Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

15 sty 2008, 16:12

siunia pisze:Super dzidzia zmieniona na suwaczku


Super, ta Twoja dzidzia :-)

To teraz już nie będziesz uzależniona od nikogo w kwestii transportu, wsiadasz i jedziesz :-)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 sty 2008, 16:16

NOWA, niby tak , ale przydało by sie drugie auto, możliwie że kupimy po porodzie, jakoś w czerwcu

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

15 sty 2008, 16:17

spinka pisze:No to najpierw mi zdjęcia prześlij lub maila Ci podam bo w sumie to już nie wiem co z tymi naszymi meblami. Normalnie mózg staje z takim fachowcem.


Podaj mi na priva maila to przeslę Ci. My chcemy sprzedac, bo okazało się, że ten kolor który mamy wycofali (a rok temu kupowalismy je), a chceliśmy dokupic 2 komódki. została dostepna tylko szafa, a mnie nie potzrzeba bo mam garderobę

[ Dodano: 2008-01-15, 15:18 ]
siunia pisze:NOWA, niby tak , ale przydało by sie drugie auto, możliwie że kupimy po porodzie, jakoś w czerwcu


No dobrze, by było zwłaszcza, że będzie dwoje dzieciaczków, do lekarza, czy gdzies indziej nie musiałabyś czekac na męża.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

15 sty 2008, 16:21

Oj tak Siunia masz rację drugie auto potrzebne i to bardzo. My też będziemy musieli kupić drugie, bo niedawno pozbyliśmy sie jednego, w sumie teraz i tak siedzę w domu, więc nie potrzebujemy, ale jak ja pójdę do pracy a A. z Lenką będzie to samochód na gwałt potrzebny będzie.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 sty 2008, 16:26

spinka, racja
NOWA pisze:No dobrze, by było zwłaszcza, że będzie dwoje dzieciaczków, do lekarza, czy gdzies indziej nie musiałabyś czekac na męża.
dokładnie, a zwłaszcza że mieszkamy 10 km od miasta i najbliższego sklepu, gdzie nawet do tej wiosce autobusy nie jeżdżą

Dziś u mnie na obiad kartofle w plasterki smażone na patelni , filety rybne , smażone w frytkownicy i surówka, normalnie sam tłuszczyk :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

15 sty 2008, 16:32

Ale w rybce są kwasy omega a one teraz są bardzo ważne, bo mózgi pociech się kształtują, czytałam o tym i oglądałam na TVN w dzień dobry tvn.

Zmykam na razie, po jakieś zakupy, później jeszcze zajrzę. :ico_papa:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

15 sty 2008, 17:10

Cześć :ico_ciezarowka: !!!

Spinka, WSZYSTKIEGO NAJ NA DRUGIE 20 TYG CIążY DLA CIEBIE I LENKI
:ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
A został jeszcze kawałek torcika dla spóźnialskich?!

Ale dziś u Was pyszności się na obiadek szykują :ico_brawa_01:

Marta, super że już czujesz swoją dzidzię!!! Ja dziś 17 tyg kończę i nic.. Próbowałam nawet podsłuchiwać Maleństwo stetoskopem, ale wydawało mi się, że tylko własne jelita słyszę :ico_noniewiem:

Siunia, drugie autko to świetny pomysł!! Też chciałabym uniezależnić się od Ł. no ale najpierw prawko by się przydało :ico_oczko: Ja nie mogę skończyć kursu. Mój instruktor powiedział, że jazdy muszę na trochę odłożyć, jak już nie będzie robić mi się słabo. Ale w środę już nie odpuszczę!!

Mi też dziś humor nie dopisuje :ico_placzek: Miał nas rano odwiedzić mój tata, bo przyjechał na wizytę kontrolną do szpitala, ale zepsuł mu się samochód i zamiast odwiedzin mój Ł. jeździł po całej Wawie za częścią do auta. Gdy udało im się naprawić (na parkingu przed szpitalem :ico_oczko: mój tata to potrafi wszystko :ico_brawa_01: ), to było już późno i podał tylko Ł. jedzonko od mamy i nawet się z nim nie zobaczyłam. No ale chciał już wracać do domu, bo był zmęczony a przed nim długa droga (250 km).
No i nawet nie mam ochoty na pierożki od mamy, chociaż wiem, że robi przepyszne.

Z drugiej strony mnie żadne psy i teściowie nie budzą po nocach :ico_oczko: Współczuję Wam tych nieprzespanych nocy!!

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

15 sty 2008, 18:28

Hej weszłam was doczytac, a teraz uciekam do ksiązek bo dzis nic jeszcze sie nie uczyłam :ico_olaboga: Nie chce mi się że hej. wrabałam jeszcze jeden talerz frytek, okropna jestem :ico_noniewiem: jutro za to musze coś zdrowego upichcić, tylko pomysłu mi brakuje :ico_noniewiem:
dziwne ale humor mi się poprawia mimo tego że ide w książki. Co do koleżanki z tt to stwierdziłam dzisże chyba oleje to czy cois napisze czy nie, udało mi się znależć ostatnio kolezanke z którą w anglii pracowałam, napisałam do niej a ona do mnie odp. że aż jej sie łezka zakręcxiła w oku z radosci i wzruszenia że ją znalazłam :-D A więc ktoś jednak mnie jeszcze kocha :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

15 sty 2008, 19:24

Marta głuptasku, my Cię kochamy :588:

Lulu_ a pewnie że się załapiesz i dzięki za życzonka. Nie smuć się, uda Ci się spotkać z Tatą następnym razem :ico_pocieszyciel:

No a z moimi połowinkami nic nie słychać, tzn A. się nie popisał, ale chociaż Wy stanęłyście na wysokości zadania. Dziękuje Wam za to :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

15 sty 2008, 19:28

spinka, dzięki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
a moze jeszcze zrobi Ci mężulo niespodzianke :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość