Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

12 gru 2011, 10:27

hej u nas wszystko ok ja sie do pracy juz wdrozylam, mała chodzi di zlobka bez problemu.
W pracy roznie bywa czasami spokoj a czasami młyn od rana. Nawet sobie niw wyobrazacie co ludzie wyprawiaja i jak sie zachowuja. Co jakis czas przychodzi jakis awanturnik, drą sie itp. :ico_olaboga:


jedwabna, zdrówka dla Dawidka :ico_sorki:
Marcia, Asia czy wasze dziewczynki tez tak choruja w zlobku i przedszkolu???
u nas jak narazie od początku jak chodzi to raz miała katar przez tydzień i siedziała w domu a tak to ok
Podobno dobry jest syrop bioaron uodparniający.
jak to dobrze ze my mamy tylko 1 dziecko. i oby tak pozostalo
:ico_oczko: tez tak uwazam nie wiem czy z 3 dałabym rade :ico_noniewiem:

Co do spania w dzien to mała w zlobku spi bo wszystki dzieci spia a jak jest w domu w weekend to juz nie spi chyba ze gdzies akurat jedziemy to przysnie sie jej na chwile w aucie

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

12 gru 2011, 12:44

witam :)
my dziś w domku, nie chce mi się wychodzić na to zimno, mąż ma ranki i w tym tygodniu on jeździ autem, także jak ja to mówię jestem uziemiona, bo daleko pieszo nigdzie nie pójdę, bo nie znoszę mrozu,

jak tam u Was przygotowania do Świąt? i macie już prezenty dla dzieciaczków?
ja prezent mam,
a co do przygotowań, to dwa okna umyłam i 2 mi zostały, no a reszta to krótko przed Świętami się posprząta, w Wigilię idziemy do moich rodziców, w I Święto do babci także w domu praktycznie nas nie będzie, ja robię tylko placki, mam do zrobienia 3 serniki, bo dla mamy, babci i cioci, dam radę :ico_oczko:
W pracy roznie bywa czasami spokoj a czasami młyn od rana. Nawet sobie niw wyobrazacie co ludzie wyprawiaja i jak sie zachowuja. Co jakis czas przychodzi jakis awanturnik, drą sie itp. :ico_olaboga:
to gdzie Ty pracujesz jeśli można spytać?

Podobno dobry jest syrop bioaron uodparniający.
ja go dawałam, w sumie jest dobry, bo Szymek tylko raz mi się przeziębił,
teraz kupiłam Bioaron multiwitamina,

Miłego dnia! :ico_oczko:

[ Dodano: 12-12-2011, 11:48 ]
aaa jak Szymek był przeziębiony to dostał nowy syrop Sambucol Kids, syrop dla dzieci powyżej 3 lat, 120 ml, kosztuję gdzieś 20zł, ale jest naprawdę dobry, możecie o nim poczytać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

25 gru 2011, 15:24

witam

dziękuję za życzenia urodzinowe i stawiam

Obrazek

jedwabna mnie tu przywołuje by napisac co u nas słychać
No więc u nas wszystko ok, jesteśmy szczęśliwą rodzinką i żyje nam się dobrze :-D
Michael to super świetny chłopak , bardzo kocha muzykę , śpiewa , gra , tańczy , w przedszkolu już coraz więcej gada po norwesku :-D radzi sobie super :-) do tego panie mówią, że pasuje do niego imię Michael bo ciągle mu tylko muzyka w głowie tance i śpiewy jak Michael Jackson :ico_haha_01:
Nell jest cudowna :-) , zawsze uśmiechnięta, wstaje z uśmiechem na buzi i tan cały dzień jej zostaje :-) , od paru tygodni chodzi :ico_brawa_01: i taka cudowna, kochana z niej niuńka jest :-) , ciągle czekamy na operacją, która ma być na 12-13mc Nell
A ja siedzę w domu z Nellusią i jestem szczęśliwa, że mogę dzieciom czas swój poświęcić , wieczorami siedzę w książkach i uczę się norweskiego
no to tak po krotce co u nas :-)

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

29 gru 2011, 20:09

hej
ale mnie tu nie było dawno, ale widzę że i Wy mało piszecie....

ja tez wróciłam do pracy. nie na pełny etat, do 12 pracuje ale ciesze sie bo mogę dla dzieci nadal mieć dużo czasu. Oskarek chodzi do tego przedszkola w którym ja pracuje to mam go te pół dnia i tak na oku :ico_oczko:

pozdrawiam Was serdecznie :-)

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

30 gru 2011, 10:00

hej witam i ja spóznione Wesołych Swiąt

Ostatnio zabiegana na maxa w tym swiątecznym okresie jestem.

donatka26, ja pracuje w spółdzielni mieszkaniowej

manenka, super że u was wszystko ok i dzieciaczki rosną zdrowo

Beatris60,siper że masz pracę zawsze to jakies wyjście z domu i fajnie że małego masz na oku :ico_oczko:

dobra zmykam bo papiery mnie zawalaja bo to koniec roku

[ Dodano: 01-02-2012, 10:45 ]
hej
Nikt juz tutaj nie wpada choc na chwile?

My byłysmy ostatnio pare dni w szpitalu bo mała zaczeła wymiotować i bałam sie ze sie odwodni a tak sie akurat złożyło ze bylismy u dziadków na weekend wiec tam pojechalismy na SOR i nas zostawili w szpitalu zeby ja nawodnic kroplówką. Byłysmy tam 3 dni a potem jeszcze pare dni ja przytrzymałam w domu i juz było wszystko ok. Wróciła do złobka a ja do pracy.

Wpadnijcie i dajcie co tam u was znac, jak tam imprezy urodzinowe maluszków? :-)

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

19 lut 2012, 09:02

hejka
kooope lat....
Asia ehhh te szpitale, niektore dzieciaczki tak choruja z tego co widze po dzieciach moich znajomych ze co choroba to w szpitalu laduja.... :ico_olaboga: moja jedna kolezanka to musiala zrezygnowac z przedszkola bo tak jej dziecko chorowalo. lekarz jej poradzil zeby tak zrobila bo co rusz w szpitalu lezeli :ico_puknij:

a u nas ladnie Dawidek chodzi do przedszkola. odkad zaczal brac leki antyalergiczne to chodzi codziennie i teraz w ferie tez. sam sie pcha do tego przedszkola, nie moze wysiedziec w domu :-D no i teraz juz ponad miesiac chodzi dzien w dzien wiec i ja troche odzylam, no ale jeszcze bym chciala do pracy isc. moze w marcu mi sie uda....probuje zalatwic sobie ta prace ale ciagle idzie jak po grudzie. a chcialabym cos juz stalego i fajnego, najlepiej do biura :ico_sorki:

nie wiem czy wam pisalam ze robilismy testy alergiczn wziewne ale wyszlo ze Dawidek nie jest na nic uczulony :ico_sorki: :ico_brawa_01: mimo tego ma te leki antyalergiczne wiec na pewno to one jakos dzialaja ze nie choruje :ico_sorki: wiec mam zamiar dalej mu je podawac.

my juz po imprezie urodzinowej, foty na NK wrzucilam. moja mama zrobila suuuper torcik w ksztalcie samochodu. Dawidek byl zachwycony, wszystkim sie bardzo podobal ale roboty na kilka h przy nim bylo...

ehhh jak ten czas leci, nasze dzieciaczki juz koncza 3 latka...a gadula z tego mojego ze szok, wczesniej nie moglam sie doczekac az zacznie mowic a teraz to czasami bym chciala zeby mi dal juz spokoj z tym swoim gadaniem :ico_oczko:

nie powinnismy sie juz przeniesc do przedszkolakow?? chyba o nas tu zapomniano, skoro kiepsko sie udzielamy :ico_noniewiem:

skrobnijcie co u was slychac, buziaki dla wszystkich :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 lut 2012, 12:03

dziewczyny może niedługo założycie temacik na Przedszkolakach?? albo ten się przeniesie,co o tym myślicie? w końcu już 3 latka skończone :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

01 kwie 2012, 08:42

chyba nasz wateczek sie wypalił :(([/quote]

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

01 kwie 2012, 22:51

chyba nasz wateczek sie wypalił :( (
[/quote]
chyba tak

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 kwie 2012, 19:18

przesuwam wam temacik na "Przedszkolaki"
dział niżej :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość