lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 maja 2007, 11:29

zabki widac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a Natus znalazl nowe zastosowanie dla suszarki -drabinka :ico_brawa_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

11 maja 2007, 11:31

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
kurcze nie da sie lepioej chyba

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

11 maja 2007, 11:40

martuchafrost, no szczeze powiedziawszy nie chcialabym mieszkac w tamtej czesci Belfastu :ico_noniewiem: tak jak ci kiedys pisalam ja mieszkam we wschodnim i jest super pod katem bezpieczenstwa, ludzi no ale mieszkania tu sa drozsze to jest minus
julie_377, , kasia79 ale z was zbereznice :-D :-D :-D
gosia888, pewnie juz niedlugo maz sobie ustabilizuje sytuacje w pracy i jakos to bedzie, a z budowa to ciagle cos tam bedzie to jednak nie takie proste bo jak kupujesz to masz od razu ewentualnie jakis remont ale jak swoje od podstaw sie buduje to masz takie jakie chcesz

[ Dodano: 2007-05-11, 11:45 ]
julie_377, super te zebolki Nathanka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

11 maja 2007, 12:39

heloł dziewczyny! :ico_oczko:
tak myślałam, ze od rana piszecie, ale ja sprzątałam diś mamamie, bo zazwyczaj robie to w sobote, ale jutro zamierzam sprzątać u siebie :ico_oczko:
była u mnie koleżanka i troche sie wkurzyłam, bo teraz nagle wszyscy chcą mi sie zwalić na parapetówke :ico_zly: ale jak potrzebowałam, zeby ktos mebel pomógł wnieść albo drzwi to chętnych nie było :ico_noniewiem: wkurza mnie to, bo ja sie jeszcze nie wprowadzilam, nawet nie odetchnęłam po tym wszystkim, ze już nie wspomne o odkuciu sie finansowym, a tu juz sie zaczynają gadki o parapetówce. :ico_zly: zrobie, zrobie, ale najpierw chce sie nacieszyc tym mieszkaniem :ico_oczko:

Emilka_M, musisz kiedys zajrzec wieczorekim na TT to tez cie zbałamucimy troche :ico_oczko: masz racje za bezpieczeństwo i komfort mieszkania sie płaci :ico_noniewiem:
julie_377, widać te zębolki!!! :ico_brawa_01: a jak sie fajnie wdrapuje na tą suszarę :-D
lucy23, i martuchafrost, poszukajcie tych własnie syropianowych, one mają rozmiar uniwersalny, ale wiecie co? ja mam taki przewijak na łóżeczko, a i tak lenke na łóżku swoim zawsze przewijałam albo po prostu tam gdzie akurat leka była-jedym ruchem na dywan małą i przewijanko :ico_oczko:
gosia888, wcale ci sie nie dziwie, ze taki masz nastrój po tym murarzu :ico_noniewiem: ja tez bym sie wkurzyła :ico_noniewiem: ale zobaczysz, ze wszystko pójdzie dobrze.no, a mąż przecież dopiero niedwano zaczął, daj mu troche czasu :ico_oczko: a słoneczko rzeczywiście dzisiaj jest, ale wiatr u nas taki, ze głowy urywa :ico_oczko:
DELFINA, ile za gaz :ico_szoking: ło matko :ico_szoking: i za domek tez troche płacicie :ico_noniewiem: naprawde przebiłaś wszystkich :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 maja 2007, 13:05

dziewczyny ja na sekunde...z tymi przewijakami,to mi dobre stronki dalyscie,bo te kolorowe tez sie na lozeczko naklada,a ja myslalam,ze to maty sa tylko he he

http://www.allegro.pl/item191603345_prz ... rawdz.html
ja to sie jednak nie znam :-D

i chyba nie musi byc drewniane.... :ico_puknij:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

11 maja 2007, 13:12

lucy23, mi własnie o takie przewijaki chodziło :ico_oczko: w pl wszystkie łóżeczka albo większość ma 120/60cm

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

11 maja 2007, 13:42

witam wszystkich, juz sie przestraszylam, ze tyle postow od wczoraj naklikalyscie, a tusie okazalo, ze gg sobie urzadzilyscie :-D
ja przyszlam przebic Delfine, bo my za dwie sypialnie z salonem placilismy wlacznie z pradem, woda i podatkiem srednio 1400 funciaczkow na miesiac. dlatego tez decyzja o pozostaniu tutaj jakos mi lekko przyszla, bo w polsce wynajmujemy kawalerke za ok 350 zl z rachunkami. ale w Londynie mieszkalismy w dosyc dobrej dzielnicy ( o ile takie wogole w Londynie istnieja) wiec to tlumaczylo cene.
Widze, ze kasia-forumowy zboczek coraz wiecej osob sprowadza na droge nierzadu :ico_oczko:
julie ja tez oddaje glos codziennie jak przystalo na wzorowa tesciowa :-D i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zebole :-D

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

11 maja 2007, 14:51

Julie jaki Natus cudny!!!! A z tym eeeeeeee i kupa, przebija wszystkie maluszki na glowe, geniusz Wam rosnie.
A co do warunkow to lipa, takie ceny! Szukalismy takiego mieszkania zeby nie bylo wykladzin tylko panele, jedyny luksus :ico_puknij: . Moja kolezanka w Irlandii wynajela taka chate, ze szok :ico_szoking: za polowe tego co my tu placimy :ico_szoking: wkleje Wam zdjecia bo mam :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-05-11, 14:53 ]
Tak sie mieszka w Irlandii
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-05-11, 14:56 ]
w porownaniu z tym to w Londynie mieszka sie w norach za kopszmarna kase!!!!
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-05-11, 14:59 ]
A tu chcialam Wam przy okazji pokazac wozek, ktory dzis kupujemy Mayci, znalazlam na jakis angielskiej stronie stary model maklarena ktory bardzo mi sie podoba, wozek jest nowy i nawet tanszy niz w slepie o 10 funtow, ale zawsze cos.
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-05-11, 15:02 ]
A to jest nowy model, ktorego nie chcialam, moim zdaniem gorszy od satrgo.
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-05-11, 15:26 ]
Kasia moze tak tylko gadaja??? Jestes zmeczona i moze zle odbierasz???Ja tez czasem cos do kogos grzecznosciowo palne :ico_noniewiem: Ale pomoc bty mogli, to normalna sprawa!!!
A moze z drugiej strony trzeba sie cieszyc, ze chca wpadac :-D , ja tu natym odludziu juz taka odcieta od ludzi jestem, ze najchetniej polowe osiedla bym zaprosila :ico_puknij:
Lucy ja Maycie przewijalam na swoim lozku, miala tylko taki przewijaczek ochronny zeby na lozko mi sie nie ssiusiala. Taki przewijak jest dobry na troche, bo jak juz dzidzia zaczyna sie przewracac na brzuch to i na lozku ciezko upilnowac a co dopiero na przewijaku, taki nakladany to chyba zbedny wydatek, zastanow sie czy jak bedziesz z dzidzia lezec, karmic itp. to czy bedzie Ci sie chcialao do przewijaka dreptac??? Ja chyba zbyt leniwa na ten przewijak bylam :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-05-11, 15:31 ]
Maya na przewijaku, dawno, dawno temu :ico_oczko:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-05-11, 15:32 ]
HA! HA! Delfina tydzien przed porodem :ico_olaboga:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

11 maja 2007, 16:40

Lucy ja rowniez nie mialam przewijaka. A nawet gdybym miala to bym go nie uzywala. Na łóżku swoim wszystko robilam. Z dzieckiem najwazniejsza jest wygoda, aby wszystko miec pod reka i nie wstawac po te rzeczy zbyt czesto.

Za 20 minut ide do domu i bedzie juz weekend :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale sie ciesze.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

11 maja 2007, 16:53

hej kochane :-D

ale się za wami steskniłam :ico_olaboga: ale moje słonce miało ostatnio bardzo trudne dni i musiałam być przy niej praktycznie non stop... podejrzewamy, że to chyba przez problemy z kupką, bo jak zjadła to się bardzo napinała, płakała aż pruknęła lub troszkę kupki poleciało :ico_placzek: ale dałam jej wczoraj trochę rumianku i widac poprawę... obawiam się, że te mleko sztuczne jest za treściwe na jej mały żołądeczek i bede musiała poszukac jakies inne lub znaleźc remedium na ten problem...

a wczoraj była u nas połozna i zrobiła małej test na słuch i wszystko ok :ico_brawa_01: no imoje dziecko ma juz 4180g wagi, czyli od porodu przytyła 195g a to podobno super wynik :ico_brawa_01: i odkryłysmy z połozną że moja Viki ma dwie dolne jedynki :ico_szoking: a ja myslałam ze to pleśniawki :ico_puknij: :-D

no i od dzisiaj jest u mnie mama na cały miesiąc :ico_brawa_01: to mnie podkarmi i pomoże przy Viki :ico_brawa_01:

buziaczki dla waszych maluszków i gorace uściski dla Was :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nyuryo i 1 gość