misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

12 gru 2008, 11:14

Witajcie. Milutka jeszcze tydzień i możesz się rozpakować. To już będzie bezpieczny okres.

Awatar użytkownika
nastka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 25 sie 2008, 13:05

12 gru 2008, 12:15

Dora właśnie tak zamierzam zrobić w styczniu wezmę sobie wykupię z 10 lekcji a w luty to zobaczę jak się będę czuła czy dam radę najwyżej przełożę i już, a Tobie życzę powodzenia. Trzymam kciuki i oczywiście daj znać co i jak.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

12 gru 2008, 13:19

milutka, jeśli to dla dzidzi bezbiecznie to życze powodzenia, mialabyś najpiękniejszy prezent na świecie .

Ale mam dziś apetycik, wszystko pochlaniam co mi w ręce wpadnie. chyba Wikuś stwierdzil, że chce być dużym chlopcem :P

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

12 gru 2008, 13:24

a ja dziś patrzyłam na Allegro na wyprawkę dla dziecka, łóżeczka itp. oraz na ubrania dla kobiet w ciąży i chyba muszę wyłączyć komputer, bo tyle rzeczy bym chętnie kupiła :ico_olaboga: wszystko mi się dziś podoba :-D

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

12 gru 2008, 14:14

adka synek będzie miał na imię Miłosz
Dora na razie przytyłam 1kg
ejustysia no to niezły masz temperament
Fioletowa Ania, no ja też bym najchętniej wszystko kupiła ale stwierdziłam że szkoda kasy na niepotrzebne gadżety wolę mieć na później jak mały będzie rósł
Ja wróciłam z zakupów i jestem zmęczona.Kupilam zazdroskę do kuchni i jak ją próbnie powiesiłam to okazało się że wygląda paskudnie.Dobrze że nie kupiłam całego kompletu tylko na próbę sama tą krótką firanke.W przyszłym tygodniu muszę kupić jakąś inną.
Dzisiaj musze jeszcze jechać z pieskiem na ściągnięcie szwów i wieczorem idziemy na biesiadę wiec nie dam rady już wpaść.Życzę miłego dnia

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

12 gru 2008, 15:02

Agnieszka ładne imię, moja siostra cioteczna tak nazwała swojego drugiego synka Miłoszek :)

Ja też nie chce przesadzać z zakupami choć czasem trudno się powstrzymać, ale na razie to mamy kilka rzeczy jeszcze do domu kupić więc zakupy dla mnie i maluszka pozostawiam na dalszą porę :)

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

12 gru 2008, 18:10

Agnieszka ladne imie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

co do pochlaniania jedzenia to ja tez zauwazylam ze przestalam sie kontrolowac i mam juz 8 kg na plusie :ico_zly: :ico_zly: a to dopiero polowa ciazy i sa ta niezdrowe kilogramy bo przypuszcam ze Lenka obeszla bys sie bez lodow , cukierkow , paczkow itp. wczoraj bylam z kolezanka w cukierni i kupilam sobie 2 paczki i napoleonke :ico_zly: :ico_nienie: :ico_nienie: a to do prawidlowego rozwoju nie jest jej potrzebne :ico_nienie: :ico_nienie: le od dzisiaj sie hamuje i nic slodkiego jeszcze nie jadlam

Fioletowa Ania, ja to juz nawet na allegro nie wchodze bo wszytko bym kupila a wyprawke juz mam brakuje mi tylko pieluch tetrowych , rodzimy w fajnym okresie wiec za duzo ubranek na poczatek nam nie potrzeba :-D

[ Dodano: 2008-12-12, 17:11 ]
Milutka to trzymam kciuki za to zebys swieta z corcia spedzila a nie z tesciem :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

12 gru 2008, 18:24

adka Ja też sie nie hamuje i mam 8 kg na plusie :( Tyle, że u mnie to idzie pizza. Wiktuś nie lubi slodyczy a mamusia bardzo:)

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

12 gru 2008, 19:06

adka no w fajnym okresie rodzimy:) choć jak grudzień taki ciepły to czasem wiosna może później nadejść więc coś cieplejszego pewnie też się przyda choć to sie dopiero okaże :)

[ Dodano: 2008-12-12, 18:13 ]
dziewczyny 8 kg na plusie to jeszcze nie tak dużo ja mam 6 kg więcej i tylko brzuszek mi rośnie więc uważam, że nie jest źle ;)

a tu link ile powinno się przytyć w ciąży

http://www.mamydziecko.pl/artykuly/ciaz ... ciazy.html

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

12 gru 2008, 21:00

ja juz wrocilam na poczatku bylam w carrfour a potem przyjechalysmy z kolzanka i tak poplotkowalysmy do 16 potem do dentysty ząbka mam zrobionego no i na pizze i z sąsiadem troche pod blokiem pogadalismy.....


moja mala mnie terroryzuje bo sie nie chce odezwac od 2 godzin wrrrr!!!!! nie to nie jutro idziemy na usg pewnie juz przeczuwa ze lekarz ją podglądnie :)

a wogole chyba bierze mnie przeziebienie pije herbate z miodem i cytryną

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość