Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

14 maja 2012, 11:05

kaja ale on kochany i jak sie usmiecha to mi sie buzka smieje
a co to jest co Kubus na tym siedzi, krzeselko, lezaczek? pokaz zdjecie calego tego

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

14 maja 2012, 11:18

hej z rana :-)
Kaja, jaki słodziak z Kubusia

my rozszerzanie diety zaczęliśmy od marchewki jadła ją 3 dni :) później dostała ziemniaka z naszego obiadu kolejnego dnia zupke jarzynową ze słoiczka wczoraj znów ziemniaczki z koperkiem plus sok jabłkowy (nie powiem żeby smakował jej aż tak strasznie- za to Igorowi bardzo :D ) dziś pewnie znów dostanie zupkę jarzynową .... próbowała też chrupek kukurydzianych ...daję jej je zawsze przed kąpielą kiedy to my jemy kolację aby i Amelka miała coś do jedzenia
muszę poszukać jakie warzywka może zajadać taki maluszek bo już nie pamiętam :ico_noniewiem:

Aga cudna waga Boryska
ja wczoraj ważyłąm Melkę na naszej domowej wadze to wychodzi że waży ok 6700g :ico_noniewiem:

[ Dodano: 14-05-2012, 12:20 ]
dzis rano R. odchodząc do pracy położył Amelkę na macie na pleckach a ja usypiałam Igora (bo zrobił pobudkę o 4 rano) uspałam go odwracam się a Amelka leży na brzuszku poza matą :ico_brawa_01: (pisałam nawet do R. sms czy aby napewno położył ją na pleckach :ico_haha_01: )

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

14 maja 2012, 11:45

margolcia to super, duze postepy robi ci Amelia tylko sie cieszyc :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

14 maja 2012, 11:56

margolcia, brawo dla Amelki mój złosnik mały obraca sie na boki ale na brzuch się jakoś nie może przetoczyć i pierońsko się przy tym złości :ico_haha_01: :ico_haha_01:

a to na czym siedzi to krzesełko do karmienia dostał od chrzestnej na chrzciny a że toto ma oparcie regulowane do pozycji półleżącej to uzywamy juz teraz :ico_haha_02:
o takie
Obrazek
w takiej wersji mamy teraz a w całości komplet wygląda tak
Obrazek

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

14 maja 2012, 12:18

Kaja swietne to jest i widac ze wygodne

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

14 maja 2012, 12:19

Z tym że ja z Emilia 32kg przytylam :ico_oczko:
wowwww
:ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

14 maja 2012, 13:49

Hej dziewczyny !

Pisalam posta ale mi go wcielo :ico_zly:
Aga26 naprawde super ma wage Borysek. Widac ze masz bardzo dobre mleczko. Brawa dla Mamy i syneczka :ico_brawa_01:
Kaja slicznie Kuba wcina jabluszko. Zreszta usmiechy mowia same za siebie, ze smakowalo. Krzeselko macie genialne ! strasznie mi sie podoba :-)

Brawa za nowe osiagniecia dla wszystkich maluchow :ico_brawa_01:

Czy rozszerzanie diety konsultujecie z pediatra ?

U nas dzisiaj byla moja kolezanka z liceum z corka 2,5 letnia. Ale super zareagowala na Martynke i psa naszego. Czytala malej, spiewala, calowala, glaskala... smoczusia wkladala.. No i jak na 2,5 letnie dziecko bardzo duzo mowi i super zdania buduje ! Bylam pod wrazeniem.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

14 maja 2012, 14:13

Mad nie konsultuje rozszerzania diety z pediatra bo on ma dziwne podejście. Chciałby żeby młody do pół roku na cycu był tylko :ico_puknij: wogóle nie pasuje mu.ze Borys dostaje butle na noc. Nie potrafi tego zrozumieć ze po dniu mam puste cyce I młody sie denerwuje bo jest głodny.
Kaja cudny jest Kuba :-) hihi jakbym mojego Borysa widziała :) u nas jutro będzie debiut z zupka. A powiedz mi ile dalas pierwszy raz zupki? Bo Ja nie pamiętam
Margolcia brawa dla Meli za obroty

Kupiłam wczoraj młodemu takie ampulki homeopatyczne na te jego ząbki I nawet jest spokojniejszy :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

14 maja 2012, 14:22

Mam sloiczek jabluszka w domu i zastanawiam sie czy nie sprobowac choc lyzeczki podac malej :-)

Pediatra niby powiedziala ze diete rozszerzymy od nastepnego szczepiania jak 4,5 miesiaca bedzie miala.

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

14 maja 2012, 14:41

Mad., mnie tez juz korci ale poczekam jeszcze kilka tygodni,ale powiem wam ze moja Lenka jak sie przy niej je to sie bardzo denerwuje ,ślini itp. normalnie jak by juz rozumiała ze to dobre a ona nie może :ico_oczko:

wczoraj byliśmy na komunii ,niunia jak zwykle popisowo grzeczna , spała w wózeczku i nic jej nie przeszkadzało nawet raz nie zaplakała :ico_szoking:

Kaja Kubuś boski :ico_brawa_01:

jeju dziewczyny znów mnie ta pierś boli ,już nie wiem co jest grane ,raz boli raz nie :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość