Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

10 lis 2009, 16:43

Hej!
iwciu, ja Maciejowi zrobiłam syrop z cebuli i nawet na niego nie spojrzal, nie mówiąc o spróbowaniu :ico_zly: A syrop z buraków się udał?
edulita, u nas to samo. Kaszel po przebudzeniu i w trakcie spania, ale szczerze mówiąc już się kończy. W czwartek mały idzie do przedszkola.
mery, biedny Kornel- zapalenie krtani. Nieprzyjemne!

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

12 lis 2009, 10:19

Cześć

U nas lepiej Kornel dochodzi do siebie, odpukać.

Iwciu-i jak sie czujecie? te choroby moga wykończyc psychicznie ja juz nieraz depreche mam ale potem sie zbieram nie ma wyjścia.

Edytko- ja własnie po tym szpitalu juz taka przewrazliwiona jestem i teraz szybciej zareagowalismy, ale po tym sterydzie mały był nie do zniesienia chwilami, ważne że przeszło

Zdrówka wszytkim

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

12 lis 2009, 11:17

Witam
Kornel dochodzi do siebie
:ico_brawa_01: super bardzo mnie to cieszy :-) moje dziewczyny też już prawie git :-)
ale po tym sterydzie mały był nie do zniesienia chwilami, ważne że przeszło
- to fakt sterydy bardzo pobudzają Niki tez tak miała

Ja dzis jeszcze mm taki luźniejszy dzień ale jutro mamy poradnie głuchoniemych i rehabilitacje z Idką a później do rodzinnego na kontrol :ico_noniewiem: więc dzis musze posprzątac i poprać bo jutro to już nic nie zrobie. Może jutro puszcze Niki na jeden dzień do przedszkola a później znów odpocznie przez wekend - taki mniejszy szok po tak długiej przerwie by miała :-)

[ Dodano: 2009-11-12, 10:18 ]
chloee, - i jak Maciuś po przerwie zareagował na przedszkole ?

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

12 lis 2009, 11:28

wcięło mi posta :ico_zly:
no to jeszcze raz
witam
Maciusiu wszystkiego najlepszego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dużo zdrówka i uśmiechu!!!
cieszę się, że dzieciaczki zdrowieją :ico_brawa_01:
edulita,
właśnie zobaczyłam, ze Idusia ma już 4 miesiące jak ten czas szybko leci, czekamy na wieści po badaniach a powiedz mi czemu idziecie do poradni głuchoniemych to jakieś standardowe badania??

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

12 lis 2009, 11:40

ale ze mnie gapa :ico_wstydzioch: sto lat Maciuś :ico_buziaczki_big:
riterka, - w standardowym postępowaniu u skrajnych wcześniaków to bez wzgledu na wynik badania przesiewowego słuchu i tak trzeba zbadac kontrolnie my juz byliśmy dwa razy na badaniu i na jednym wyszło że ucho prawe słyszy a lewe wychodził wynik negatywanie a na drugim na odwrót. Teraz i dziemy znowu powtórzyc badanie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

12 lis 2009, 13:50

edulita, to trzymam mocno kciuki, będzie dobrze :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

12 lis 2009, 22:47

i ja spieszę z buziakami dla Maciusia :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: -1000 lat Jubilacie :ico_tort:

Mery u nas różnie raz lepiej ,raz bardziej kaszel się uaktywnia :ico_olaboga: ,ale poza tym jest ok .Fajnie,że Kornelek już dobrze,strasznie sie cieszę,niech wreszcie odpocznie od tych chorób ,bo ile można.


Edulitko napisz jutro po badaniu jakie wyniki (na pewno będą w porządku ) ,trzymam kciuki.Dobrze,że dochodzicie do siebie.Wam też na razie takich "atrakcji" nie potzreba :ico_nienie:


a ja jutro postanowiłam zrobić coś dla siebie i idę do fryzjera ,tylko nie ma pomysłu na siebie,zobaczę co mi doradzi .

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

12 lis 2009, 23:03

Dziękuję kochane za życzonka dla Maciusia :-) :-) Urodzinki już zaliczone. Jak będę miała chwilkę juytro, to wyślę jakieś zdjęcia.
edulitko, ja właśnie o to samo chciałam zapytać, co iwcia. Trzymam kciuki, żeby badanie wyszło w porządku :-) A Maciej został dziś w domu, bo babcia stwierdziła, że urodzinki niech świętuje w domu i do przedszkola nie idzie, więc i jutro mały zostanie w domu. Ale od poniedziałku, rusza do swojego przedszkola. Boję się, bo wiem, że za długo nie pochodzi. Dzieci bardzo chorują, jest niska frekwencja w przedszkolu :ico_placzek:
iwciu, ja też wybieram się do fryzjera, ale po niedzieli :-D
mery, dobrze że Kornelowi lepiej.

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

13 lis 2009, 10:26

Witam i zycze wszystkim zdrowka!

My juz w srode wrocilismy z Polski, ale poki co ja nic tylko sprzatam i doprowadzam do ladu caly dom.
Do pracy dopiero w niedziele na wieczor, wiec jeszcze moze troche relaksu zalicze :ico_oczko:

W Polsce bylo milo...Paru znajomych sie spotkalo, czesc rodziny odwiedzilo i...juz zaraz trzeba bylo wracac W sumie krotko, ale intensywnie.
Jedyne czego nie wspominam dobrze - to Polskie Koleje Panstwowe...Juz na wstepie sie zrazilismy, gdy okazalo sie,ze nie ma nic bezposredniego z krakowa do lodzi, wiec musielismy jechac z przesiadka w warszawie - do warszawy - spoznieni godzine, uciekly nam 2 pociagi i jeszcze trzeba bylo pol godziny czekac na nastepny + nastepny pociag spozniony 15 min. W sumie przylecielismy o 13 do krakowa, a po 21 dopiero bylismy w Lodzi :ico_olaboga:
Druga podroz - z lodzi do legnicy (a stamtad jeszcze 20km autem do moich rodzicow) tez milo nie bylo, choc przynajmniej 1 pociagiem - ale tez ponad 6h jazdy i oczywiscie spoznienie pociagu...

Te podroze tak mnie zdolowaly,ze stwierdzilam,ze wole tluc sie 24h samochodem niz latac samolotem, a potem rozbijac sie pociagami czy prosic sie o odbior :ico_noniewiem:

Dzieciaki mialy super na wakacjach - obie babcie rozpieszczaly + do tego inne polskie dzieciaki, ze urlop nalezy zaliczyc do udanych. Ola znowu miala skok - jesli chodzi o mowienie, a i Filip zaczal mowic pare nowych slowek :-D

Dobra - koncze, bo musze sie wykapac a potem brac za podlogi

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

13 lis 2009, 17:40

Anetko wszystkiego najlepszego!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Edulita jak tam po wizycie???

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość