Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

09 lis 2009, 13:38

Witam
U mnie też szpital Idka ma zapalenie płuc, ja zapalenie oskrzeli a Nikola straszny kaszel i bierze leki na alergie :ico_olaboga: Przedszkole poszło od tygodnia w odstawke. Już nam powoli przechodzi chciałabym wrócic do normalności :-)
Życze wam wszystkim dużo zdrówka bo to teraz zaczoł się sezon na choruubska :ico_zly:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

09 lis 2009, 13:50

Edulitko ,to straszne ,że takie choróbska was dopadły-duuuuuuużżżżżżżżżooooo zdróweczka Wam życzę.Już takie 3 latki,to jakos sobie radzą z choróbskami ale Idusia takie maleństwo -ogromny buziaczek na zdróweczka dla kochanych laleczek :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

ten sezon na choroby to chyba już bardziej nie moze się rozchulać,wszyscy dookoła chorzy,pogoda niestety sprzyja :ico_placzek: . U Bartka w przedszkolu podobno panuje ospa i ciekawa jestem jak tym razem długo pochodzi :ico_noniewiem:

uciekam skończyć obiad :-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

09 lis 2009, 19:40

witam laleczki :-D
dużo zdrówka dla dzieciaków i naszej maleńkiej Idusi
my dzisiaj po wizycie u gina, więc nadal jest dziewczynka :-D i waży aż 600g :ico_brawa_01: ogólnie jest ok co mnie ogromnie cieszy tylko zgaga mnie dopadła i się męczę okrutnie :ico_oczko:
wszystkim dzieciaczkom co to świętowały rodziny wszystkiego najlepszego :ico_tort:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

09 lis 2009, 22:55

Dziękujemy za życzenia zdrowia zwłaszcza dla okrucha :-)
Iwcia 33, - ospa oj masakra choc im mniejsze dzieci tym lepiej i szybciej przechodzą :ico_noniewiem: oby Bartusia omineło szerokim łukiem
riterka, - no to brawo rośnie nam dziewuszka :ico_brawa_01: zgaga nieprzyjemna sprawa ale wytrzymasz słońce pij dużo wody mineralnej :ico_pocieszyciel:
Uciekam spać :ico_papa:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

10 lis 2009, 00:59

Riterciu-dobre wieści,kawał baby już dźwigasz w brzuszku :ico_oczko: ,najważniejsze,że dobrze się rozwija :-) ,a na zgagę przegryzaj jakiś migdały ... :ico_noniewiem:

ja też słyszałam,że "choroby wieku dziecięcego" lepiej wychorować jak najwcześniej,lzej sie przechodzi :ico_chory: .Nic zobaczymy,dzis w maluszkach było 10 dzieci na 29 :ico_szoking: ,ale nie dpoytałam czy to ospa zrobiła takie spustoszenie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

10 lis 2009, 10:30

Witam
Iwciu- zdróweczka dla Was

Edytko- Wma tez zdrówka zyczę, te choróbska niech juz sie skończa

Nasz mały w czwartek katar dostał i kaszel mały alel taki krtaniowy i tez interwencja lekarza była dwa razy nie chciał mu dać antybiotyku zeby jelit nie draznic i steryd jednorazowo dotał zebyzapalenie krtani sie nie rozwineło, narzaie dobrze choc nie dokońca jest wyleczonby ma taki dziwny głos i jeszce pokasłuje, zdrowy jeszcze nie jest. a my z przedszkolem to zarazie zakaz mamy, jak narzie mały był tam 4 dni od poczatku i nie wiem kiedy znowu pójdzie, wciaz cos nie tak i teraz ma diete bezlaktozową,

Riterka- cieszę się ,ze maluszek dobrze sie rozwija, fajnie bedziesz miała córcię, a zgaga musisz przetrwac

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

10 lis 2009, 11:20

Mery31, - moja Niki miesiąc temu miała zapalenie krtani i chcieli mi ja zabrać do szpitala ale się nie zgodziłam i dostała steryd na izbie pzryjęć w szpitalu i po kilku dniach kaszel i zmieniony głos minoł. Lekarka w szpitalu mnie zwyzywała że jestem niepowazna że tak narazam dziecko - ale ja uważam że dobrze zrobiłam bo w szpitalu to dopiero by załapała pakiet chorób. Wierze że i u was steryd pomógł i wszystko się na dniach wyklaruje.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

10 lis 2009, 11:45

Witam,

Mery31, już jest prawie ok,co prawda nie do końca,bo Bartek też rano pokasłuje (z nocy) i jak zaśnie i sie rozgrzeje. :ico_szoking:

Dla Was również zdróweczka,jak patrzę na Kornelka ile on już przeszedł z tymi chorobami to Was podziwiam ,ileż to trzeba mieć siły,żeby dziecku towarzyszyć w chorobie :ico_szoking:

edulita, a jak u Was ,lepiej się czujecie :ico_chory: ,po buziaczku dla każdej na zdrówko przesyłam :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

uciekam ,bo smażę naleśniki i tak co chwila słówko napiszę i do kuchni :-D ,żeby ich nie spalić :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

10 lis 2009, 12:54

Iwcia 33, - już jest dużo lepiej :-) buziaczki przekazane :-)
Bartek też rano pokasłuje (z nocy) i jak zaśnie i sie rozgrzeje.
- u nas też tak jest w dzień spokój ale jak zaśnie i rano po przebudzeniu :ico_noniewiem:

Oj naleśniczki chyba dziś na kolacje zrobie bo mi ochoty narobiłas :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

10 lis 2009, 13:24

Edulitko jakby Ci sie nie chciało smażyć ,to zapraszam dla wszystkich starczy :-D .Fajnie,że lepiej się czujecie,mam nadzieję,że teraz juz bedzie z górki i szybko wrócicie do zdrowia.

poczytałam w necie i zrobiłam syrop z buraka,może to pomoże :ico_noniewiem: ,mam nadzieję,bo już mi ręce opadają,od września ciągle jak nie katar to kaszel i zapalenie gardła na przemian :ico_olaboga:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość