basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

30 gru 2007, 10:23

witam was kochane
ja mam brata blizniaka,ale jestem od niego starsza o 4 minuty :ico_brawa_01: kupilismy wczoraj wlasnie H&M duzo fajnych ciuszkow dla zuzi,moj maz to ja z nim juz chyba na zakupy nie bede chodzic on by kupil wszystko,a moja zuzia dzis bardzo grzeczna :ico_ciezarowka: ja nie moge spac w nocy przez te bule bioder,jak bede teraz na wizycie to zapytam lekarki moze mi cos poradzi,poduszke wkladam sobie miedzy nogi i pomaga na jakis czas, :ico_placzek: pozdrawiam was serdecznie :ico_ciezarowka: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

30 gru 2007, 14:13

Witam dziewczynki. U mnie wszystko ok. Nawet przespałam dzisiaj całą noc :ico_szoking: obudził mnie dopiero mały po 7 ale na szczęście jeszcze poszliśmy spać i spaliśmy do 9:20.
monika83 pisze:kombinezonik fajny,tylko troche duzy jak na noworodka
to i tak jest chyba najmniejszy rozmiar. Wogóle te kombinezoniki sa trochę większe ale to dobrze bo napewno maluszkowi nie będzie ciasno i będzie ciepło.
asiab pisze:tak mysle ze wiem co mi jest z tym kregosłupem dopadła mnie rwa kulszowa bo ból jest z prawej strony nisko tak jak korzonki i promieniuje do posladka strasznie boli w nocy to
Asiab a nospe brałaś bo ja tez tak ostatnio miałam że bolały mni eplecy tak nisko z jednej strony i lekarz powiedział żebym nospe wzięła bo to moze być jakiś nerwoból.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

30 gru 2007, 14:17

Witajcie

właśnie piszę pracę zaliczeniową do szkoły, zostały mi jeszcze tylko dwie :ico_olaboga:
a jutro muszę je wysłać

potem poproszę męża o zdjęcia mojego brzucha i Wam wkleję

miłej niedzieli

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

30 gru 2007, 17:21

Sylwia.O., nospe brałam i mi nie pomaga

emilia7895, gratulacje wskoczyłas na 8 miesiac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

30 gru 2007, 17:32

Witam dziewczynki
ja cos czuje ze maja malutka cos jakby sie nizej lerzy w moim brzuszku :-)
Nawet dzis jest grzeczna :ico_haha_01:
A jutro mam randke z moim mezem :ico_haha_01: idziemy uczcic naszą rocznice slubu na obiadek i moze jakis maly deserek :-)
Zaraz po Nowym Roku to znaczy 2 stycznia mamy kolende :ico_szoking: bardzo szybko w tym roku a mąz sie smieje ze dobrze ze 2 a nie 3 bo w tedy mam urodziny moze by sie ksiadz zalapal na ciasto :-D
A mnie wlasnie stuknelo 29 tyg i 77 dni do konca :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

30 gru 2007, 17:38

pokłuciłam sie dzis z mezem i cały dzień rycze jak bóbr mam tylko nadzieje ze synek sie nie gniewa na mnie ze mam taki zły nastrój. mąz juz nie moze zniesc mego narzekania ze to mnie boli a komu ja mam sie wyzalic jak własnie nie jemu niech on tez poczuje sie jak w ciąży :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga:


strasznie mi smutno przepraszam was ze wam tak smuce

Kamila1982
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 21 wrz 2007, 15:58

30 gru 2007, 18:30

ASIAB NIE MARTW SIE JA WCZORAJ MIALAM HANDRE PRZEZ CALY DZIEN. WSZYSTKO MNIE WKURZALO A NAJBARDZIEJ WLASNIE TO ZE MAZ MOWI ZE MARUDZE :ico_zly: A CO NIE MOZNA SOBIE POMARUDZIC.....ACH CI FACECI NAJLEPIEJ KOBIETE ZROZUMIE DRUGA KOBIETA. NO I TAK MI SIE WCZORAJ ZEBRALO ZE SIE PORYCZALAM WKONCU :ico_placzek: A ZA JAKIES 15 ZACZELY MNIE LAPAC SKURCZE JEDEN ZA DRUGIM:ico_olaboga: WZIELAM 2 NOSPY I SIE POLOZYLAM I JAKOS PRZESTALO ALE DOSC ZE SIE WKURZYLAM NA MEZA TO JESZCZE SIE TYMI SKURCZAMI ZDENERWOWALAM.
TAKZE NIE MA CO SIE WKURZAC BO TYLKO SOBIE SZKODZE-TAK STWIERDZIALM :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

30 gru 2007, 20:58

Cześć dziewczyny.
U mnie dzisiaj w brzuchu jest bardzo spokojnie - aż za spokojnie i zaczyna mnie to niepokoić, bo tylko rano było kopanie i tyle do teraz. Wyciągnęłam męża na spacer bo mam nadzieję, że jak się mały dotleni to zacznie rozrabiać.

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

31 gru 2007, 06:56

czesc, kobietki.
No i mam następny problem. Od wczorajszego wieczorku mam bóle w prawej pachwinie i z tyłu, na plecach. Mam nadzieję, ze to nie wyrostek...Chociaż zadnych innych typowych objawów nie mam. Najwazniejsze,ze dzidzi to nie przeszkadza. Ale o 7 ide do internisty, tak dla świetego spokoju. Drugiej takiej nocy nie przezyję. :ico_placzek:



A wczoraj bylismy pierwszy raz w Galerii Bałtyckiej.Co za kolos! To sklep nie dla ciężarnych, bo naprawdę mozna sie zmęczyc. Widziałam śliczne ciuszki w h&m i 5.10.15. w promocji, w tym ostatnim kupiłam malutkie body za 5.90.

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

31 gru 2007, 10:01

emilia7895, gratulacje mi jeszcze troche brakuje do 8 miesiaca :ico_brawa_01:
ach ci faceci wczoraj moj maz tez mnie wk..... bo mi kazal isc z psem rano ale nie powiedzial tego normalnie tylko krzyczal i nie gadalam z nim prawie caly dzien,oczywiscie przepraszal mnie zaraz a potem posprzatalm wszystko w domu :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość