Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

14 maja 2011, 11:34

Witam moje kobitki dziś u nas słoneczko ale upałów nie ma.

Bartuś super że tak szybko wraca do zdrowia trzymam kciuki.
Zirafka aby tak dalej niech się z ta kupą unormuje.

Co do terminu z om to ja mam na 22 sierpień a z usg na 29 czyli tydzień poślizgu. Ale ja zawsze sugeruje się tym z om choć rodzę po terminie.
Pozdrawiam was bo ja zmykam na zakupy a potem idziemy na urodziny do synka znajomych na grilla więc miłego dzionka. :-)

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

15 maja 2011, 13:18

OOO jak tu puściutko :ico_noniewiem: U nas Kubula ma zapalenie oskrzeli i dostaje Augmentil :ico_sorki: Pogoda się skaszaniła a my jesteśmy w trakcie ostatnich popraweek na nowym mieszkanku przed przeprowadzką- stąd też tak mało tu bywam :ico_sorki: Trzymajcie się- miłej niedzieli

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

15 maja 2011, 20:31

no nikogo nie ma czy nasz wątek jeszcze żyje? My wróciliśmy z imienin babci Zosi i mąż kładzie dzieci a ja wpadłam na forum ale tu pustki halo!!!!!!!!! Ja się dziś objadłam i teraz zamierzam poleniuchować na kanapie pozdrawiam was i życzę miłego wieczoru jutro idę na badania krwi bo we wtorek do lekarza.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

15 maja 2011, 21:39

No ja tez wpadam na wieczorny meldunek. A gdzie Wy wszystkie sie kobitki podzialyscie? Halooo!!!! :-)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

16 maja 2011, 09:03

Dzień dobry wszystkim! Rzeczywiście pustki tu. Ja dziś jadę na morfologię, także jak na razie jestem głodna, bez śniadania. Ważyłam się mam już 8 na plusie :ico_szoking:. Jeszcze nigdy nie ważyłam 60kg, ciężko się przyzwyczaić do tak szybko rosnącej wagi. Potem lecę umówić się na prywatną wizytę i będzie chwila prawdy czy zechcą mi prywatnie pociągnąć ciąże do końca... oby tak, bo inaczej nie będę mogła w tej klinice rodzić :ico_sorki:. Miłego dnia wszystkim i ładnej, cieplutkiej pogody

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

16 maja 2011, 13:13

Cześć laski. No no rzeczywiście cos tu ostatnio pusto :ico_szoking:
Ważyłam się mam już 8 na plusie

ja własnie teraz się wazyłam i mam 10 kg na plusie :ico_szoking: a zostało mi jeszcze cos koło 2,5 miesiąca...
Byłam w piatek na usg i wszystko jest ok, dzidzia spokojnie sobie rosnie i wazy juz 1,2 kg i lekarz powiedział, że nie będzie to jakiś gigant tylko bedzie wagowo podobna do pierwszego dziecka a może ciut mniejsza...
Co do wynku cukru p[owiedział , mi, ze to 7 co mi wyszło to jest górna granica i powinnam częściej jeśc ale mniejsze porcje a ja jem tylko śniadanie i obiad a to błąd no i owoce zaawieraja bardzo dużo cukru a ja je bardzo lubię... no cóz trzeba czekac na agrest i porzeczki z własnej działki :ico_oczko:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

16 maja 2011, 15:32

ja na ost wizycie mialam 9 na plusie, czyli juz 70 przekroczone :ico_noniewiem: tyle ze jakos tej wagi ja nie czuje specjlanie, mam tylko brzuszek, nawet zauwazylam ze piersi tak jakby zmalaly, tzn jak staniki mialam full tak znow wrocily do dawnego rozmiaru jest to mozliwe :ico_noniewiem: a siara leci coraz czesciej :ico_noniewiem:
a dzis zaprowadzilam Mile do przedszkola i jak weszlam na gore myslalam ze zemdleje :ico_szoking: serce zaczelo mi walic jak szalone i mroczki przed oczami :ico_szoking: doslownie balam sie ze zjade :ico_noniewiem: ale po chwili przeszlo i normalnie wrocilam do domu..potem spotkalam sasiadke na dworze i ona powiedziala mi ze tez tak miala miedzy 31-37 tyg ze ja omdlenia braly i serce walilo i jej kolezanka tez i lekarz jej powiedzial ze niby to przepona uciska i ze to normalne, ze takie rzeczy moga sie dziac a nic niepokojacego sie nie dzieje :ico_olaboga: wizyte mam za 2 tyg to podpytam, bo dzis sie konkretnie wystraszylam :ico_olaboga:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

16 maja 2011, 17:04

potem spotkalam sasiadke na dworze i ona powiedziala mi ze tez tak miala miedzy 31-37 tyg ze ja omdlenia braly i serce walilo
ja miałam tak w piątym chyba miesiącu jak mi wyniki mocno spadły i hemoglobina była niska. Teraz biorę codziennie żelazo i jem natkę pietruszki i już od około miesiąca czuję się o dużo lepiej.
tyle ze jakos tej wagi ja nie czuje specjlanie, mam tylko brzuszek
u mnie też w brzuszek poszło. W ogóle to mam taką małą piłeczkę przed sobą, a ręce i nogi dalej takie chude jak wcześniej. Moja mama to się śmieje, że chodzę na dwóch patykach :). W tyłek też mi nie poszło wcale, a cycki urosły tylko jeden rozmiar na początku i już tak zostały. Ale pewnie jak będę karmić to jeszcze trochę urosną :ico_brawa_01:

Dzisiaj byłam na morfologii ale po wyniki pojadę dopiero w tygodniu bo nie chciało mi się czekać do 15. I dzisiaj też byłam z mężem i teściową w sklepie i teściowa kupiła kombinezonik i kocyki dwa dla mojego maluszka, jakie to wszystko jest słodkie :-D .W piątek mam wizytę kolejną u ginekologa. U tego prywatnego też w piątek i zrobię sobie usg 3D, już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć swojego synka :ico_brawa_01:. Już jestem po obiadku więc idę się przespać troszkę

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

16 maja 2011, 17:12

hej ja dziś też byłam na badaniach morfologii moczu i jeszcze ten cukier i ta glukoza fu obrzydliwość jutro idę odebrać wyniki i do gina na 11 więc się pewnie odezwę po wizycie i po pobycie w biurze bo mam jutro zamiar wpaść do biura i zawieźć zwolnienie. Ciekawe jak tam wasze wyniki i ciekawe jak tam moje wyniki.Pozdrawiam i miłego dzionka.

Awatar użytkownika
in.your.mouths
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 08 maja 2011, 13:30

16 maja 2011, 22:46

witam,nie było mnie tu przez trochę, ale widzę, że niewiele przegapiłam.
co do omdleń, myślałam, że mnie to nie dotyczy, ale ostatnio mi się zdarzyło i dwa dni spędzone w spzitalu.
pozdrawiam was kobitki i oby u was do czegoś takiego nie doszło,trzymajcie się ciepło :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość