Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

29 paź 2007, 17:54

No jednak z drzemka mi nie wyszło bo zagadałam się z teściową, ale napisze do Was co i jak to było ze mną, pójdę zjeść wypragnione od tygodnia frytki i pójde spać.

Więc tak:
Pamietacie jak w ostatni poniedziałek Wam pisałam ze bardzo mnie boli głowa i źle się czuje.
I tak do wtorku łeb mi pękał niesamowicie, aż z bulu głowy prawie wymiotowałam :ico_szoking:
Pojechałam z tesciowa do osrodka zdrowia (tylko nie do mojego) i tam się okazało że zadnego ginekologa nie ma a że do lekarza rodzinnego nie mam karty ani nic takiego więc znalazłam położna i pytam jej co mam zrobić że już nie moge wytrzymać!

I ona zmierzyła mi ciśnienie w pierwszej kolejności :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i tu szok!!!!
180/90 - bardzo wysokie!!! :ico_szoking: niebezpieczne w ciąży jest mieć takie ciśnienie.
Położna kazała jak najprędzej jechać do szpitala!!!
I tak zrobiłam!
Tam na Izbie przyjec ginekolog wypytał co i jak i zmierzył znów cisnienie (170/90), powiedzial ze to niedopuszczalne i musze zostac w szpitalu.

I tak się zaczeło moje lezenie!
Na oddziale dostałam leki na obnizenie cisnienia i seria badan, standart krew mocz badanie ginekologiczne, słuchanie tetna dziecka i usg.

Z usg wyszło ze mój szkrab ma 1360g i absolutnie wszystko z nim w porządku!

pomęczyli tydzień i dzis wyszłam!

Niestety :ico_placzek: będe musiała brać leki na nadciśnienie do końca ciąży, i kilka razy na dzien kontrolować ciśnienie, a jak tylko bedzie troche za wysokie to powrót do szpitala znowu!

Mam odpoczywać, nie przemęczać sie i tyle.

No chyba dośc tych nudów!

Jutro zrobię fotki tego co kupiłam na allegro i Wam wkleję sie pochwalić - paczki mi przyszły pod moją nieobecność w domu i dziś jak przyjechałam ze szpitala to oglądałam - śliczności rzeczy!!!! :-D

No idę zjeśc te frytki i do spania.

Do jutra!

Buziaczki

Pa pa

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

29 paź 2007, 17:55

Dziewczyny uwazajcie na siebie!!! Nie dzwigac prosze!! Ja najlepszy zakup jaki zrobilam, to to kupilam sobie taka torbe na kolkach na zakupy i od tamtej pory juz nic nie dzwigam!!

Ja lece do domku na pyszny obiadek!!! Jestem strasznie glodna. Odezwe sie z urlopu!!

Pozdrowionka!!!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

29 paź 2007, 18:00

Marcia to rzeczywiście ciśnienie wysokie :ico_szoking: Słyszałam ze wysokie jest b niebezpieczne dla kobiet w ciąży. Super ze z dzidzią wszystko w porządku. :ico_brawa_01: Uważaj na siebie, pewnie nastraszyłas męża. Juz sobie wyobrazam co on tam na odległość przeżywał :ico_olaboga:

Gosia papa :-)

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

29 paź 2007, 19:25

madziarka81 pisze:Ja dzisiaj za duzo dzwigałam patryka i stąd pewnie ten ból. Głupia jestem bo obiecałam sobie ze juz go więcej nie bede dzwigac ale są sytuacje których nie da sie uniknąć niestety :ico_placzek:

No niestety,ja też dzisiaj dźwignęłam za dużo zakupów miałam 3 wielkie siatki,ale myślałam ,ze nie zaszkodzi,bo po co chodzić 2 razy :ico_puknij: ,a później sie martw kobieto :ico_puknij:
Mam nadzieję,ze do jutra mi przejdzie :ico_sorki:

Marcia ciesze się,ze wszystko w porządku :ico_brawa_01: Ja ciśnienie kontroluję raz w tygodniu i jak na razie jest w normie, jak byłam w szpitalu to lekarze mnie strasznie na to przeczulili :ico_olaboga:

Dobra ja uciekam do juterka kochane :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-10-29, 18:26 ]
Gosiu miłego wypoczynku :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

29 paź 2007, 20:46

monia26 pisze:później sie martw kobieto
Mam nadzieję,ze do jutra mi przejdzie

Monia bedzie dobrze, mi juz na szczęście przeszło :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

29 paź 2007, 20:57

cześć dziewczyny... jaka jestem śpiącaaaa :ico_olaboga: byłam z moim głupim pieskiem na spacerze, zrobiłam obiad i teraz nic kompletnie mi się nie chce...
Ja na zakupy jadę w piątek-wy już takie obkupione że ho :ico_szoking: ja nie mam właściwie nic! łóżeczko chce dopiero w grudniu kupić, bo przewiduje zastrzyk gotówki... wózek mam od znajomych, ma wstrętne mdłe kolory i jest na amortyzatorach, a ja chciałam na paseczkach kupić, ale w razie czego jeden wydatek mniej... bo jeszcze musimy nową wykładzinę do sypialni kupić i jakieś meble, bo ja od wielu lat wyznawałam minimalizm w pokoju, mam jedną komodę łóżko i szafkę pod tv-która z resztą wymaga wymiany, bo już się sypie i jest niebezpieczna... teraz będzie trzeba gdzieś ciuszki i szpargały pochować, więc zamiast wózka będe miała meble-cóż poradzę... a wózek swoją drogą muszę rozebrać i co się da wyprać
mnie brzuch boli jak z psem idę do sklepu na przykład, bo muszę ją na smyczy prowadzić i ona się strasznie szarpie-jak wracam to jestem cała spocona, padam z nóg, no i właśnie mnie brzuch boli :ico_noniewiem:
na szczęście ostatnio mi już tak obficie nie leci z piersi-było to uciążliwe...
ide się wziąść za jakąś robotę, bo usnę...

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

29 paź 2007, 21:56

jA MUSZE WKONCU POPRAC TE CIUSZKI JAKOS OD TYGODNIA SIE ZA TO BIORE I NIE UMIE.a OSTATNIO MAM CORAZ MOCNIEJSZE SKURCZE WPRAWDZIE CALA CIAZE TAK MAM ALE TERAZ SA MOCNE I CZESTE. :ico_olaboga: No z tym cisnieniem to naprawde trzeba uwazac ja na szczescie mam zawsze w normie 120 na 70 ale tez czesto sprawdzam. :ico_haha_01: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

30 paź 2007, 09:51

:ico_zly: Tyle się napisałam i du.. :ico_zly: Znowu tt im szwankuje :ico_zly:

No więc tak w skrócie:
Madziarka kupiłam wczoraj komodę, ale odbieramy ją dopiero we wtorek za tydzień. Jest taka jak na tej stronce ale w kolorze calvados. Ma dość dużo miejsca na półeczkach i 2 szuflady. Cena też myślę nienajgorsza 289,00 zł.

Marcia dbaj o siebie i mierz regularnie to ciśnienie bo nie ma żartów :ico_olaboga:

Dziewczyny muszę Was chyba przywołać do porządku . Co to za dźwiganie :ico_nienie: Mamy juz jeden ciężar przed sobą więc żadnych dodatkowych obciążeń proszę :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-10-30, 08:52 ]
No i oczywiście nie wkleiłam stronki :ico_puknij:

Już się poprawiam
http://www.szynaka.pl/meble-320-PL-116.htm

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

30 paź 2007, 09:52

Dzien dobry.

Czy ktoś ma ochotę na :ico_kawa: ??? Stawiam :ico_oczko:

Jak tam dzisiejsze samopoczucie???

Buziaki, miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

30 paź 2007, 09:55

Oj ja chyba dziś poproszę kawusię, bo jakaś taka wczorajsza jestem :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość