Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 gru 2012, 13:53

Wtrącę się Wam trochę odnośnie tego wolontariatu w schronisku. Powiem krótko: ja kiedyś byłam i nie wytrzymałam... :( Ale życzę Ci Madleine, żebyś się twardo trzymała i pomogła zwierzakom.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 gru 2012, 14:03

Wtrącę się Wam trochę odnośnie tego wolontariatu w schronisku. Powiem krótko: ja kiedyś byłam i nie wytrzymałam... :( Ale życzę Ci Madleine, żebyś się twardo trzymała i pomogła zwierzakom.
No to jest trudne...ja już kkiedyś pomagałąm w schronisku,nalezalam do 2 fundacji, organizowalismy akcje w centrach handlowych jak pracowalam w sklepie zoolgicznym,ale tak jak mowie,teraz zrobilam sie duzo bardziej wrazliwa wiec trzymajcie kciuki zebym dała rade...


P.S. a Marcinek od 1,5 h śpi :ico_oczko: Od wczoraj apetyt ma słąbiutki ,zdecydowanie zamiast jesc woli gryzc smoczek butelki :ico_noniewiem:
w nocy dzis budzil sie 2 razy,ale zjadl tylko raz - za drugim razem poprostu chcial sie przytulić i zasnac z nami ( nad ranem jak sie budzi ok 6 to zawsze go bierzemy do siebie na tą godzinkę i chyba sie przyzwyczail :))

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 gru 2012, 14:16

madleine trzymam ogromnie kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: bo właśnie takich ludzi tam potrzeba :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 gru 2012, 15:55

No to jest trudne...ja już kkiedyś pomagałąm w schronisku,nalezalam do 2 fundacji, organizowalismy akcje w centrach handlowych jak pracowalam w sklepie zoolgicznym,ale tak jak mowie,teraz zrobilam sie duzo bardziej wrazliwa wiec trzymajcie kciuki zebym dała rade...
Dasz radę...przecież już dajesz. Na fb ciągle się udzielasz w tematach pomocy zwierzętom :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 gru 2012, 17:28

Cześć kochaniutkie moje :-)

Madleine ja bym nie dała rady bo od razu bym wszystkie chciała wzaiąć do domu i pomóc na tyle ile bym mogła a pewnie jeszcze nad bym się rozpędziła bo ja nie moge patrzeć na cierpienie za równo dzieci jak i zwierząt w ogóle na cierpienie... ale wierzę i kciuczę za Ciebie co byś dała rady :-D

Gosia ta hula kula jest świetna wiadomo my zabawek praktycznie nie mamy więc kupuję :-) no i fakt że też dużo dostaje zabawek :-)

Wiecie z koleżankami wymyśłiłyśmy że zrobimy sesję naszych córek i porozsyłamy do gazet zeby zrobić profesjonalne takie sesje dla dzieci i mam a Nasz córy to miesiąc po miesiacu kiedyś już wstawiałam Wam zdjęcie jedno jak 3 były a koleżanka ma taki porządny a[part lustrzankę i przebiereałyśmy te nasz dzieci róznie w sukienki na golasa w majteczkach w czpaeczką no super jak dostanę zdjęcia do niej to Wam pokażę :-)

Dzie3wczyny zadzownili do męża z Akademii Górniczo Hutniczej ze komisja się zebrałą i spośród wszystkich kandydatów wybrali jego do pracy że oni są zdecydowani na niego tylko teraz kanclerz musi wydać zgodę i od stycznia mężowaty by szedł do pracy a ja na spokojnie mogła bym isć na wychowawczy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :509: :525: :524: :509: taks ię cieszę jejku ze szczęścia mam łzy w oczach bo w końcu układa się coś po Naszej myśli :-)

Kaja dzisiaj spała od 21 do 07:30 bez ani jednej pobudki w nocy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01: normalnie o 7 zerwałam się na proste nogi i sprawdzam cvzy żyje bo tak jeszcze nie było bo poprzedniej nocy też spała od 21 do 08:30 al;e 2 razy się budziła ale dałam smoka i poszła spać dalej a dzisiaj bez pobudek i to na samym cycu :ico_szoking: :ico_brawa_01: a ja myślałam ze moje cycuchy to wybuchną :ico_chory:

ale walnęłam elaborat :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 gru 2012, 17:45

Madleine, podziwiam za chęć wolontariatu w takim miejscu. Ja chciałam kiedyś pracować w schronisku, ale ja też z tych słabych psychicznie i beks, więc zrezygnowałam. Podziwiam i trzymam za ciebie kciuki! :)

Kasiala, cudowne nowe zdjęcie w podpisie. My też mamy tego szczeniaczka - już co prawda trochę zaszedł kurzem, psimi włosami i brak działających baterii, ale przed narodzinami malutkiej na pewno wszystkie zabawki będą odnowione i gotowe do zabawy. Fajny i pocieszny jest ten szczeniak.

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 gru 2012, 19:04

Tak wogole to ciesze sie bo wracam do wolontariatu w schronisku
podziwiam Cię za to :ico_sorki: :ico_sorki: Mi to strasznie szkoda tych zwierząt :ico_placzek: .
Ja też uwielbiam pracę w wolontariacie- daje mi takich skrzydeł i czuję się spełniona...
Ja pracuję w świetlicy środowiskowej dla dzieci z rodzin ubogich i patoogicznych. Ale wrócić planuję na wiosnę dopiero

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 gru 2012, 20:23

Ja też uwielbiam pracę w wolontariacie- daje mi takich skrzydeł i czuję się spełniona...
Ja pracuję w świetlicy środowiskowej dla dzieci z rodzin ubogich i patoogicznych. Ale wrócić planuję na wiosnę dopiero
Tośka ja też marzyłam o tym żeby pracować z dziećmi. Myślałam że pedagogika elementarna z terapią to dla mnie wymarzone studia...na szczęście się na nie nie dostałam :ico_wstydzioch:
Teraz stwierdzam że chyba Bóg miał mnie w swojej opiece :ico_sorki: Sama z własnym dzieckiem nie umiem sobie poradzić a co dopiero z całą grupą "trudnych" dzieci :ico_olaboga:
A propos mojego trudnego dziecka to właśnie ma dziś karę i bez bajki poszła spać. Na razie leży grzecznie w łóżeczku :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 gru 2012, 21:29

Kasiala ale super wiadomości :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A na ile na wychowawczy chcesz iść? To może od razu drugie dziecko :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 gru 2012, 22:03

Kasiala ale super wiadomości :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A na ile na wychowawczy chcesz iść? To może od razu drugie dziecko :-)
Rzeczywiście świetna wiadomość :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tylko z tą drugą ciążą to szkoda wychowawczego :ico_haha_01:
Teraz wychowawczy na maksa, potem ciąża i L4 a potem znów macierzyński i wychowawczy na drugie dziecko i kilka lat można przeciągnąć... Brzmi obiecująco tylko nie wiem jak to prawnie dopuszczalne :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość