Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

16 maja 2012, 09:51

a ja sie ciesze z mgggo chłopa, choc jak to kazdy facet w nicyzm nie pomoze ale najwazniejsze ze nie rzolicza nie zaluje i ma! a drugie chcielismy i to ostatnie jest

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

16 maja 2012, 11:54

witam :-D

widzę ze wątek ożywa :ico_brawa_01:
u nas wszystko ok :-D

gratuluję tym co się dostali do przedszkola :ico_brawa_01:

co do dzieci to my chcemy 3 ale za parę lat jak pójdę do pracy i będę mogła mieć macierzyński :-D
teraz siedzę z Nellusią w domu :-D Michael w przedszkolu :-D a jak Nell zaśnie to ja zasiadam do książek i się uczę :-D

milutka204, gratulacje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

17 maja 2012, 09:13

widzę ze wątek ożywa :ico_brawa_01:
moze sie uda znowu sie rozkręcic :-D :-D

ja juz tesknie bardzo za Milenka...pierwszy raz nie widze jej tak długo :ico_placzek: :ico_placzek:


nas we wrzesni czeka zmiana przedszkola z prywatnego na publiczne i troszke sie obawiam jak Milenka to przyjmie bo bardzo lubi chodzic do obecnego przedszkola

lece cos posprzatac milego dzionka :-D :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

17 maja 2012, 12:05

no super że odżywa!

a ja dizś dalszy ciąg wymiotow, wszystko zwróciłam ehh

bylam wczoraj u ginka wszytsko ok tylk o mam miesniaka ktory jesli bedzie rosl wraz z ciąza to cesarka super;/

oj te przedszkla ja juz sama nie wiem co robic jesli bedzie mi ciezko to zapiusze do tego prywatnego co mam podnosem pod oknem ale to tylko na 4--5 h i tez bedzie ciezko ale narazie siedze w domu wiec mysle ze niebede jej zapisywac

wiem ze w przedskzolu inaczej ale jak to wyglada ja se siedze w domu pcham kase a mala w przedskzolu troszke gupio w oczach M mówi.... zobaczymy ma jeszcze czas wkoncu studiuje pedagogike przedszkolną i nauczyciele sami mowią że nie należy dziecka pchac za wczesnie i na siłę... a moja niestety nie chce isc mimo dlugioch i codziennych rozmow z nią

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

13 cze 2012, 17:29

hej coś mnie tchneło żeby zaglądnąć i widzę ze coś się ruszyło :)
No to witam po przerwie, może będziemy dalej pisać

U na po staremu codziennie to samo my praca, mała żłobek. Ale co weekend korzystamy i gdzieś jeździmy poza miasto. Ostatnio byliśmy na rajdzie i mała szła ładnie szlakiem prawie całą trasę, tylko chwilami P ja niósł.

W lipcu mamy zamknięty złobek wiec troche Emi babcia pobawi a potem jedziemy na 2 tygodnie na Krete.

Marcia77, jak Milenka po wakacjach nad morzem?

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

14 cze 2012, 12:50

Witam :D

widze, że wątek ożył :ico_brawa_01:

ja to mam czas tylko jak Bartek śpi a Kris sie bawi bo wieczorem to padam jak mucha :-D

u nas prywatne przedszkle otorzyli i sie zastanawiam czy Krzyska nie dać, chociaż on z mową to tak dziwnie, jak chce to mowi a jak nie to po swojemu gada :ico_noniewiem: wiec moze kontakt z dziecmi by mu pomogl :ico_noniewiem:

milutka204, gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

28 cze 2012, 08:11

witam i ja :-D
Marcia77, jak Milenka po wakacjach nad morzem?
super Milenka zachwcona :-D :-D

teraz musimy cos pokombinowac bo dopiero od wrzesnia nowe przedszkole

wiec bede jakos praocwac popoludnami

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

05 lip 2012, 08:39

hej hej
mnie tez cos tchnelo zeby tu zagladnac:))
szkoda ze jednak nam watek nie ozywa...
u nas z nowosci - w polowie sierpnia jedziemy nad morze do Łeby. w koncu troche odpoczniemy i zregenerujemy siły :ico_oczko:

ostatnio Dawidek znowu chorował na angine. od poniedziełku nie chodzi wiec do przedszkola. dam go po weekendzie. u nas przedszkole otwarte przez cale wakacje. zapisalam Dawidka tylko na lipiec z racji tej ze wlasnie w sierpniu wyjezdzamy.

no i we wrzesniu czeka nas operacja- Dawidek bedzie miał wycinane migdałki w Lublinie. to chyba tam gdzie milutka mieszka :-)

Asia Kretę polecam bo byłam i było eeeeextraaa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

gusia ojj nawet nie wiedziałam ze juz urodziłas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratulacje :-) jak tam sobie radzisz z dwojka pociech?

Marta zazdroszcze dziadków ze ci tak chetnie chca z dzieckiem zostawac. u mnie nigdy nie chca i musze sobie sama radzic. jak bym poszla do pracy to pewnie opiekunke musialabym wynajac :ico_puknij:

a gdzie sie schowala donatka???????

napiszcie co u was slychac!

buziaczki

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

07 lip 2012, 18:51

no i we wrzesniu czeka nas operacja- Dawidek bedzie miał wycinane migdałki w Lublinie. to chyba tam gdzie milutka mieszka :-)
TAK TO UI MNIE A CZEGO AZ TU I GDZIE WYCINACIE, MY NIESTETY JESTESMY NA WSTRZYMANIU BO PO ZAPALENIU OSKRZELI I TAK Z 2 TYG MUSZE POCZEKAC I TEZ SIE ZNOWU ZAPISUJEMY NA WYCIECIE DO mEDICOSU


A U MNIE OK ALE UPALNIE, SIEDZIMY W DOM,KU, CO DO WYJAZDOW NIE WYJEZDZAMY KUPILISMY WIEKSZE MIESZKANIE DEWELOPERSKIE IBEDZIEMY TERAZ SIE URZADZAC:) JEDYNIE CO MOZE WYSKOCZYMY NA 3 DNI DO ZAKOPANEGO I TO BEZ DZIECKA PONIEWAZ JA UWAZAM ZE WAKACJE Z DZIECKIEM TO ZADNE WAKACJE, ZOSTAWIE JA U BABCI:)

MOJA TO TAKI SZKUDNIK WASZE DZIECI TEZ TAK SABY NA ZLOSC WSZYSTKO ROBIA?

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

15 sie 2012, 18:14

Hej dziewczyny w sklepiku wstawiłam ciuszki po moich dzieciach. Może coś Wam się spodoba. Zapraszam

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość