mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

22 sty 2008, 17:13

No własnie nie moge jej podawać żadnych witamin bo w lutym znowu idziemy na testy alergiczne i odrazu mi powiedzieli zadnych witamin jej niepodawać, oczywiście musze jej zwiększyć dawke inhalacji. :ico_noniewiem: A wtym roku tak jak w tamtym nie ma zimy ani mrozu znowu te zarazki nie wyginą i te nasze dzieciaczki będą chorowały :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

22 sty 2008, 17:19

mazia - to jabym odrazu poszła do lekarza skoro niebardzo możesz jej pomóc zapobiegawczo a mówisz że niewyraźnie wygląda :) oby to tylko przejściowe było. Wiesz ja na studiach miałam kiedyś taki wykład o tym że wiele dzieci ma różnego rodzaju alergie ale po 3 roku życia wiele z nich przestaje reagować alergią, jest coś takiego że niektóre organizmy czyszczą się do tego okresu a później jest już git. Wiem że to może mało pocieszające ale może wszystko się jakoś u was znormalizuje.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

22 sty 2008, 17:32

Zazdroszczę wam sąsiadów, u mnie nawet na klatce palą i śmierdzi mi w mieszkaniu :ico_zly:
Wiki pospała od 14:30 do prawie 16, wczoraj zasneła koło 22 i mam nadzieję że i dziś tak będzię :-D oby oby

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

22 sty 2008, 17:33

No ja tez tak myśle, i chyba tym razem to nie alergiczne tylko coś się szykuje tym bardziej że mąż też chyba jakąś grype przechodzi :ico_noniewiem: Tylko on to na nic nie ma czasu, nawet żeby iść do lekarza. Do dentysty się już umawiał na kontrole 3 razy jutro kolejny termin i co pisze mi własnie że musi jechać do Poznania i napewno nie pójdzie. :ico_zly: Dzieci mi zaraża, plany zmienia a za remont się bierze i znowu wszystko stanie w miejscu :ico_zly: Jutro babcia ma urodziny miał tam dojechać i klapa ja sama z dziećmi :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-01-22, 16:35 ]
No to fajnie że ci coś pospała bo u mnie cisza a mała w łóżeczku już chyba od godz. gada :ico_noniewiem: jak ją wyciągne to za 30min bedzie marudna a jak zasnie zaraz to bedzie spała do 19 no i októrej pójdzie spać :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

22 sty 2008, 17:40

mazia***, - oj to rzeczywiście sajgon na całego to poza zdrówkiem cierpliwości i spokoju ducha życze
asiapanda, - wiem o czym mówisz bo obok mnie mieszka banda studentów a tak pozatym to czasami myśle że w slamsach mieszkam bo tylko pijaństwo i zadymy u tych moich sąsiadów, a smród na klatce też jest i od fajek i syf od piesków :ico_noniewiem: no niestety ale sąsiadów się niewybiera a szkoda :ico_haha_01:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

22 sty 2008, 17:49

U nas też sąsiad sobie lubi wypić ale nieszkodliwy przynajmniej dla mnie, nawet kiedyś zapukał bo nie umiał kluczem trafić do drzwi. I grzecznie mnie poprosił żebym mu otwarła je a klucze mial na łańcuszku do spodni przypiete :-D żeby nie zgubić :ico_haha_01: Bo już nie raz przechodzil przez mój balkon do siebie :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

22 sty 2008, 18:11

Maziu ale się uśmiałam z Twojego sąsiada :ico_haha_01:
I z tej kupy u Kasiulki :ico_haha_01:
U nas Jasio jak był malutki to raz nawalił do wanny podczas kąpieli i Daniel się śmiał że to ubot :ico_haha_01:
Jas pomaga więc później dopiszę chyba...

zdrówka dla chorowitków i normalności KAsinej pochwie życzę ;)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

22 sty 2008, 18:11

O mąż przyjechał :ico_szoking: chyba chce coś zrobić w domu to ja spadam mu pomóć :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

22 sty 2008, 18:13

była u mnie sąsiadka z synkiem, jejku jak ja jestem wygłodzona towarzysko!!! jak było fajnie pogadać!!!!!

a wczoraj Daniel wrócił z komisariatu o 1 w nocy, z takiego krótkiego zdarzenia zapisali zeszyt :ico_szoking:
Jaś za bardzo pomaga kończyć mi trza

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

22 sty 2008, 23:23

witajcie

Elu buziaki, macie duży garaż pod blokiem czy do takiego zwykłego Ci się włamali?
jak ze spaniem Jasia? Ja chciałam też przestawić ale Oli coś się pomieszało i zaczeła mi się budzić o 5 rano na zabawe więc odpuściłam, śpi dwa razy po godzince, może sama się przestawi

Iwciu gratuluje wyniku, dałaś rade Kasiulce :ico_brawa_01:

Dziewczynki czemu nie robicie testu Sosenki?
Asiu, Mery, Elu-co jest z Wami!!!

Kasiulka może tempke zmierzysz :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość