madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

28 paź 2007, 13:21

A ja się leniwie :-D Maciek przyjechał z grzybów i teraz szaleje z Patrykiem, chyba zaraz obiorę ziemniaki i wstawię obiad bo coś głodna znowu jestem. Ostatnio dopisuje mi apetyt, pewnie przybędzie tu i ówdzie :ico_oczko:
A co do fotogeniczności to ja nigdy nie jestem zadowolona ze swoich zdjęc. Najgorsze to są chyba te pozowane :ico_noniewiem:

Pogoda nieciekawa, szaro i pochmurno. Nie jest zimno ale ponuro, nawet na spacer nie mamy ochoty.

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

28 paź 2007, 15:12

Hej Kobietki!!!!
Wpadłam na sekundę, nawet nie mam czasu tego wszystkiego przeczytać! :-D Nadrobię wieczorem. U mnie po prostu akcja: PRZEPROWDZKA.
Właśnie idziemy zobaczyć, jak wyszło wczorajsze malowanie :ico_brawa_01:
Wieczorkiem coś napiszę!
Buziaki!!!!

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

28 paź 2007, 17:11

Hej Dziewczyny!!

Ja mam dzisiaj lenia totalnego... :ico_oczko: Pogoda nie byla najgorsza i poszlam na spacer. Wlasnie wrocilam, bylam w tym szpitalu co chce rodzic, zobaczyc jak to wszytsko wyglada i powiem Wam, ze teraz jestem spokojna i duzo mniej sie boje tego wszystkiego, co prawda warunki nie sa jakies super (chyba ze sie zaplaci...), ale personel jest bardzo mily i wogole atmosfera tam mi sie podobala i polozne odpowiadaly na wszytskie pytania i wogole.... chyba juz sie zdecydowalam na ten wlasnie szpital. Mozna miec polozna "osobista", ale nie wiem czy bede miec 800 zl... tyle to kosztuje!! :ico_olaboga:

Gosia, fajnie ze wpadlas chociaz na chwilke!!

Zaraz bede jesc obiadek, ale jestem glodna!!!!!

Buziaczki!!!

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

28 paź 2007, 20:52

Czesc kochane :ico_ciezarowka: !!!!
Bylismy wczoraj ogladac mebelki do pokoju synusia i juz mamy cos na oku, a dzisiaj kupilismy tapete i w weekend zaczniemy remont :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Od wczoraj strasznie boli zab i juz sie nie moge doczekac poniedzialku, jak chce to niech mi go nawet wyrwie, bo juz nie wyrabiam :ico_placzek: :ico_placzek:
Uciekam sie polozyc, bo strasznie mnie rwie :ico_zly: :ico_zly:
Dobranoc kochane

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

28 paź 2007, 22:42

Goonia, życze duzo sił przy przeprowadzce :-) Tylko nie przemęczaj sie za bardzo :ico_nienie:

Gosia fajnie ze rozejrzałas sie juz w szpitalu,powiem ci ze 800 zł za połozna to jest b duzo i ja bym tyle nie dała.zresztą u nas w szpitalu połozne sa w porzadku i ja byłam zadowolona bez płacenia. :-) ale wiadomo ze kazdy ma swoje zdanie na ten temat :ico_oczko:

Misia bidulko wspólczuje bólu zęba :ico_pocieszyciel:

A to mój dzisiejszy brzuszek :-)

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

29 paź 2007, 02:28

Hej kochane!!!!
Własnie obudzilo mnie rwanie zeba, bylismy na stomatologii 24h i niestety nie pomogli mi bo jestem :ico_ciezarowka: i babka powiedziala ze nie bedzie ryzykowac. Mam nadzieje ze jutro moja stomatolog mi pomoze, bo ten bol jest nie do zniesienia!!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

29 paź 2007, 09:29

Dzień doberek!!

Misia, współczuję!!!! :ico_pocieszyciel: Mam nadzieję, że ktoś Ci w końcu ulży w Twoich cierpieniach!!!

Madzia,
SUPER wygladasz!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wiesz, co tez mi sie wydaje, ze to bardzo duzo kasy i mam nadzieje, ze polozne i tak beda pomocne, wczoraj zrobily na mnie bardzo dobre wrazenie :-) Chcialabym jeszcze zabrac tam meza, zeby zobaczyl jak to wyglada skoro ma byc ze mna... jeszcze bedzie pare okazji to wybierzemy sie tam razem :-)

Ja dzisiaj ostatni dzien w pracy przed urlopem :509: ale nie martwcie sie nie zostawie WAS i bede sie odzywac!!

Milego dzionka!!!

Buziaczki

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

29 paź 2007, 09:39

No Gosiu to od jutra czeka Cie słodkie lenistwo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Misiu mam nadzieje że Twój stomatolog zrobi cos z tym swoim ząbkiem. A swoja drogą co to za franca na tym pogotowiu.... Przecież są znieczulenia dla ciężarnych... :ico_puknij:

Madziarka laseczka z Ciebie że ho ho :-D

Goonia czekamy na zdjęcia z nowego mieszkanka. I nie przemęczaj sie tą przeprowadzką :ico_nienie:

A my bylismy w sobotę na imprezie zakładowej z okazji 20-lecia mojej firmy. Wytańczylismy sie za wszystkie czasy i niunia też sobie poszalała. Tak się chyba roztańczyła że o 1.30 jeszcze skakała na całego :-D .

[ Dodano: 2007-10-29, 08:41 ]
Ja chyba dzis popołudniu skoczę do sklepu kupić wreszcie komodę do rzeczy malutkiej. Mój Piotrek pracuje całymi dniami więc nawet nie mamy kiedy razem pojechać. Spytam tylko w sklepie czy mi ja przywiozą.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

29 paź 2007, 09:50

Witam.

Gosia słodkiego lenistwa Ci zyczę, odpoczniesz sobie teraz.

Kasia a jaką komodę sobie upatrzyłaś? my tez mieliśmy kupić ale niespodziewanie wyskoczyło ze trzeba zmienic junkers, niestety coraz częsciej coś szwankuje a z gazem wiadomo nie ma żartów więc chyba sprawa komody odejdzie na jakiś czas.
Droga ta Wasza komoda?

Misia jak tam ząb? ja tez sie zdziwiłam jak przeczytałam ze odesłali Cie do domu :ico_noniewiem: Dziwne przeciez powinni miec jakies znieczulenie.

Pozdrawiam cieplutko :-)

Dziękuję za komplementy pod względem brzusia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

29 paź 2007, 11:20

Madziarka właśiwie to nie mam żadnej upatrzonej. Chcę kupic jakąś normalną za jakieś 200-300 zł. Te specjalne z przewijakiem są strasznie drogie - ok. 600 zł. Jak w razie kupie to się Wam pochwalę :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość