Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

21 mar 2007, 16:33

No i tez jestem z wami ale naskrobalyscie stron.. Fajnie mam co poczytac
Maggie ja juz wczesniej pisalam ze moj maz nie jest takim czystym "rasowym" niemcem jest Po prostu polakiem z niemieckim rodowodem bo juz nawrt czuje sie bardziej jak niemiec bo zyje w niemczech juz 16 lat a w polsce zyl 15 no to jest tak pol na pol w sumie swoja mlodosc i potem zycie byl w Niemczech.
Kaola super filmik Twoja Nicola ma naprawde duzo sily i energi to tak cos podobnego jak moja tylko ze moja Nicole to jeszcze nie chodzi sama tylko w chodziku a z raczkowaniem to jak wielka katastrofa... :ico_olaboga: nie lubi tej pozycji i chyba jest troche za leniwa zeby zrozumiec ze jak podniesie swoj tyleczek i oprze sie na raczkach to ze tak tez idzie chodzic no ale niestety...
Maggie czasami tez bym chciala pobyc sama tak z 3 dni od mezulka odpoczac bo ostatnio moj cos za bardzo mi marudzi co mnie denerwuje no ale nic nie gadam
Iza oj tak Mala Nicosinka moja to tak fajnie zasuwa w swoim chodziku ze to niemozliwe a przy tym jest taka madra i jak cos chce to musi to miec maly uparciuszek a twoj Mati to ma taki wyglad malego podrywacza hehe zobaczysz jaki bedzie jak podrosnie
Teraz mam chwilke czasu bo mala spi,maz zapatrzony w tv a ja klikam sobie z wami troche i z moja siostra bo udalo sie jej znalezsc fajna prace w Polsce byla tez chwilowo w Niemczech ale teraz jest juz w Pl i tam pracuje ciesze sie dla niej..

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

21 mar 2007, 16:34

he babosy po dupos dastanos ze tyle pisajos :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
pol dnia czytalam ....macie racje moja polowica w domu i kat okupywala kompa ze sie dopchac nie moglam ......
wiec w skrocie.......dziewuchy uwazajcie z tym czosnkiem.....bo u mnie przez te wasze klikanie w calej chalupie wali :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_szoking: i tak od rana wietrze wietrze i nico to nie daje
kaolka swietny filmik ...nicolka jest slodziusia ....a moze tak ja na synowa ? ja juz zwatpilam w raczkowanie pitusiowe:)
antosiulek jest taki maly przystojniak i tymi slipkami tak zaczepia :)
justynka spprawdzilas swoja poczte? bo mi przyszlo ze nie mozna ci wyslac wiadomosci? :ico_olaboga:
witamy nastepna czerwcoke i jej skarby :ico_buziaczki_big:
okejos leceos bo sie wybierajois na kawos i musios sie zrobios i dzidzios przygotowos .....
aha co do paszy lwa to ciezko juz teraz zajrzec i 5 zebol nadal czeka na oficjalne potwierdzenie .....ale uwierzcie robie co moge....
aha i jeszcze pitus dzis po raz pierwszy wstal w lozeczku :ico_brawa_01:
chcialam nagrac ale zanim dolecialam po aparat to juz sie obsuwal po szczebelkach :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

21 mar 2007, 16:37

iwonap, no kobietko nareszcie sia pojawiłaś - bo ja już tu martwiłam się o ciebie .... że do paszczy lwa zajrzałaś i ślad po tobie zaginął :ico_smiechbig:

[ Dodano: 21-03-2007 ]
iwonap pisze:ale zanim dolecialam po aparat to juz sie obsuwal po szczebelkach
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 21-03-2007 ]
co do raczkowania to pewno od razu w długą na dwuch jak człowiek ruszy :ico_smiechbig:
co sie będzie na czterech szlajał :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 21-03-2007 ]
Kristi, dzięki
a twoja Nicole to jeszcze wszystkie dzieciaczki przegoni - wszystko dopiero przed nią - zobaczysz :ico_haha_01:
Ostatnio zmieniony 21 mar 2007, 16:44 przez kaola, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

21 mar 2007, 16:43

iwona to zycze ci milej kawki i wszystkiego naj
No moja polowka tez jest w domu i tez mam male problemy zeby na kompa wejsc no ale udalo sie ok ja ide na drugie danie obiadku i zaraz jestem z wami momencik ok a wy jestescie?? Hallo

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

21 mar 2007, 16:44

Iwona właśnie przed chwilą sprawdzałam i nic nie mam ,żadnych nowych wiadomości :ico_placzek: czemuuuuu nie darady wysłać? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

21 mar 2007, 16:44

maggie to Antoś już chodzi sam..tak bez trzymania????? :ico_brawa_01:

iwonka baw sie dobrze na kawos i nie pijos za duzos

[ Dodano: 2007-03-21 ]
Kristi, jak tam zdróweczko????
Ostatnio zmieniony 21 mar 2007, 16:46 przez iza, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

21 mar 2007, 16:46

iwonap pisze:jeszcze pitus dzis po raz pierwszy wstal w lozeczku
brawa dla Pitusa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

iwonap, to się tam dobrze nakawkuj - cobyś z pół nocki z nami posiedziała na TT :ico_smiechbig:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 mar 2007, 16:50

iza pisze:maggie to Antoś już chodzi sam..tak bez trzymania?????

nie, narazie z trzymanką :-D
Kristi, napewno Nicosinka ma jeszcze czas , ona jeszcze 8 mies nie skończyła....więc spoko. A powiedz...puszczasz ją czasem bez chodzika...że się tak wyraze na sucho...a raczej na pusto :-D

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

21 mar 2007, 16:53

Maggie, normalnie pod wrazeniem jestem..ale Antoś silny chłop!!!!

ja uciekam na zakupos........pa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 mar 2007, 16:56

Iwonka dobrej kawiusios Ci zyczę :ico_oczko:
iza, udanych zakupków...my teraz idziemy zszamac obiadek :ico_papa:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości