrobilas z zakupkami i kupilas tyle cudnych rzeczy. Ja wczoraj w Tesco widzialam piekne komplety dla chlopcow- koszula, sjeansy i kamizelka - bezowo czerwona z miskiem.. Sliiicznosci! Jak Duzy wyjedzie, to kupie Miskowi hehehe :): :P A poza tym dla Maluszkow byly zestawy spiochow i ubranek - takich swiatecznych - zielono- czerwono - bialych, z Kubusiem puchatkiem.. mmm.. I do tego czapeczki mikolajowe.. Szkoda tylko ze na noworodki :( Ubolewałam...
A ta zabawka edukacyjna- drewniana super! Dla roczniaka ekstra! JA w ogole uwielbiam drewniane zabaweczki :-)

Aleksandrowicz-super, ze idziesz o pracy! Napewno swietnie Ci to zrobi - jednak praca tez obowiazek - ale zawsze cos innego. Oby Ci sie spodobało! A co bedziesz robiła?

Frydza- Ojjj Wiki szaleje. Moze to jakis taki wiek - w koncu zaczynamy bunt dwulatka.. A jesli chodzi o drzemki-myslisz, ze moze juz nie chciec spac w dzien? Ja sie zawsze ciesze jak Mis drzemie.. ufff. Zawsze chwila oddechu :):
A co do pracy meza- wiem jak to jest.. Oby szybko cos złapał.. Bo to akurat Swieta.. :(

Edyta- hehehe,to zes sie spieła przelewem :): hihi. Oby kombinezon sie sprawdzil i byl ladny w rzeczywistosci:):

A co do Kamilki, to tez nie mam pojecia co sie dzieje.. Oby sie szybko odezwała! Przeciez niedlugo wyjazd do Egiptu..


Ok. JA uciekam - obiadek zrobiony - ide pod prysznic :):

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

18 lis 2008, 14:29

ania1980, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! Ja dziś nie mam sił pisać, bo wczoraj się pokłuciłam z A i nic mi się nie chce... chyba mam małą depresje... :ico_zly:
może wpadne wieczorem jak pójdzie do pracy...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 lis 2008, 14:56

ANIU ale pychotka dzieki :-D :-D

Juli pisze:-myslisz, ze moze juz nie chciec spac w dzien? Ja sie zawsze ciesze jak Mis drzemie.. ufff. Zawsze chwila oddechu

ja juz niewiem czy juz nie chce spac w dzien,narazie nie spala ,bawi sie,zjadla zupke,czytalam ze jest taki etap z tym spaniem poprostu strajk,tez bym chciala chwile oddechu :ico_noniewiem:
Juli obyscie szybko odebrali kluczyki i hmmm urzadzanie :-D i oby @ szybko poszla ,tez mam zawsze nerwa ze szok :ico_zly:

[ Dodano: 2008-11-18, 13:57 ]
agniecha772, bedzie dobrze ulozy sie :ico_pocieszyciel:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

18 lis 2008, 15:43

witajcie,

Aniu - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!!!!!!!!!!dużo zdrowia i radości!!!!!

Frydza - ja jak Alek nie chce spać, to zostawiam go, bawi się, aż sie zmęczy i stwarzam mu cały czas sprzyjające warunki do spania :ico_haha_01: /w dzień zasłaniam okno, puszczam jakies delikatne dzwięki, rozkładam kanape( bo od jakiegos czasu nie zasypia w łózeczku tylko na kanapie albo na kocu na podłodze)i on tak sobie wreszcie gdzies legnie, albo sam do mnie przyjdzie i wtuli sie i zaśnie,...wieczorem też tak jest, z tym że wieczorem zamykamy pokój żeby sie nie wypuszczał na mieszkanie :-D

Edyta - zdarzają sie takie pomyłki nam zdarzają :ico_oczko: ja np czesto dzwoniąc gdzies pkrece cyfry.. :ico_oczko:

Juli - wiem co to znaczy bulic 1500 na mieszkanie i analizowac coby mozna bylo za to kupic do swojego..ale Wy juz niedługo bedziecie na swoim, a my cały czas bedziemy jeszcze bulić..

no własnie gdzie jest nasza Indigo?????halo kochana???jak przygotowaia do wakacji??jak Tomek??

Madziorka - fajnie z tymi seansami z Lelkiem :ico_oczko: u nas ostatnio brak czasu na filmy, ja nie wiem nic takiego nie robie a sie nie wyrabiam i padam wieczorem..

a my dzis jedziemy do tesciów...ostatnio jak bylismy/imieniny/ to wpadł niespodziewanie dawny lekarz Alka/przyjaciel rodziny, z życzeniami do tescuowej, ale życzenia zajely mu dwie minutki a zaraz potem wparował na gore/tzn do naszego pokoju/ z misją specjalna :ico_zly: predzej tesciowa napomknela ze bedzie i ze moze zobaczy Alka/ ja na to że nie ma potrzeby i nic wiecej nie gadałysmy/ a on byl juz chyba nastawiony, bo koniecznie chcial zobaczyc Alka :ico_zly: i ok, trudno, ale ALE narobił alkowi bólu.. :ico_placzek: zabrał sie za siusiaka..tak na sucho/a powinno sie chyba po kapieli, sciągnął mu skórkę :ico_olaboga: do końca prawie, jeju jak mój malec płakał :ico_olaboga: i przez dwa dni miał bóle, siedział przez te dwa dni w rumianku non stop :ico_olaboga: jeszcze takiego mojego maluszka nie widziałam :ico_olaboga: także ostrzegam mausie chłopców, delikatnie z lekarzami jesli chodzi o te sprawy...też "nasz" posunąl sie za daleko.. :ico_zly:

a co do pracy - to wyzwanie dla mnie!!!mam nadzieję że się sprawdzę..że dam radę..bo to praca z dziećmi (od 3 r.ż do 21 r.ż)...więcej napisze jak coś się ruszy..

miłego dnia dziewczyny!!!!

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

18 lis 2008, 17:15

Aleksandrowicz, przegapiłam, że idziesz do pracy - super, gratuluję! mam nadzieję, że będzie dla Ciebie satysfakcjonująca :-)

Agniecha, nos do góry! Na pewno szybko się pogodzicie i znów będzie OK.

My czekamy na tatusia - dziś były loty, więc pewnie wróci później... choć powiedział, że postara się wyrwać wcześniej. Może za godzinkę już będzie w domciu.

Kamilko
, gdzie jesteś???Odezwij się do nas!!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 lis 2008, 18:59

czesc

[quote="Frydza
MADZIORKA gratuluje bardzo udanych zakupow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i zabawka dla Lelusia super :-D [/quote]
to nie byla zabawka dla lelusia tylko dla jubilata-roczniaka hihi
ale lelkowi tez mysle zakupic
choc ostatnio msmy tyle pomyslow ze ciezko zdecydowac sie na 1-2 hihi

tyle zdarzylam napisac
adama jeszcze nie ma wiec leon stoi obok i nie w humorze.. nie dospal czy co?
bylismy od rana w playhousie z dziewczynami hihi
potem zakupki.. i dotarlismy niedawno...

wlasnie ogladam sobie na necie nowy program "miedzzy mamami" i wspominam okres ciazy i poczatkow z bycia mama hih
znacie ten prograam? ja przypadkiem trafilam na aniego na itvp hiih

pozniej poczytam reszte i napisze
papa

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

18 lis 2008, 20:07

Witam
DROGA ANIU SPEŁNIENIA NAJSKRYTRZYCH MARZEŃ UŚMIECHU NA CODZIEŃ , DUŻO ZDRÓWKA I MIŁOŚCI .No i jak najszybsze tulenie Weroniczki

Frydza w naszym wypadku zrezygnowanie z drzemki to był nie wypal mała tak zmęczona była że płakała a zasnąc i tak nie mogła , więc osobiście nie polecam .Wydaje mi się że łatwiej jest jak ma tą drzemkę ale powtarzam że to tylko spostrzerzenia moje .Może twoja Wiki akurat zareaguje dobrze na taką zmianę .

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 lis 2008, 20:13

Witam wieczorkiem :-D bylismy na zakupkach spozywczych,Wiki nie spala,teraz baja ,kapiel i nyny bo juz ja spanie bieze :-)


Aleksandrowicz, kochana robilam dzis takie warunki do spania Wikuni jak piszesz ale jednak nie polozyla sie spac!!
A z tym lekarzem to :ico_olaboga: :ico_olaboga: boze biedny ALUS!


madziorka hihi pisze:to nie byla zabawka dla lelusia tylko dla jubilata-roczniaka hihi
ale lelkowi tez mysle zakupic
upss znowu gafa :ico_wstydzioch: myslalam ze dla Lelusia bo fajniutka :ico_oczko:


madziorka hihi pisze:wlasnie ogladam sobie na necie nowy program "miedzzy mamami" i wspominam okres ciazy i poczatkow z bycia mama hih
znacie ten prograam? ja przypadkiem trafilam na aniego na itvp hiih
ogladam czasami na tvp1,i WIELKI SWIAT MALYCH ODKRYWCOW JEST TEZ FAJNY :ico_oczko:

AHA ida na 3 na dole i jedna 7 takze sraka itd

[ Dodano: 2008-11-18, 19:15 ]
edyta29, u nas dzis bez drzemki i nie bylo marudzenia i nic takiego,caly dzien sie bawilismy i spacerek,zobaczymy jak bedzie dalej!

[ Dodano: 2008-11-18, 19:15 ]
KAMILKO hop hop odezwij sie!!!!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 lis 2008, 20:44

kamile widzialam dzis aktywna na NK hmm dziwne ze do nas nie zagladnela..

frydza no wlasnie szukalam dzis tego programu swiat malych odkrywcow i nie ma na itvp. a kiedys wlasnie widzialam. jak masz linka to podrzuc prosze!!!

nie wiem co mnie wzielo na wspominki
ale to taki temat zywotny ze zawsze mnie interesuja programy dla mam.. hihi i gazetki tez moglabym czytac o ciearowkach hihi przeciez nie tak dawno sama nia bylam
i pewnie jeszcze kiedys bede nie?

na watku Uk (inne forum) codziennie jakas nowa laska informuje o fasolce
szok ale juz 4 czy 5 lasek mamy na czerwiec hihi
niezle zatrzesienie...

u niektorych dziala juz autosugestia i tesciki robia hihi ale maja fajnie te zaciazone bo bedzie im razniej hihi

aleksandrowicz dosc spory ten zakres wiekowy u dzieci. 21 lat to tez dzieci??? :ico_szoking:
to moze to ma cos zwiazanego z dziecmi i mlodzieza uposledzona? tak sobie pomyslalam teraz...

co za lekarz. jak mogl tak Aleczka potraktowac!!!!! :ico_olaboga:

a z tym seansem filmowym to wiesz tez ciagle czasu brak. ale teraz sie wkrecilismy hihih tzn ja musialam opuscic kompa wieczorem hhi
dzis zapowiada sie "MAMMA MIA"

Juli chyba wiem o jaka zabawke z farmerem i zwierzakami co chodzi. lelek taka dostal na roczek. ale zostala w PL zeby tam sie nia bawil bo tu ma inne hehe i teraz jak pojedziemy to bedzie mial frajde.

doskonale cie rozumiem z tym nabuzowanym nastrojem hehhe ja miewam to samo. moze nie co miesiac. ale dosc czesto hehehhe

oj takie nasze babskie humory :ico_puknij:

super ze mieszkanko juz lada chwila bedzie dla WAS!! z waszym zapalem i energia raz dwa je urzadzicie!! napewno bedzie cudnie!!!

i wiesz takie klotnie czy nieporozumienia to tez z nudy moga wynikac hehe do tego facet ktory niee ma konkretnego zajecia to juz buzuje po jakims czasie!!
ale wkrotce swieta
czas milosci radosci i kolorowych piernikow!! zlosc minie. a potem juz do pierwszej wyplaty duzo czasu nie zostanie! dacie rade!!

ANIU dopiero doczytalam!!! ty nasza najwazniejsza DZis mamusiu!!!!! wiadomo czego mozna zyczyc a takiej chwili.. oprocz radosci i sczescia z ukochana rodzinka to szybkiego plum i weroniczki w ramionach!!! :ico_tort: :ico_tort:

do potem babeczki
papa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 lis 2008, 23:03

madziorka hihi, dla Ciebie wszystko :-D plisss
http://www.itvp.pl/event/wsmo/

[ Dodano: 2008-11-18, 22:04 ]
Wiki zasnela w 2 sekundki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dostala flache i nawet byla w szynach odrazu zasnela ufff jak sie ciesze :-D :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość