lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 maja 2007, 10:04

to widze,ze tez mialas troche stresow w tym szpitalu :ico_olaboga: ta pepowina to czesto jest niebezpieczna ,jak sie dziecko nie daj boze nia owinie :ico_olaboga: tego tez sie boje,bo jak sobie poczytalam,to nawet sie czesto zdarza :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

12 maja 2007, 10:38

hej laski ja tylko na chwile, dzis cala noc nie spalam bo mialam skurcze, albo nie wiem co to bylo w kazdym razie bolało, o 4 mały dostał głupawki i znowu zrobił sobie tango milango wiec brzuch mam poobijany :ico_smiechbig:
jade za chwil z moim na ZAKUPY!!!! tada!!!!!!!!!!!!!!!! łozeczko itp..... a lipcu moja siora przylatuje z moja siostrzenica!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: ale sie ciesze!!!!!!! wczoraj kupila bilety za 19 zł w wizzarze :ico_brawa_01:
spadam i potem wpadne sie pochwalic co kupilismy :ico_brawa_01:
Lucy a Ty nie mysl o szpitalu :562: bedziesz miala na to kupe czasu :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 maja 2007, 11:05

marta mam nadzieje,bo moj tu jakies kartony porozkladal i sie podnieca nowym kompem :ico_smiechbig: o lozeczku,ze mial skrecac juz zapomnial :-D a kartonow nie chce wyrzucic,bo twierdzi,ze sie przydadza :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 maja 2007, 11:47

kasik tymi zebolami u Viki to nawet Natusia kupke przebilas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nastepny geniusz nam sie rozwija :ico_oczko:

ja tez mialam kupic przewijak na lozeczko, ktore od wczoraj stoi w domku i czeka na materacyk, ale jak piszecie, ze nie trzeba, to co sie bede wyglupiac...

martucha ty jakies strasznie ruchawe to dzidzi masz. ja sobie spokojnie spie w nocy, nigdy mnie nie budzi ruchami, tylko do kibelka sie budze, a rusza sie tylko w porach posilku. jednak dobre to dziecko mam :-D

ja dzisiaj golabki robie dla mezusia, bo uwielbia a prawie od dwoch lat nie jadl, taki prezencik na przywitanie... moze sie jakos odwdzieczy.... :ico_oczko:

a na koniec zapodam wam krotka lekcje "pongliszu" zaslyszana dzis w sklepie miesnym :-D . wypowiedz na oko 16-17 letniej dziewczyny: "szejwowalam se dzisiaj legsy i tak sie pod kolanem scutowalam, ze pol godziny blidingowalam..." :-D :-D

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

12 maja 2007, 12:22

dziewczynki idziemy zaraz z malym na basen mam nadzieje ze bedzie mu sie podobalo :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 maja 2007, 12:34

Jasnie Pani :) pisze:"szejwowalam se dzisiaj legsy i tak sie pod kolanem scutowalam, ze pol godziny blidingowalam..
:ico_smiechbig: julie ja juz widze Natusia w tej wodzie,jak sie cieszy i nie chce wyjsc :-D napisz jak bylo :-D

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

12 maja 2007, 12:47

Jasnie Pani o Boze, trafilas na moj czuly punkt, :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: , ale z drugiej strony :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: . Tu takich pelno :ico_puknij:
Lucy ja tez sie smarowalam balsamami brazujacymi, i troche mnie sloneczko zlapalo, bo sie wylegiwalam troche w parku, ale w cieniu :ico_noniewiem:
A co do kosmetykow do szpitala, to nie sa potrzebne, tylko pampersy, waciki okragle, i miseczka na wode. Butelki tez nie potrzebne, bo gdyby trzeba bylo podac aluszkowi mleko, to z tego co widzialam, to popdaja w butelkach jednorazowych, w szpitalu nie wolno stosowac smoczkow!!! Ja uwazam, ze jak sie piersia karmi, to po co ten smok??? Da sie wychowac dziecko bez smoka, Maya nie miala i zyje i nie plakala, ale moze to kwestia dziecka??? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 maja 2007, 12:52

DELFINA, tylko, ze ja to zaslyszlam w niewielkim miescie w PL :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 maja 2007, 14:12

to dobrze,to ja butelek nie biore ..i lepiej,bo bedzie torba lzejsza :-D ja sobie tak pomyslalam,ze na wszelki wypadek,jakbym np pokarmu nie miala :ico_olaboga: bo roznie sie moze zdarzyc :ico_noniewiem: ale oczywiscie wolalabym piersia karmic....ja mam jednego smoczka,ale chyba rzeczywiscie lepiej bez smoka,choc ponoc ja dlugo smoka mialam,a moj brat wcale :ico_brawa_01: chyba zalezy od dziecka...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 maja 2007, 14:15

hejka gadulki hihi

pozno mi sie wstalo... ale spac tez sie poszlo nie za wczesnie.. wiec zrozumiane... hihi
wczoraj po pracy pojechalismy jeszzce do asdy.... i troche nam tam zeszlo.. przy okazji zakupilam juz smoczki (tak na wszelki wypadek, ale wolalabym ich nie uzywac....), pieluszki tetrowe,wkladki laktacyjne,zel do kapieli do mycia wloskow aventu, sudocrem.. i na razie tyle... chcialam jeszcze butelki dr browna ale byly tylko 250ml... a kumpela mowila ze w TOYsie sa mniejsze.... hihi

Lucy ja mam te same dylematy z wyprawka do szpitala... wiec jak sie cos dowiedz to dawaj znaka... kumpela mowila ze 3 komplety ubranek dla dzidzi spokojnie wystarczy,,, popytam sie jej wiecej....

co do tych mat do przewijania to mam dokladnie taka sama jak ta Mayci... ja kupilam komode z przewijakiem... ale dla mnie to super sprawa... moja jest z 3 szufladami i polka... wiec mam miejsce na dzidziusiowy ciuszki itd... poza tym jest rozkladana .. ta klape na gorze do przewijania mozna zlozyc i wtedy wyglada jak zwykla komoda.... takze nawet jesli nie bede je uzywala do przewijania to jest bardzo pomocna i wrecz niezbedna.... poza tym potem jak juz dziecko podrosnie i przewijak nie bedzie przydatny to mozna do niej dokupic i dokrecic na gore taki regal np na ksiazeczki dla dziecka czy cos....
kupilam ja w ikei... drewniana w kolorze antique i swietnie pasuje do naszych mebli ... i bardzi jestem zadowolona ....

a teraz to ja musze leciec bo obiecalam adasiowi ze wstane i zrobie salatki na dzisiejsza wielka 30-stkowa impreze... a tu jhuz taka pozna godzina a ja wciaz w ;pizamie i jedynie jajka ugotowalam....

miesko na grilla juz sie marynuje ale pogoda cos niepewna hihi

zegnam was i milego dzionka papa

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość