Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

24 lis 2010, 10:48

Hejo ja wczoraj tez miałam jakis nawał roboty i nie miałam czasu pisac.

Martkotka, Emilia ciesze sie ze wizyty udane i z dzidziami wszystko oki. :-D

Emilia a moze to dziewczynka ze wstydzi sie pokazac co ma miedzy nozkami :-D
JAkos szybko kazali ci zrobic te glukoze, ja byłam tydzien temu miałam 17 tydzien i nic mi nie mowlil, nastepna wizyta za 3 tygodnie czyli w 20 tyg i nic, pewnie pozniej na tej wizycie mi powiedza :-)

zoola27, sto lat dla Nataszki :ico_tort: :ico_tort:
Wiesz moze byłas w ciazy juz wczesniej i miałas taka malutka miesiaczke, jak twoja mam tez tak miała to bardzo prawdopodobne ze ty tez tak masz :-)
wiec bedziesz na pewno rodzic w maju :-)

patrycja_g, lepiej zmien tego lekarza, a olej to bo bedziesz sie tylko stresowac przez debila :ico_olaboga:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 lis 2010, 11:42

Patrycja zmień tego lekarza bo tylko nerwicy się przez niego nabawisz.
Co do tych smaków to masz niezłe zachcianki - cebula i bita śmietana :DD

Ja wczoraj wieczorem dostałam 2 puknięcia a dziś rano znowu te łaskotki.Właśnie skończyłam :ico_prasowanko: , jak ja tego nie cierpię. Jeszcze tylko muszę kupić coś na obiad.

Emilia dobrze, że wszystko ok u maleństwa, może pokaże co ma między nóżkami na następnej wizycie.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

24 lis 2010, 12:39

Hej dziewczyny! Witam Was w tym pochmurnym ( nie wiem już którym z kolei) dniu;(
Patrycja ja też na Twoim miejscu zmieniłabym lekarza..... Do lekarza powinno się mieć zaufanie, to ma być osoba, której możesz powiedzieć o wszystkim co Cię trapi i męczy, on ma nam pomóc przez okres tych 9 miesięcy. A z tego co piszesz Twój nie wart jest tego zaufania w ogóle, po co się denerwować- na pewno jest wielu innych dobrych lekarzy którzy się Tobą zajmą. Przykro mi, że Ciebie to spotkało- bo też nie wyobrażam sobie teraz zmienić mojego lekarza, już się przyzwyczaiłam..Ale dasz radę!

zoola27 też mi się wydaje, że zaszłaś w ciążę wcześniej. Wyobraź sobie, że moja babcia w każdej ciąży ( a przeszła ich 4) miesiączkowała do 3-4 miesiąca. A potem zaskoczenie i bach rośnie brzuch i dzidzia. To całkiem prawdopodobne, że u Ciebie też tak było.

Emilia cieszę się, że u Ciebie i maleństwa wszystko dobrze :-) Na pewno następnym razem dowiesz się co tam się ukrywa między nóżkami :ico_brawa_01:

A ja mam dziś labę, bo nie muszę obiadku gotować. Wczoraj cały gar rosołu narobiłam jest i na dzisiaj :-) A na drugie danie placki ziemniaczane! Ostatnio tylko na nie mam chęć!
Miłego, pochmurnego dnia

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 lis 2010, 12:59

Emilia super, że u maleństwa wszystko dobrze :ico_brawa_01: a wynik pierwszej glukozy miałaś w normie, czy nie bardzo, że już glukozę będziesz pić?

Patrycja zmień lekarza i to od razu, nie warto tracić czasu. Jakbyś dalej do niego chodziła, to co wizytę martwiłabyś się, że znowu coś komuś powie, a takie stresy nie są Ci teraz absolutnie potrzebne. A zachcianki masz niesamowite :-D
zapasy niezłe :ico_brawa_01: fajnie, przynajmniej nie musisz gotować :ico_oczko: my kiedyś często chodziliśmy do teściów na obiady, ale później mój mąż posprzeczał się z matką i już nie chodzimy, także muszę gotować, a najgorsze jest wymyślanie co tu znowu zrobić :ico_sorki:

Zoola ja tak od początku myślałam, że pewnie wcześniej zaszłaś w ciążę, bo 3 tygodnie to jednak dużo. A takie mini miesiączki zdarzają się, więc jest to jak najbardziej realne :-D a lekarz nie zasugerował tego?

Koroneczka ale mi smaku tym rosołem narobiłaś :ico_sorki: a nie mam dzisiaj czasu, żeby sobie ugotować.

Murchinson ja też niecierpię prasowania, a sterta już mi się uzbierała i czeka :ico_oczko: jak będzie szykowanie wyprawki, to dopiero prasowania będzie :ico_olaboga: jak fajnie, że czujesz już maleństwo :-D ja też chcę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

24 lis 2010, 13:06

ja też chcę :ico_sorki:
I jaaaaa!!!! Ale spokojnie i na nas przyjdzie pora!!! :-)
Ja też rosołek uwielbiam, a poza tym jak mi się znudzi, jest fajną bazą by co innego z niego wykombinować- np. zupkę pomidorową, albo sos koperkowy :-) Często gotuje, bo oboje z mężem uwielbiamy!

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

24 lis 2010, 13:08

dzieki dziewczyny
Emilia super, że u maleństwa wszystko dobrze :ico_brawa_01: a wynik pierwszej glukozy miałaś w normie, czy nie bardzo, że już glukozę będziesz pić?
nie pilam glukozy, wczesniej mialam badany zwykly poziom cukru we krwi
Patrycja zmień lekarza i to od razu, nie warto tracić czasu.
ja tez tak uwazam
a najgorsze jest wymyślanie co tu znowu zrobić :ico_sorki:
skad ja to znam :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

24 lis 2010, 13:14

A takie mini miesiączki zdarzają się, więc jest to jak najbardziej realne :-D a lekarz nie zasugerował tego?
własnie nie.... no ale jutro sie wszystko okaze jesli dzidzi faktycznie nadal sie rozwija tak szybko podejme rozmowe z moim lekarzem :ico_oczko:
I jaaaaa!!!! Ale spokojnie i na nas przyjdzie pora!!! :-)
na mnie tez :-D :-D :-D :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 lis 2010, 14:46

Koronczeka ja uwielbiam placki ziemniaczane i jutro będę je robić. Dziś będzie zupa jarzynowa bez mięsa z mleczkiem kokosowym-mój D zobaczył w tvn i poprosił o taką, na drugie naleśniki (zrobione wczoraj).
Gotować mogę ale wymyślać co zrobić to tak jak Wy nie znoszę.

U mnie dziś śnieg z deszczem, brr.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

24 lis 2010, 14:59

Dziś będzie zupa jarzynowa bez mięsa z mleczkiem kokosowym
Dietetyczna i na pewno bardzo smaczna :-)
Nooo to wymyślanie jest najgorsze, ale na szczęście mamy tych naszych chłopów, którzy czasem chodzą po domu i marudzą "...ale bym sobie zjadł to i to" :-) a my gotujemy to na co oni mają ochotę :ico_haha_02:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

24 lis 2010, 15:48

U mnie snieg sypie ze swiata nie widac :ico_oczko:
Ale nie utrzymuje sie ani troche bo dodatnia temperatura.
Dobrze ze wczoraj R zagonilam zeby mi opony w aucie wymienil bo lepiej to juz chyba nie bedzie :ico_oczko:

R nie marudzi, co ugotuje to zjada, takze na inspiracje z jego strony liczyc nie moge i sama musze siedziec i szukac, czasem cos mi sie w gazecie spodoba, czasem na cos w necie wpadne.

Ale mnie dzis ucho boli. Mama mi olejek kamforowy przyniosla i troche zelzalo ale mialam takie plany, chcialam po miescie pobiegac. Teraz stwierdzam ze lepiej w domu zostac bo jeszcze mnie tam gdzies przewieje i sama sobie pogorsze.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość