Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

29 paź 2007, 11:30

Ja kiedyś w JYSK widziałam w miare tanie komody (ok. 200-300 zl), nie bylo to jakies cudo, ale wygladaly w miare przyzwoicie. Ale nie wiem, czy to była promocja jakaś, czy normalne ceny.....

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

29 paź 2007, 11:52

Tak wiem ,że były, ale to była promocja i rzeczywiście nic takiego szczególnego. U nas za ta cene widziałam takie porządniejsze bynajmniej na pierwszy rzut oka :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

29 paź 2007, 12:06

Ja liczyłam ze są droższe, coś koło 600-700 zł. Gdybym znalazła cos do 300 to mozna byłoby kupic. Najlepeij to sie po prosti rozejrzec. Kasia koniecznie daj znac jak uda Ci się kupić.

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

29 paź 2007, 13:05

Dzień dobry :-)
Madziu brzuszek cudny :ico_brawa_01:
Jak tam dzisiaj samopoczucie.Ja już bylam na zakupach i chyba za dużo dźwignęłam,bo teraz tak mnie boli brzuch,ze :ico_olaboga:
Co do komody to my nie kupujemy ,a mam kupiony przewijak,więc chyba wystarczy :ico_noniewiem: ,ciuszki na szczęscie mamy gdzie trzymać :-)
Zaraz się zabiorę do ich układania ,bo większości nie trzeba prasować :ico_brawa_01:

mary pisze:Widzę że zakupy powoli kompletujecie.

Nio ja oprócz wanienki i butelek to wszystko już mam :-) ,nio i wózek ,ale to dopiero w grudniu.Jeszcze tylko wyprawka dla mnie i po ptokach :-D ,bo dla malucha to w sumie już mam.Ja mam jakieś przeczucie,ze j w grudniu urodzę :ico_noniewiem:
Buziaki :-)
Ostatnio zmieniony 29 paź 2007, 13:08 przez monia26, łącznie zmieniany 1 raz.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

29 paź 2007, 13:07

Dziwie sie ze ten zab ci nie wyrwala bo ja jak bylam w ciazy z Julka to wyrywalam 3 zeby a ostatni dzien przed porodem bo przeciez sa specjane znieczulenia dla kobiet ciezarnych

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

29 paź 2007, 13:45

Ja nie mam żadnego przeczucia. I mysle ze dzidzia urodzi sie w styczniu a kto wie moze nawt w lutym??? :ico_noniewiem:
Pamiętam ze z Patrykiem myślałam ze urodze wczesniej, termin miałam na 25 lipca a urodziłam 4 sierpnia. I było mi ciężko przetrwac psychicznie te dni po terminie bo moje nastawienie było inne. Teraz staram sie o tym nie myślec.Mam tylko nadzieje ze nie bede chodzic jeszcze w ciąży tyle po terminie i skurcze złapią mnie w domu, przynajmniej bede mogła spokojnie przeczekac te pierwsze w domu a nie w szpitalu.

No i zastanawiam się jeszcze jak ja przetrwam tą rozłąkę z moim dzieckiem. Wystarczy ze nie widze go juz dwie godziny jak np jest u babci i juz tęsknię a całe dwa dni???
Mam nadzieje ze tylko dwa bo z Patrykiem spędziłam szesc ze względu na jego żółtaczkę :ico_noniewiem:
Ale się rozpisałam na ten temat :ico_oczko:

Monia Ty jak najbardziej mozesz byc grudniowa :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

29 paź 2007, 13:58

Ja tez nie mam zadnych przeczuc, ale wolalabym rodzic w styczniu, ale kto tam wie.....?
U mnie na razie tylko lozeczko z przewijakiem, posciel, spiworek, kocyk, pare ciuszkow i tyle.... :ico_szoking:
Wozek dostaniemy od moich rodzicow, mysle ze w grudniu! W tym tygodniu chce troche ciuszkow pokupowac! Wiem, ze juz pisalyscie kiedys o tym, ale mam skleroze.....
czy ten wiekszy rozmiar to jest 62 cm??? Takie w wiekszosci kupujecie?? Tylko pare malutkich...?

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

29 paź 2007, 14:52

mz74 pisze:czy ten wiekszy rozmiar to jest 62 cm??? Takie w wiekszosci kupujecie?? Tylko pare malutkich...?

Gosiu ja tak własnie zrobiłam,tylko kilka na 56,a reszta to 62 i 68.Małuch pewnie szybko urośnie i pewnie połowy nie wykorzystamy :ico_noniewiem:
mz74 pisze:spiworek, kocyk,

łoomatko, o tym to ja zapomniałam :ico_oczko:

Madziu Ty to już masz fajnie bo wiesz co i jak,bo to twoja druga ciąża :ico_brawa_01: ,
a ja czasami sie zastanawiam jak wyglądają skurcze i czy te bóle brzucha to to :ico_noniewiem:
Mój synuś to dzisiaj tak nisko leży,że co chwilę biegam na siusiu :ico_wstydzioch:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

29 paź 2007, 15:04

Ja tez z Julka lezalam 6 dni bo miala zoltaczke no mysle ze teraz tylko 3 bo tyle najmniej jest a tez smutno mi bedzie bez Julki ona bezemnie jeszcze nie spala raz tylko jak bylismy na weselu a wtedy miala 2 latka teraz jest madrzejsza. dziewczyny ubranka lepiej kupic wieksze no bo dziecko szybko rosnie i te na 56 to czasami prawie wogule sie nie uzywa bo np moja kolezanka urodzila dziecko co mialo 57 wzrostu .a zawsze na spioszki mozna zalozyc skarpetki a rekawki podwinac. Dobra ide szykowac obiadek bo zaraz mezulek z pracy wraca. :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

29 paź 2007, 15:38

Hey!

Wróciłam już ze szpitala!!! Hurrrrrrraaaa!!! :-D :-D :-D

Padnieta jestem troche bo od 4 rano nie śpie więc ide na drzemke i jak sie wyspie to Wam wszystko napisze popołudniu albo wieczorkiem!

Pa pa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość