Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

04 lip 2007, 13:28

swbasia widze, że te wujki pijaki to jakas plaga jest, ja mam dwie babcie i jedna mieszka własnie ze swoim najmłodszym synek, który pije, na szczeście nie jest agresywny, ale babcia boi się z domu wychodzić nie mówiac już o wyjeździe, że wujek wszystko sprzeda, bo on też hazardzistą jest... co z tymi chłopami, biedna babcia starzeje się w oczach,a najlepsze że jej druga córka, moja szał chrzestna już oblicza jak podzieli mieszkanie, okropność!!!! :ico_placzek: mam nadzieje, że mnie takie dzieci się nie trafią, a babcia tak się poświęcała dla swoich, dobrze że moja mama nadrabia za wszystkie dzieci :-)
ale czesto mi się skarży, że jako najstarsza czuje się za to cale bagno odpowiedzialna, szkoda mi jej. Ze mną babcia o sowich problemach rozmawiac nie chce bo dalej mnie traktuje jak swoją mała wnusie :-D więc staram się z nią spedzac czas na rzeczach które lubi:)

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

04 lip 2007, 13:35

wiesz najgorsze jest to ze czuje sie odpowiedzialna bo to mnie ostatnia wychowala choc niemusiala bo przeciez nie jestem jej corka a tak mnie przez 14 lat wychowywala a ja niemoge jej nawet teraz odwiedzic bo zaniedlugo porod a ona juz ledwo zyje :ico_placzek: boje sie ze juz nigdy jej nie zobacze bo po porodzie odrazu tez niebede mogla jechac do niej bo bede musiala sie dzidzia opiekowac i mam wyrzuty sumienia bo powinnam byc przy niej :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

04 lip 2007, 13:43

swbasia babcia na pewno to rozumie, dzwoń do niej czesto, a może chęć zobaczenie ciebie i twojej dzidzi będzie ją trzymać przy zyciu. Mój dziadek miał raka płuc i wszyscy mysleli, że umrze zaraz po diagnozie, a on jeszcze 5 lat przeżył bo powiedział, że chce być na moi weselu , nawet na nim zatańczył, zmarł dopiero miesiąc póxniej :ico_brawa_01: różne rzezy trzymaja ludzi przy zyciu.... :588: twoja babcia na pewno jest siln a kobietą i da sobie rade..

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

04 lip 2007, 14:24

Cześć słonka !!!!!!
Mała śpi więc mogę napisać pare słowek. Bo teraz pasierbica jest z nami więc musze troche więcej czasu jej poświęcić aby nie czuła się porzucona no i w ten weekend jedziemy nad jeziorko i jest troche szykowania.
Dziękujemy za miłe słowa, mężunio trońke lepiej teraz w poniedziałek było przesilenie i od tego momentu zaczyna wyglądać nawet nawet. Wisienko on ma na caluchnym ciele nawet w pępku i na jego szanownym. :-D
Tyle się napisałyście, że nie wiem jak odpisywać więc powiem tak, z rodziną to najlepiej na zdjeciu i tyle.
Ryan został porzucony przez matke w wieku 13 lat i oddany ojcu pijakowi. Odechciało jej się bo był za trudny do wychowania, i wiecie co najśmieszniejsze 2 lata temu zrobiła to z nowym dzieckiem 15 latkiem. Chore, a teraz jesteśmy na wojennej ścieżce z nią bo jej gwiazdkowego prezentu nie przesłaliśmy, jedynie karte świąteczną, a ona to nam kase wysyła. !!!!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Niech się cieszy z kartki bo jak ja bym jej nie napisała to nawet kartki by nie dostała. :-D :ico_haha_01:
Ale nie będe się denerwować, kim kogo znam zaledwie może 2 dni i tyle. Dlatego jak pisze o przybranej teściowej bo to jest ryana macocha a jego prawdziwa mam nie ma nawet prawa do naszssego domu, dobrze ,że mieszka w Kalgary a my w Ottawie to jest jak do Europy z Ottawy. DALEKO i superasto. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Okropna jestem ale życie jest życiem i dla samolubów nie ma miejsca. :ico_nienie:
Ja też mam skórcze i powiem wam z poniedziałku na wtorek miałam jedne bardzo silny w nocy ok 30-60 sekund skórcz i wiecie technika oddychania pomogła. :-D

A wczoraj dzidzia odstawiala kombinacje alpejskie, tak mi brzuch skakał że męunio aż mówił, że to ja robie, że to nie możliwe że dzidiza, ale jakpołozył ręke i maluch mu dowalił nogami to dopiero uwierzył. :ico_haha_01:
Może uda mi się dzisiaj odezwać ale sama nie wiem bo ma wiele do zrobienia i może pod wieczór poczytam co tam piszecie.
Trzymajcie się i powodzenia.
Wisienko ja jestem z 1 sierpnia fajnie by bylo jak byś miała dzidzie urodzona tego dnia.

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

04 lip 2007, 14:25

Pruedence, wiesz nawet nie moge znia porozmawiac bo wziela ja 3 tygodnie temu taka powalona ciotka co liczy na spadek i ona niema telefonu i niemoge zadzwonic do niej nie rozmaiwalam znia juz dlugo i boje sie ze juz nieporozmaiwam :ico_placzek: powiem wam ze to babcia mi wyzyczyla zebym byla w ciazy skladala mi zyczenia na swieta i powiedziala zyczeci zebys byla w cizy i zebys miala dziecko :ico_olaboga: ja sie smialam ze narazie nie planuje a tu dwa tygodnie pozniej test i ciaza :ico_szoking: mam nadzieje ze doczeka i zdazy zobaczyc mojego synka bo od malego chcialam zeby babciazyla tak dlugo by mogla widziec moje dziecko

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

04 lip 2007, 14:27

swbasia, a napisać list nie możesz taki aby jedynie jej opisać jak tam u niej i jak tobie się wiedzie?? Może tą drogą się da.

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

04 lip 2007, 14:34

Kasia3, powiem ci ze jak moja matka jezdzi ja odwiedzac to mowie jej zyby babcie ucalowala i powiedziala ze ja kocham i mysle o niej ale moja mama jest taka ze jej takie rzeczy nie obchodza i niewim czy jej mowi to co chce mam tylko nadzieje ze zdaze babcie odwiedzic z synkiem i powiem jej osobiscie jak mocno ja kocham

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

04 lip 2007, 15:26

cześć :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: !!!

wisienka nie martw się wszystko będzie dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale mnie zostawiłaś :ico_placzek: :ico_haha_01: zawsze we dwie byłoby raźniej :ico_haha_01:

dziewczyny u mnie z babcią jest całkiem odwrotnie, babcia którą bardzo kochałam i po której imię będzie miała moja córeczka Julia- już niestety nie żyje................ skończę jak wrócę bo dostałam tel i muszę koniecznie w tej chwili wyjść Buźka!!!!

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

04 lip 2007, 16:51

Hej :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

swbasia, tak czytam Twoje posty i bardzo mi szkoda Twojej babci i Ciebie tez, że nie możesz nawet z nia przez tel porozmawiac. Ale życie pisze takie scenariusze, że często nawet w najsmielszych snach trudno by było sobie to wyobrazic, więc nie trac nadziei. Ja tez mam najukochansza babcie na swiecie, której juz nie widziałam od ponad 3 lat i za kazdym razem babcia mi mówi, ze juz pewnie sie nie zobaczymy, bo ona nie dozyje. Ale ja nawet nie chce o tym myslec. Juz jednej babci nie zdąrzyłam pozegnac przez swoj pobyt w USA i wiem jak to bardzo boli... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Aga, przykro mi że Cie zostawiłam. :ico_noniewiem: Ale wiesz... mówią, że drugie dziecko zazwyczaj przychodzi na swiat szybciej wiec moze jeszcze nic straconego? :-D

A dzis tak sobie poczytałam troche i wiem, że gin ma racje wiec juz nie bede rozpaczała. Moja kolezanka skwitowała to krótko: ja w Polsce 2 tys musiałam zapłacic za CC. :ico_sorki:

Oki Słonka, wpadne później. teraz ide na sniadanko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

04 lip 2007, 17:42

widzę że temat babć nam sie zrobil ale to dobrze musimy szanować te kochane babunie bo nigdy nie wiadomo co nas w życiu czeka mykiedyś też bedziemy stare i kto sie wtedy nami zajmie?
Boja babcia wie ze zawsze moze na moja mamę i na mnie liczyć bo na dwóch synow i reszte wnucząt to nie za koniecznie

My dzisiaj idziemy do lekarza ciekawe co tam u maleństwa slychać muszę gina poprosić zeby go obmierzył i powiedział ile waży

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość