Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

30 cze 2008, 12:53

Lenka kiedys usypiala przy cycu, teraz albo zasnie przy jedzeniu a jak widac ze jest zaspana to ja klade do lozeczka i sama zasypia, czasem usiluje protestowac resztkami sil, ale po 10 max minutach usypia wiec z tym nie mamy problemu. No kurcze szkoda ze jeszcze nie mowi, ale za to raczkowanie w wieku 6 miesiecy moge jej wybaczyc :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

30 cze 2008, 13:48

No Kubolek obecnie wcale nie chce zasypiać i oczywiście im jest bardziej zmęczony tym gorzej wrzeszczy, a jak sie wreszcie porządnie wywrzeszczy to wreszcie zasypia. Na spacerze to samo. Mam nadzieję, ze mu minie. Dostałam wczoraj link do publikacji o usypianiu. Na razie niewiele przeczytałam ale mam nadzieję coś mądrego tam znaleźć http://vanilka.republika.pl/usnij.htm

Kubuś mówi: mamama, tatata, am (jak chce jeść) baba, dada, daj, ide, śpiewa lalalala. Daj i ide raczej jeszcze nic nie oznaczają ale dziadek który tego nauczył jest dumny!No i podaje rękę jak się głośno do niego powie "cześć", nawet trochę robi "papa" tylko nie w tą stronę - siada i macha do tyłu :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

30 cze 2008, 14:04

nawet trochę robi "papa" tylko nie w tą stronę - siada i macha do tyłu
:-D to musi być urocze.
No w zasadzie to u nas słychać tylko "lala", ale zamierzam was dogonić i robie wzmorzony trening. :-D Teraz lecimy do lekarza bo trzeba mala zwazyc i umowic sie na morfologie.
Powinna wazyc ok. 6 400 ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

[ Dodano: 2008-06-30, 14:32 ]
Juz jestem! Muszę Lenkę pochwalić waży 6500 a była odsikana, odkupana i pomiędzy posiłkami!!! Jestem z niej dumna, może kiedyś dogoni wasze maluchy

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

30 cze 2008, 19:20

Jestem z niej dumna, może kiedyś dogoni wasze maluchy
A po co? Kobieta musi być subtelna!

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

30 cze 2008, 20:21

A po co? Kobieta musi być subtelna
Racja, ale jezeli bedzie tak przybierac to bedzie wazyc 8kg na pierwsze urodziny

zdjęcie z cyklu córusia tatusia czyli Lenka na serwerze
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

01 lip 2008, 08:32

Dzień dobry

Mój synek zrobił mi dziś niespodziankę i dopiero się obudził. A ja się nastawiłam że dziś pójdę oddać rano krew i mocz do badania bo w piątek mam wizytę. No i jest rynek i jakbym czekała na pobranie krwi bo miałam też zrobić glukozę, skoczyłabym na rynek a tu nici. No i będę musiała iść jutro.

Zapomniałam wam powiedzieć że my też jeździmy już w nowej spacerówce. Miałam nie kupować ale ponieważ ten mój jest ciężki a ja nie za bardzo mogę teraz dźwigać musiałam zakupić lekką. Dwa razy dziennie wychodzimy na spacerek i noszenie tej wielkiej bryki już teraz sprawiało mi trudności a co dopiero za kilka tygodni. Mi wózeczek się podoba ale Tmonkowi chyba nie bardzo bo nie chce się opierać ani spać. Siedzi i kurczowo trzyma się rączki z przodu ale mam nadzieję że mu przejdzie i się przyzwyczai.

[ Dodano: 2008-07-01, 09:00 ]
A to Tymonek w nowym wózku
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-01, 09:04 ]
No i jeszcze jak wcinam alfabet
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-01, 09:05 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

01 lip 2008, 13:21

Powiem wam dziewczyny, że to nasze przeniesienie się do drugiego pokoju wyszło wszystkim na zdrowie. Lenka znowu obudziła się o 7.50 :-) Teraz wiem, ze wczoraj nie stresowała się za długo. Obudziłam się o 7.30 i stwierdziłam, że skoro mnie nie woła to nie będę się zrywać :-D Jestem taka zadowolona i wyspana drugi dzien z rzędu. Teraz mam chwilę odpoczynku bo poprzekładałam rzeczy w szafkach w kuchni, posprzątałam składzik, przesunełam TV i odkurzyłam. Jak skończę pokoik Lenki to wam pokażę jaką partyzantkę zrobiłam, bo przecież w ogole nie mamy tam mebli :ico_oczko: Teraz jak będzie wyprzedaż w Ikei to może się wybiorę na zakupy, bo narazie bida.

[ Dodano: 2008-07-01, 13:22 ]
Evik fajny wózeczek, a ile waży? Ja się tak cieszę, że nie muszę latać 2 razy po schodach, na raz wnoszę Lenkę w wózku.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

01 lip 2008, 17:38

Janiolek, wózek waży 8 kilo więc nie jest ani ciężki ani lekki. Były lżejsze ale to juz taki bez niczego a to przecież nie o to chodzi. Ja i tak wchodzę i schodzę na dwa razy bo z małym bym się nie odważyła, jest za ciężki a ja nie mogę teraz dźwigać a i tak w ciągu dnia dużo noszę tego mojego 10 kilowego klopsika.

A co was dziś tak nie słychać i nie widać??? Jak ja mam internet to dziewczyny nie chcą ze mną gadać :ico_placzek: Żartuję oczywiście :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

01 lip 2008, 17:58

Evik.kp, ja tam chcę :-D tylko kombinuje co zrobić Lence w pokoiku jeszcze :-)
No w moim wózku jest wszystko czego potrzebuję - kosz na zakupy, rozkłada się prawie na leżąco, pasy jedyne co to ta barierka z przodu jest nonono przez poprzednią właścicielkę

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

02 lip 2008, 06:13

No i udało nam się stać więc zaraz lecimy do laboratoprium. tylko co my zrobimy dziś przez godzinę po wypiciu glukozy?? będziemy spacerować chyba.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość