mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

18 lis 2009, 10:00

WITAM :-) U nas już chyba lepiej bo dziewczynki od samego ranka się ładnie bawią :-) To chyba zdrowieją :-)
Felicyty my tez własnie zastanawiamy się nad Canonem 500d Nikonem D5000. Wiem że Canon jest ładniejszy ale Nikon chyba troche lepszy. Ale zanim kupimy musze jeszcze jechac do jakiegoś sklepu i popytac fachowców.
Riterko ja tez myślałam nad Sony Alfa ale niestety mój mąz nie lubi firmy Sony i nic nie mamy z tej firmy w domu więc i aparatu nawet nie oglądalismy.
chloee ja też moge powiedziec że pracuje w tej grupie ryzyka, ale cóż pracowac trzeba, i miec nadzieje że nie dopadnie mnie te wstretne grypsko. Jesteśmy super przeszkoleni :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: Nawet cały personel z górnej półki jak by co to szodzi na dół i klientów obsługują.

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

18 lis 2009, 11:18

Dziendobelek

Riterko- napewno sobie odbijaesz my sylwka przez kilka lat zawsze w domu spedzalismy, teraz postanowilismy wyjechac na 5 dni do Wisły. Będzie bal z orkeistrą "Omen Band" ciekawa jestem, mam nadzieją ze się pobawimy. Oby tylko zdrówko było i Kornelek przede wszystkim zdrowy był, moze babcie sobie poradzą te 5 dni, mają obie przyjechać, haha; Fajne te kopniaki w brzusiu co?? czasami tez bym chciała :-D

Maziu- ja Ci nic nie doradze z aparatem, szczerze mówiąc tez by się nowy przydał bo tamten juz czasami niewyrabia, super że dziewczyny lepiej ;

Chloe- no szkoda szkoda bo ja niezdecydowana jestem i zanim coś wybiore to mam nadzieję , ze zdaze do sylwka, a skoro Ty wybierałas 4 miesiace to napewno ładana ta sukienka, nie pochwaliłaś się zdjęciami, moze przyslesz jakieś.

Felicity-dzięki mam nadzieję, ze wszytko sie ułozy z pracą choć cięzko jest niestety

Miłego dnia kochane

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

18 lis 2009, 13:43

Witam
Ja tak na moment bo zaaz jade do poradni głuchoniemych nikt nie odbiera więc pofatyguje się osobiście :ico_noniewiem:
Mery31, - fajnie macie ja tez bym gdzieś sie wyrwała ale chyba w tym roku w domku w kapciach spędzimy sylwestra :-D
Riterko - swietnie że malutka kopie :ico_brawa_01: to jedno z wspanialszych odczuć :-)
mazia***, - cieszy mnie to ze juz dziewczynki sie lepiej czuja
Ja dziś dowiedziałam sie ze musze przebrac mała na 25 list. za misia bo jest jakieś świeto pluszowego misia czy coś takiego - macie jakis pomysł? u was też tak jest ?

[ Dodano: 2009-11-18, 12:47 ]
Felicity u was też juz lepiej ? chorubska okropne
chloee - y uważaj na siebie bo rzeczywiscie jesteś w grupie ryzyka.
U nas w gorzowie wczoraj zmarł ksiądz chory na świńską grype tydzień leżał na oiomie pod respiratorem :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-11-18, 12:51 ]
a i zapomniałam my jutro mamy pogrzeb wujek mojego marcina zmarł na wylew do tej pory okaz zdrowia miał 60 lat ale naprawde zdrów jak ryba :ico_noniewiem: w doddatku był takim okazem zdrowia że wszystkie jego narządy pobrano do transplantacji. Jutro pogrzeb a dla mnie to szok miesiąc temu na weselu bawił się z nami do białego rana a tu tak nagle odszedł ...

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

18 lis 2009, 15:13

Hej kobietki!!!

na początek jak zawsze zdróweczka dla wszystkich chorowitków :ico_chory:

Mery fajnie ,taki wyjazd sylwestrowy,na pewno będzie super zabawa i odskocznia od codziennych zmartwień i obowiązków.Troszkę wam zzazdroszczę.bo już dawno nigdzie nie byliśmy i pewnie w tym roku również siedzenie w domu :ico_placzek: nas czeka :ico_noniewiem:

Riterciu to dobrze,że malutka taki wiercioszek,Dominik też tak zawsze dokazywał,a Bartek jakby go nie było,aż się ciągle martwiłam :ico_placzek: ,że coś nie tak.Zresztą to są niezapomniane i niepowtarzalne chwile i szkoda,że tak szybko mija te 9 miesięcy.

Maziu dobrze,że dziewczynki dochodzą do siebie,niech zdrowieją i wracają do swoich obowiązków :ico_oczko: szkolno-przedszkolnych :-)

a u nas w tym tygodniu znów szpital w domu,Bartek ma ospę ,kaszel i katar,a my reszta dychamy aż dudni.W poniedziałek jak nas zmogło to o 20 już wszyscy w łóżeczkach leżeli aż miło.Co prawda Dominik chodzi do szkoły a P do pracy i ja jakos łążę ale siły zero :ico_szoking: i nawet przy kompie wcale nie siedzę :ico_olaboga:

buziaki dla wszystkich
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2009-11-18, 14:16 ]
edulita, tak mi przykro z powodu wujka :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: ,niestety nie mamy na to wpływu kto odejdzie pierwszy a kto ostatni -siła wyższa :ico_placzek:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

18 lis 2009, 21:38

Hej!
iwciu, zdrowia wam życzę. A jak Bartek radzi sobie z ospą?? Maciej każdy strupek rozdrapuje :ico_zly: , już ma dwa ślady na buzi.
mery, jak mi młoda panna prześle zdjęcia, to pokażę, bo my z mężem kręciliśmy film na weselu naszą amatorską kamerką. Młodzi nas prosili i dlatego też zdjęć nie mamy. A pisałam wam, że w dzień tego wesela, to tak mnie pokręciło, że prawie zemdlałam z bólu?! Po prostu źle spałam i coś mi przeskoczyło w szyi. Nie poszłam nawet na umówioną wizytę do fryzjera :ico_zly: Ból mi minął na weselu, a powrócił nad ranem jak mi szyjka zmarzła. Mój mąż śmial się, że na weselu miałam "syndrom ROBOKOPA" :ico_haha_01: Świetnie masz z tym sylwestrem, wytrzymasz tyle dni bez Kornelka?? :-)
edulitko, przykro mi z powodu wujka. To okropne, taki młody człowiek :ico_noniewiem: Wspaniale, że podzielił się z innymi swoimi narządami.
maziu, my mamy Olimpusy. Swojego dużego uwielbiam i nie zamieniłabym go na żadnego innego.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

18 lis 2009, 23:27

chloee, to Maciuś też zaospowany :ico_szoking: .Bartek całkiem nieźle sobie radzi ,najgorzej w nocy jak sie troszke rozgrzeje wtedy Go bardziej swędzi i czasem atakuje jakieś krostki.W ciągu dnia jest ok,straszę go troszkę,że jak podrapie to będzie bolało i będzie dziura i stara się nie drapać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

19 lis 2009, 00:00

Ojoj biedactwa ospa :ico_chory: jak ja pamietam miałam 14 lat i strasznie mnie swędziało :ico_olaboga: ale im młodsze dzieci tym mniej wykwitów i niby mniej swędzom
Życze zdrówka chłopakom :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2009-11-18, 23:03 ]
Byłam w poradni ale niestety naszej pani nie było jutro musze znowu podjechć
Uciekam spać dobranoc

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

19 lis 2009, 11:33

hej

Chloe- zdrówka Da Maciusia nie wiedziałam , ze go ospa dopadła, bidulek; a jesli chodzi o sylwka to rzeczywiscie nie wiem jak wytrzymam 5 dni bez małego bedę się denerwować czy babcie sobie radza i dzwonić ciagle więc nie wiem czy odpoczne,

Iwciu- dla Was wszystkich zdróweczka, trzymaj się jakoś wiem , ze łatwo nie jest ale cóz nic na to nie poradzimy, ja mam nadzieję, ze nowy rok bedzie lepszy, mniej chorowity

Edytko- w tej poradni to nieźle sobie pogrywają , zeby nikt nie umiał ci odpowiedzieć tylko musisz jeździć; przykro mi z powodu wujka, jak dziwnie sie dzieje zdrowy człowiek a odchszedł tak nagle, smutno...

a my nudzimy się troche mały z chęcia pobawiłby się z dziećmi, miłego dnia

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

19 lis 2009, 16:21

witajcie babeczki !!!

dzięki za życzenia zdrówka,wszystkie przekazane,na pewno pomogą :-) .Bartek poszedł spać,u nas taka pogoda,że sama bym sie chętnie przespała,ale zaraz Dominik za szkoły wróci :ico_oczko: i nic z tego.Dobre i to,że chociaż odpocząć mogę w tym czasie :-D .Merry -prawda oby następny rok nie był taki chorowity,bo mam już dosyć :ico_olaboga: ,przecież tak nieiwele chcemy :-) ,tylko zdrówka dla wszystkich :ico_haha_02:

Edulitko i dowiedziałaś sie wreszcie jak wyniki,czy znów Cię potraktowali jak powietrze :ico_olaboga: A jak Niki w przedszkolu,nie płacze już wdrożyła się z powrotem w życie przedszkolne :-)

Mery miałam pytać jak wytrzymasz bez Kornelka ale Chloe mnie ubiegła,ja bym się chyba skręciła :ico_oczko: .Ja to wariat jestem,zaraz sobie teorie dopisuję,co robi,płacze itp :ico_puknij: ,ale nie bierz ze mnie przykładu i odpoczywaj .Dwie babcie to raj na ziemi i na pewno będzie supeer zabawa i odskocznia również dla Kornelka :-D .

idę wykorzystać wolne i walnąć się przed TV :-P

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

19 lis 2009, 21:26

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Zaszło nieporozumienie :-D Maciej nie ma ospy, jeszcze... Ale miał strupki (jak się przewrócił i otarł cały nosek i od ukąszenia komara), które dzień w dzień zdrapywał :ico_zly: , tłumaczenia na nic się zdały. Teraz ma dziurki w twarzy :ico_nienie:
mery, wypoczywaj jak najbardziej.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość