blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

29 sie 2008, 19:07

#ania#, - do samochodu musisz miec od poczatku fotelik dla maluszków od 0 -13 kg, np MAXI COSI, twgo wymagają przepisy. Wiec jak juz chcesz dziecko ze szpitala przywiezc to koniecznie w takim foteliku. Nie mozna w gondoli :-) Mozesz zawsze pozyczyc, ja dostene od kuzynki.

Ika202, :ico_sorki: dziekujemy

[ Dodano: 2008-08-29, 19:10 ]
No i do jutra, dziewczYnki, bo mam taki sajgon w dimu przez ten remont, ze nie mam gdzie spac i exmituje sie do rodzicow. Do jutra.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

29 sie 2008, 21:10

czesc dziewczynki! dawno mnie nie bylo a tutaj juz szal zakupowo - przygotowawczy :ico_brawa_01: ja jeszcze w lesie jestem :ico_noniewiem: , ale za 2 tyg przylatuje tata z mala, bedzie malowanie, przestawianie, wymyslanie ... :ico_oczko:
Nie mozna w gondoli :-)
sa specjalne gondole z homologacja do przewozenia dziecka :ico_oczko: takie, co maja wlasne pasy i sa przystosowane do przypinania pasami do fotela - tak jak fotelik samochodzowy :ico_oczko:
Ika202, co za kolysanki masz, bo nie doczytalam? wlasnie mi kukulska na osiolku do malagi idzie :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

29 sie 2008, 21:35

osita, :ico_brawa_01: nareszcie sie pojawilas jako jedna z nieobecnych juz dluuuuuuugo :ico_brawa_01: I masz superowski ten obrazek pod suwaczkami!!!!!!!! :ico_brawa_01: sliczny!!!

#ania#, taka kolyska - fotelik do samochodu na poczatek, mozna kupic juz od 150 zl. A zanim maluszek bedzie miec 13 kg - to kupisz juz taki fotelik duzy od 13 kg. Ja tez mnostwo jezdze samochodem, i nie wyobrazam sobie ze maluszek bedzie caly czas w domku. Choc wyjazdy napewno sie ogranicza, szczegolnie zima... Ale zamierzam kupic wlasnie taka kolyske-fotelik a potem dopiero fotelik, jak juz bedzie Olikowi brakowac miejsca.

blumek, dobrze ci ze do mamuski pojechalas.... Ja tez lubie u mojej spedzac czas, a jak wejde to zawsze otwieram lodowke - nie wiem dlaczego. Tak poprostu chce zobaczyc co maja do jedzenia :ico_haha_02: a druga osoba u ktorej otwieram lodowke jest moja babcia!!! :ico_haha_02: tez za kazdym raezm jak u niej jestem to musze spojrzec w to kuszace miejsce :ico_haha_01: a co najgorsze zawsze cos tam wynajde ciekawego :ico_nienie:

Ja po zakupach. Poza domowymi zakupami kupilam pieluszki z kubusiem puchatkiem dla noworodkow, chusteczki dla noworodkow z aloesem (mam nadzieje ze nie uczula), i patyczki do uszu dla dzieci :ico_brawa_01: Nie moglam sie powstryzmac choc mialam nic nie kupowac w tym miesiacu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale chyba jeszcze buteleczki kupie, i nic wiecej (postaram sie)... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

29 sie 2008, 21:53

Aniu tez widziałam wózki z gonodlami przystiswanymi do przewozenia dzieci, musza miec specjalne pasy. No a ich mankament to to, ze zajmuja duzo miejsca na tylnym siedzeniu, ale przynajmniej dziecko sobie fajnie lezy, a nie jest pozginane tak jak w tych wszystkich fotelikach-kołyskach...

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

29 sie 2008, 22:08

Ika202, co za kolysanki masz, bo nie doczytalam?
"Mini mini kołysanki" :-D A właśnie dziewczyny już macie wszystko gotowe dla maluszków łóżeczka itd itd i jakie właśnie wózeczki bierzecie bo w tej dziecinie to można powiedzieć że jestem mistrzem miałam już kilka wózków bo każde moje dziecko miało swój własny :-D :-D :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

29 sie 2008, 22:18

Ika202, juz mam :ico_oczko: z rapid share... :ico_oczko: odnosnie wozkow - juz tutaj pokazywalam, jaki mam, junior bedzie mial "odziedziczony" po siostrze, bo byl w kolorze bordo - uniwersalnym :ico_oczko: spacerowka tez zreszta taka :ico_brawa_01:
betka, wiesz, grudniowki sie rozpisaly, weszlam jeszcze na styczniowki i ... amen :ico_wstydzioch: ale juz jestem na biezaco z wami :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

29 sie 2008, 22:44

odnosnie wozkow - juz tutaj pokazywalam,
faktycznie ten Mikrus alu sprint ja też mam taki :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

30 sie 2008, 08:34

Witajcie rozgadane mamuśki :ico_oczko:

Ale naklikałyście :ico_szoking: :ico_brawa_01:
Ania oszczędzaj się bo ból będzie większy :ico_nienie: Uważaj ze schylaniem się i dźwiganiem.
Komódki superowe i brzusio piękny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja do noska kupię chyba aspirator ale jeszcze poradzę się siostry. Wanienkę będę miała właśnie od niej, taką zwykłą i myślę że będzie wystarczająca :-)

osita witaj po długiej przerwie :ico_oczko: Nie dziwię się że nie nadążasz na trzech wątkach. Ja zawsze pisałam jeszcze na upragnionym maleństwie ale już poprostu nie nadążam i ciągle nie byłam w temacie i przestałam tam pisać. Szkoda bo nie wiem co u dziewczyn słychać z UM :ico_placzek:

Ika202, ja wybrałam wózek Coneco Toledo 2008 czerwono czarny. A łużeczko Kuba III firmy Drewex http://www.allegro.pl/item427670847_now ... terac.html

Wklejam zaległe zdjęcia brzuszka :ico_oczko:

23 tygodnie 3 dni
Obrazek

Obrazek

Obrazek

A to ciut nowsze 26 tygodni i 4 dni

Obrazek
U mnie w pracy wróciła z urlopu macieżyńskiego kierowniczka i będę miała od niej sporo ciuszków jeszcze po jej Kacperku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

30 sie 2008, 09:47

witajcie z rana :-)

ja dzisiaj dobrze spałam,tylko raz na siku wstałam :ico_brawa_01: więc się wyspałam, i raniutko o 8 wstałam! śniadanko zjedliśmy, a teraz trzeba troszkę posprzątac. Dostałam wczoraj trochę papierówek, więc dziś zrobie jeszcze kilka musików dla maleństwa.

moja dzidzia coś wczoraj i dzisiaj mało się rusza :ico_placzek: powoli zaczynam się martwić, ale poczekam do wieczora.

pogoda dzisiaj ładna wiec popołudniu wybieramy się z R na działke, pierwsze porządki przed zimą robić, no i iglaczki muszę troszkę ponawozić, bo już czas.

Motylek22, łóżeczko świetne, ja jeszcze nie wybrałam konkretnego, ale to bardzo mi się podoba :-D a brzusio jaki fajny :ico_brawa_01:

czy ktośmi podpowie jak wstawić zdjęcie? teżbym chciała brzusiem się pochwalić, ale coś mi nie wychodzi :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-08-30, 09:51 ]
ja też moge wysłać kołysanki dla chętnych, mam Turnaua, Steczkowskiej i kolekcję czytanych bajek Disney'a - napiszczie tylko maile :-)

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

30 sie 2008, 10:01

Motylek22, nie no brzuchal rewelka i taki zgrabniutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
łużeczko Kuba III
fajniusie a jaka pościel ??do tego łóżeczka ja jak kupowałam to byłam zauroczona wzorem w duże niebieskie misie :-D
wózek Coneco Toledo 2008 czerwono czarny
podobają mi się właśnie takie wózki i jedno wam powiem jestem zupełnym przeciwnikiem tych kurcze nie wiem jak je nazwać tych takich których jest pełno one są strasznie ciężkie i niepraktyczne ale jedno trzeba im przyznać mają duży wybór w kolorystyce ale nic poza tym :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-30, 10:02 ]
ja też moge wysłać kołysanki dla chętnych, mam Turnaua, Steczkowskiej i kolekcję czytanych bajek Disney'a - napiszczie tylko maile :-)
to ja jestem za mój mail masz u mnie w podpisie :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: DenAdhele i 1 gość