Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

30 sie 2008, 10:03

Anetka29 masz tak samo jak ja, od wczoraj słabo czuję Filipka, prawie w ogóle :ico_placzek: Też zaczęłam się martwić ale poczytałam troche na ten temat i jestem troche spokojniejsza. Wiele kobiet miało takie dni że maluszki ruszały się słabiej albo prawie wcale. Można spróbować pobudzić je cherbatą z cytryną. Może też być tak że szkrabik się inaczej ułożył więc nie martw się za bardzo.

Zdjęcie musisz zmniejszyć np. na stronie fotosik http://www.fotosik.pl/ skopiować link na forum i wkleić go w swoim poście :ico_oczko:

Mój e-mail emirandy@onet.eu chętnie przyjmę kołysanki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

30 sie 2008, 10:07

Cześć pisarki. Ja już u siebie. Spałam u rodziców ale nie ma to jak swoje łóżeczko. Ale mojego brak z powodu remontu :( Od wczoraj strasznie mnie kręgosłup boli ajajaj. :ico_placzek: No i chyba niebardzo się wyspałam :ico_placzek: A dzis zakupy muszę zrobić sama bo męzuś remoncik robi. I jeszcze moja kolej myc klatkę :ico_placzek: ALe za to wieczorem na grilla z noclegiem jedziemy, musze sałatkę zrobić.

Anetka29- moja Maja te się słabo ruszałam przez dwa dni, ale ogólnie bryka. Niestety znacznie mniej, niz wczesniej. Nasze malenstwa mają poprostu mniej miejsca już. Najwazniejsze ze się w ogole ruszaja. A jak się niepokoich bardzo, to podjedz na pogotowie alboe do szpitala na sprawdzenie serduszka. J atez poproszę kołysanki, wyslę Co na PW dane :)
A zdjecie ja wkleiłam w tą samą rybryczkę, co suwaczek w prolfilu.

Motylek22- :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: Pieknie wyglądasz :)

osita- no to może sie nie znam :( No na tych gondolach :(
Ika202- dziękuję za kolusanki. Doszły, ale jeszce nie zdążyłam posłuchać. Mężuś mi zgra na płytkę. Dziękuję :-D

[ Dodano: 2008-08-30, 10:10 ]
Jeny, jake byki zrobiłam z pospiechu, sorki dziewczynki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

30 sie 2008, 10:17

blumek, Ika AnetkaDziękuję :ico_sorki: :ico_wstydzioch: :ico_sorki: :ico_wstydzioch: :ico_sorki: :ico_wstydzioch: chyba każda z nas potrzebuje teraz komplementów, ja czasami mam dołka że jestem tak gruba i do tego mam już kilka rozstepów :ico_placzek: Narazie tylko na biuście i na jednym pośladku ale jestem już zdołowana bo smaruje się dwa razy dziennie oliwką i raz dziennie kremem na rozstępy a do tego dwa razy w tygodniu robię sobie pilling :ico_puknij: Mam nadzieję że więcej się ich nie pojawi, jeszcze te mogłabym zaakceptować bo są malutkie, blade i jest ich mało.

blumek, może odpuść sobie dzisiaj sprzątanie jak Cię tak kręgosłup boli, nie ma co się przeciążać.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

30 sie 2008, 10:22

Motylek22, w domku nie będęsprzątać bo w remoncie i tak nie nadążę. Na koniec sam posprzatamy, ale klatkę sąsiadka juz trzy tygodnie z rzędu myła. Moze meza poprosze to szybko umyje. A ja tylko małe zkupki z samochodzikiem zrobie i sałtkę. Masz racje, nie jestem cyborgiem, nie ma co przesadzac z pracą, tym bardzej, ze mam zalecone lezenie i opdpoczynek w jak największej ilosci. I WCALE NIE JESTES GRUBA, JESTES PIEKNA :ico_brawa_01: JAK MY WSZYSTKIE :ico_haha_01: BO WSZYSTKIE CIĘŻARÓWKI SĄ PIEKNE BEZ WZGLĘDU NA ROZMIAR A TY SZCZUPLACZEK I TAK JESTES :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-08-30, 10:26 ]
A rozstepy zbledną a jak są malutkie to nie będzie ich nawet widać. Ja mam rozstępy stare na pupie, biodrach i cycuszkach bo kiedys miałam nadwagę sporą ale brzuszek mam gładki, uchował się od rozstepów. :ico_brawa_01: A teraz stsouje Ziajke i Mustela i balsamy, Oliwka strasznie mi przesuszała skóre az mi raz zeszłą skóra :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

30 sie 2008, 10:29

blumek, no pewnie poproś męża niech sprzatnie klatkę, napewno się zgodzi przecież wie że musisz odpoczywać.
Wiesz mi też zawsze podobały się kobiety w ciąży, mają jakiś taki urok :-) :ico_ciezarowka: Nie jest źle :ico_oczko: musimy pielęgnować pozytywne nastawienie :-D
A Ty kiedy nam sie pokażesz? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

30 sie 2008, 10:30

Motylek22, Brzusio pierwsza klasa!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zreszta tak jak i figura przyszlej mamusi :ico_brawa_01: Szlicznie wygladasz!!!!!!! Tylko pozazdroscic!!! No i fajowo ze kolejna osobka zaproponowala ciuszki po swoim maluszku. Ku mojemu zdziwieniu ja dostalam pierwsza propozycje - od kogo.... Od swojej dentystki :ico_szoking: :ico_haha_02: ale fajnie. Mowila tylko ze juz 3 dzieci na tych ciuszkach sie wychowalo, wiec bede musiala sobie powybierac to co mi sie przyda.

Anetka29 Uwazaj na te nawozy na dzialce. U mnie plewieniem tujek i podlewaniem ich jakimis nawozami zajmowala sie moja mama. Ale jesli bedziesz to sama robic to badz ostrozna!!! :ico_sorki:
Ja tez chce te kolysanki - tylko ze moja poczta podoc nie przyjmie ich duzo w jednym mailu, takze fajnie by bylo gdybys chciala wyslac mi pojedynczo :ico_sorki: :ico_sorki: ale jesli zechcialabys to poprosze!!!! :ico_sorki:

blumek, a no w domku w swoim loziu zawsze najlepiej, ale zobaczysz jak wygodnie bedzie po remoncie!!! :ico_brawa_01: Zarazilas mnie salatka, ale ja zorbie zwykla jarzynowa, mam wszystkie produkty wiec akurat taka dzis bedziemy sie delektowac :-)

Ika202 super ze masz doswiadczenie z wozeczkami. Napisz jaki bylby najlepszy na droge w nienajlepszym stanie (brak asfaltu). :ico_sorki: ja jestem jeszcze NADAL zielona w tym temacie. Znalezlismy fajny z mezem ale za 2.500zl :ico_szoking: maz wydalby i tyle - ale moim zdaniem ciut za duzo. Bo lepiej kupic wozek za 1.000zl a reszte przeznaczyc na cos innego. Choc z doswiadczenia wiem ze i tak sie kupi to co potrzebne i tak, i nie wazne ile bedzie kosztowac.

Milego dnia wam zyczymy razem z Oliwusiem!!! :ico_ciezarowka: :ico_papa:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

30 sie 2008, 10:34

A rozstepy zbledną a jak są malutkie to nie będzie ich nawet widać. Ja mam rozstępy stare na pupie, biodrach i cycuszkach bo kiedys miałam nadwagę sporą ale brzuszek mam gładki, uchował się od rozstepów. A teraz stsouje Ziajke i Mustela i balsamy, Oliwka strasznie mi przesuszała skóre az mi raz zeszłą skóra
Masz rację :-) Może nie będzie tak źle :ico_oczko: Dla mnie oliwka jest rewelacyjna, wcieram ją po każdej kompieli na mokrą skórę i jest dzięki temu idealnie nawilżona krem na rozstępy mam Relastill cena zbliżona do Mustelli i działanie też takie same. Moja sioatra używała i nie ma nawet jednego rozstępu, ma inną skórę. Moja się łatwo wysusza, jest wrażliwa i naczykowa.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

30 sie 2008, 10:44

betka, na takie drogi polecam x-landera x1 i w sumie nie jest on taki drogi bo za koło 1000zł kupisz cały zestaw a wózek rewelka :ico_oczko: Ale wiecie to też duzo zależy od tego jakie kto lubi wózki bo teraz tyle ich że szok :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

30 sie 2008, 11:07

betka dziękuję bardzo :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Śmiesznie że od dentystki będziesz miała ciuszki :-D musiała Cię polubić bardzo :ico_oczko:

Ja też uważam że więcej jak 1000,- nie warto wydawać na wózek, no chyba że kogoś bez problemu na to stać. . . ja wybrałam tani wózek ale mam nadzieję że mi się zaraz nie rozpadnie :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

30 sie 2008, 11:18

Ja też uważam że więcej jak 1000,- nie warto wydawać na wózek
takie jest i moje zdanie. Wozek rzecz niezbedna, a w naprawde extra taki drogi to chyba warto zainwestowac jak ktos wlasciwie non stop bezie w nim wozic swojego maluszka.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], DenAdhele i 1 gość