mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

14 sie 2007, 19:10

Hejka
Strasznie tu ponuro się zrobiło. Ja też mam ponury humor. Wczoraj robiłam sobie padania na glukozę i wyszło, że mam podwyższoną i nie mieszczę się w normie :ico_placzek: nie mogę dodzwonić się do mego gin bo jest na urlopie a wizytę mam w sobotę. źle się czuję po wczorajszej dawce glukozy przed badaniem i pół dnia dziś przespałam. Nawet nie wiem czy mam powtórzyć badanie tylko, że z dawka 75, ale chyba dla własnego spokoju zrobię sobie te badanie we czwartek. Jestem jakaś tym wszystkim przytłoczona.

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

14 sie 2007, 20:37

mambii mi też w poprzedniej ciąży wyszedł podwyższony poziom glukozy, a to dlatego że poprzedniego dnia wypiłam wieczorem dużego kubusia i rano ten cukier i glukoza wyszły w badaniu, przy powtórnym wyniku już było dobrze. Jeśli masz czekać do soboty to zrób badanie w czwartek, bo twoj lekarz napewno będzie kazał powtórzyć.
A ty już sie uspokoisz.

A ja codziennie mam napady na kompot z jabłek i robie sobie potem chłodze w lodówce i delektuje sie chłodnym kompotem.

Buziaki :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

14 sie 2007, 20:49

mój maluszek znów dziś niespokojny. i w dodatku zdarzyło mi się dzisiaj, że dwa razy tak mi się odbiło, że myślałam, że zwymiotuję. nie wiem czy to dlatego, że brzuch jest coraz wyżej, czy z innego powodu. zaczęły mi też puchnąć ręce i nogi. mój mąż stwierdził, że nogi mi się "poprawiły" :ico_wstydzioch: w pierwszej ciąży już pod koniec wyglądałam jak balon. zapowiada się, że teraz też tak będzie :ico_placzek:
no ale musiałam poprawić sobie humor i byłam dziś u fryzjera. :ico_brawa_01: mój synek stwierdził, że ładnie-to chyba tak jest :-D

[ Dodano: 2007-08-15, 09:37 ]
chyba jeszcze śpicie dziewczynki?
ja życzę wam miłego dnia :-D ja oczywiście w dzień wolny wyruszam na odwiedziny rodzinne :-D (a raczej robię za kierowcę hi,hi)
głowy i brzuszki do góry :ico_ciezarowka: pa :607:

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

15 sie 2007, 11:36

Hejka
Jadę jutro rano na powtórne badania bo nie będę się zamartwiać.
Ania25 roszę napisz mi jak robiłaś powtórne badania to ze zwiększoną dawką glukozy- 75g??? Czy tą normalną 50g??? Bo sama nie wiem, chyba że pielęgniarki mi jutro podpowiedzą. Powinny wiedzieć.
Pozdrawionka i miłego dzionka :ico_ciezarowka:

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

15 sie 2007, 13:35

Cześć Wam ja byłam wczoraj u swojej gin dostałam kompleksowe badanka do zrobienia w tym glukoza 75g , usg na 30 tydz. więc nie będę musiała iść prywatnie tylko w szpitalu mi zrobią za free, gin po badaniu powiedziała że wszystko jest ok i aby tak dalej dała mi tylko żelazo bo ostatnie wyniki miałam trochę słabe początek anemii. Ika trzymaj się będzie dobrze. Teraz przez 1 m-c przytyłam 2 kg i gin powiedziała że za dużo powinno być tylko 1 kg ale co tu zrobić jak się jeść chce.Pozdro dla was wszystkich

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

15 sie 2007, 13:38

mambii82 pisze:Hejka
Jadę jutro rano na powtórne badania bo nie będę się zamartwiać.
Ania25 roszę napisz mi jak robiłaś powtórne badania to ze zwiększoną dawką glukozy- 75g??? Czy tą normalną 50g???


Tą normalną jak za pierwszyn razem czyli 50 g, ale nie zaszkodzi zapytać u pielęgniarek.
Trzymam kciuki żeby wszystko jutro było w porzadku.

U nas dziś cieplutko, a ja jakoś kiepsko się czuje, cieżko mi się oddycha i głowa mnie boli, zaraz zrobię sobie herbatkę z meliską moze mi przejdzie.

Buziaczki :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

15 sie 2007, 14:24

Ika trzymaj się na pewno wszystko sie uloży. Trzeba być dobrej myśli a na pewno będzie dobrze. całe sczęscie ze mąż jest w domu i ci pomaga.
Jestem jeszcze u babci ale byłam ciekawa co z tobą i wpadalm na chwilke na forum.
Wracam w sobote także od poniedzialku bedę juz na bieżąco z wami :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

15 sie 2007, 15:48

Ja czuję, że niestety okres największej aktywności i najlepszego samopoczucia mam już za sobą. A nie wierzyłam jak wszyscy mi mówili, że w drugim trymestrze będę się czuć najlepiej, a potem już tylko gorzej. Jestem wykończona, już nawet nie zmęczona, po prostu padam na pysk. Wstaję z łóżka, prysznic, ubieram się, biorę witaminy i znów muszę się położyć, bo już tak jestem zmęczona. Ledwo żyję. Męczy mnie nawet oddychanie! Ostatnio zresztą mocno utrudnione, chyba moja macica osiągnęła już szczyt, na pewno, bo jakby się miała jeszcze podnieść to by mi chyba płuca uszami wyszły :ico_oczko: Odbija mi się, ulewa jak dziecku - refluks mnie odpadł, nogi mi puchną i nic tylko ciągle narzekam :ico_wstydzioch: Chyba już mam dość.

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

15 sie 2007, 18:48

o kurcze kilolek trzymaj się jakoś. To u mnie aż tak żle nie jest owszem męczę się szybciej ale puki co nic mi nie puchnie. Tylko czasami jak mała sie tak starsznie wierci a ja stoję to mam wrażenie że zaraz będę ją miała między nogami :(.
Wczoraj też miałam robioną glukozę 50g, na szczęście wszyło mi dobrze bo drugi raz już bym chyba tego świnstwa nie wypiła. Było mi niedobrze przez dwie godz. ale wstyd sie przyznac ze po poludniu już z przyjemnością zjadłam coś słodkiego :ico_wstydzioch:
Dziś leniuchowałam z mężuniem za wszystkie czasy spaliśmy do 10 :-) a teraz też uciełam sobie drzemkę, może za chwilkę pujdę na jakiś spacer tylko poczekam aż jeszcze troszkę sie ochłodzi.
Jutro planuje małej poprać już kocyki, kołderki puki jest ładna pogoda i wszystko schnie od ręki, pozniej pochowam to do worków żeby sie nie kurzyło. Mam nadzieję że wszystkim mamusiom jutro będzie chodz troszke lepeij. Pozdrawiam serdecznie i :ico_tort: dla wszystkich na poprawe humorku :-)

[ Dodano: 2007-08-15, 18:56 ]
przepraszam za błędy ortograficzne :(

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

16 sie 2007, 08:38

Oj dziewczynki zaniedbujemy się! Jak Ika leży to już pusto na forum! :ico_haha_02:
Synuś mi spać nie daje. Nauczył się wstawać razem z tatusiem (po 6,00)! I tak bryka sobie przez godzinę, a teraz to już porządnie kopie! Już nie tylko cały brzuch się rusza, a le widać w którym miejscu nogę wystawia. Aż się chce złapać za taką słodką, wystającą nóżkę :ico_haha_02: Szkoda, że nie sięgam głową do brzucha, bo bym go chętnie wycałowała :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość