Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

14 paź 2007, 09:29

kasiekk super fotka z wiaderkiem;)

matula1 masz takie zapędy jak ja, ale powiedz kiedy Ty to robisz? bo Mati ciągle mi druty zabiera. robiłam sobie jak byłam w ciąży szalik i sweter do połowy:) ale te Twoje to super. Ja teraz się zabawiam kwiatami z bibuły.oto moje pierwsze dzieła:)
Obrazek

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

14 paź 2007, 11:10

witam w niedzielny poranek :!:

matikasia, śliczne kwiatki :!:

Moje maleństwo zasypia a ja mam chwilę dla siebie :ico_haha_01:

W ogóle to chyba pochwalę się córą,bo dawno jej nie pokazywałam :ico_oczko:
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

14 paź 2007, 11:59

matikasia, ale śliczne goździki, gdzie się tego nauczyłaś???????????????

elvira22, śliczną masz córeczkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

14 paź 2007, 12:02

bozenka74, dziękuje :!: :-D

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

14 paź 2007, 12:06

elvira22, :-D

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

14 paź 2007, 12:09

bozenka74, jak tam niedziela mija :?:
Ja wczoraj ugotowałam zupkę na obiad zaraz pójdę tylko obrać ziemniaczki i miesko podsmażyć i obiadek z głowy...a potem chyba będziemy siedziec w domku,bo mała mi pokaszluje i ma straszną chrypkę :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

14 paź 2007, 13:10

Witam!
Wszystkie zdjecia i dzieciaczki śliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Matikasia ja tez lubie sie bawić i różne rzeczy takie robić :ico_brawa_01: fajowe kwiatuszki :ico_brawa_01: na drutach niestety nie umiem,do tego mnie nie ciagnie,tzn.umiałam jakieś tam podstawowe rzeczy,ale zapomniałam bo to dawno było
jak w ciąży byłam to uczyłam sie robić na szydełku takie motylki i nawet jedego zrobiłam pod okiem mojej siostry, która je robi,ale teraz już bym chyba nie zrobiła bo skleroze mam hihi :ico_noniewiem:

ostatnio nie mam kiedy,ale jak mam czas to czasem maluje tymi farbami żelowymi

w piątek z dziecikami robiłam kwiatki origami dla ich nauczycielki,w środku takiego można napisać życzenia,ciekawe czy jej dali :ico_puknij:
jutro mamy apel,dzis dzień nauczyciela :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-14 ]
a na obiad idziemy do moich rodziców,a więc mam luz jak co niedzielę :ico_oczko:

miłego dnia :-D

[ Dodano: 2007-10-14 ]
a tu wczoraj mu porobiłam znowu jeździł i naprawiał :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

zmykam bo mały wstał
miłego dnia

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

14 paź 2007, 14:15

kasiekk na tym zdjęciu w kasku, to twój synuś wygląda na dużo starszego niż jest :ico_szoking: ma takie ładne ślepka że skzoda gadać :-D
moje dzieci teraz skaczą na puzzlach piankowych, babcia im kupiła dzisiaj w Tesco i wyrywają sobie kawałki tych układanek z ręki, ale tatuś ich teraz pilnuje więc nawet mnie nie rusza, ze wrzeszczą na siebie :ico_oczko:
my już po obiadku, a za kilka godzin idziemy do mojego chrześniaka na urodziny, więc tam wyżerka :ico_haha_01:
a co do czasu dla siebie, zawsze mam chwilkę jak dzieciaki zasypiają czyli ok. 19:30-20:00, szybkie sprzątanie po nich i potem do 22:00 spokojnie mogę zasiąść i zrobić coś, ten sweterek dla Radusia zrobiłąm w 2 wieczory :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

14 paź 2007, 14:48

bożenka kupiłam sobie książkę z klubu dla Ciebie, ale te opisy sa bardziej skomplikowane niż ta cała robota:)

kasiekk może jutro kwiatka dostaniesz;) a swoja drogą czy to będzie tajemnica jeśli zapytam ile dostajesz w szkole za godzine pracy pedagoga?
ale Twój mały ma zabawek. Z maskotek sciera się najgorzej kurz nie?:)
Moja znajoma wczoraj była w ikei i kupili matiemu taki fajowy kosz na zabawki. oczywiście najpierw musiał go sprawdzić od środka:)
Obrazek

matula1 ja o 22 to już jestem zgon:) Mati śpi od 20 i ja też wtedy już wyrku. M jak miłość i spię;) no czasem jest jakaś odskocznia, ale nie z powodu drutów:)

Dziś taki piękny dzionek, a rano było dość zimno i Mati miał pierwszy raz zimową kurtkę.
ObrazekTeż ciąga nosem i lekko kaszle, ale powietrze nie powinno mu zaszkodzić.

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

14 paź 2007, 15:56

Śliczne zdjęcia :!:
Moja mała tez juz czasami w zimówce chodzi...

Jutro obowiązkowo idziemy do lekarza...
Mała z godziny na godzinę chrypi coraz bardziej i robi się coraz bardziej marudna... :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości