Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

04 lip 2013, 16:58

Hej ja po wizycie na 10000% dziewczynka :-D :-D :-D :-D :-D :-D wazy juz 572 g serduszko bije rowno...

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

04 lip 2013, 17:58

Kamilka :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ciekawe czy u mnie sie plec potwierdzi :ico_haha_01: :ico_noniewiem: bo juz troche ciuszkow zakupilam :ico_haha_01: :ico_wstydzioch: i rozowe kocyki... No zobaczymy, okaze sie w poniedzialek


Edulita a jak starsza corcia znosi rozlake?? A Ida pewnie teskni za siostra :ico_noniewiem:


Ale my sie dzisiaj z synusiem nachodzilismy :ico_olaboga: przed obiadem na dzialke, po obiedzie do sklepu na lody i ze sklepu na okolo przez trzy place zabaw :ico_olaboga:
Jeszcze teraz skonczylam myc podlogi... Nic juz dzisiaj nie robie, no poza wykapaniem sie i pomalowaniem paznokci :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

04 lip 2013, 20:38

mam nadzieje ze przez najblizszy tydzien nie bedzie za wielkich upalow w PL
Nie wiem jak zapowiadają ,ale teraz jest gorącoooo
Kupisz coś najwyżej
od jutra zaczynam pranie ciuszków Madzi
No ty już bliżej niz ja.
Ja planuje w następnym tyg znieść te górę pudeł z strychu i posegregować ciuszki rozmiarowo .Prac planuje jakoś w wrześniu
co na to lekarz ?
No wynik wyszedł że brakuje mi wit d3 może to byc troszkę przez to ale mała też uciska mi mocno na kręgosłup.Widać było na usg .
Nie chce mi sie pisac szczegółowo bo ledwo żyję.
:ico_tort: za 32 tydzień :)
Nooo już bardzo blisko.
Oj chciałabym byc tak blisko.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

04 lip 2013, 20:48

kamilka to super że dziewczynka potwierdzona będziesz miała i samochody i lalki i kokardki :-)
szkieletorek ty masz jeszcze czas ja już większośc poprałam bo we wrześniu będe rozpakowana :ico_haha_01: oj co do tego ucisku to nieciekawie bo jescze mała urośnie i nacisk będzie większy :ico_noniewiem:
leona - starsza dobrze dzwoni codziennie kilka razy bo dostała kom. i uradowana, pogoda jej dopisuje kąpie się w morzu zadowolona jak narazie :-) choć mówi że tęskni za nami i za Idunią
Co do Idy to też cały czas pyta kiedy Nikolcia wróci - szkoda że jak są obok siebie to aż takie czułe dla siebie nie są

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

05 lip 2013, 07:01

Witam!
Wczoraj nie miałam czasu kompletnie, jeszcze tylko dziś przeżyć i wolne :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Edulita fajnie, że Nikola zadowolona, jakby płakała to byłoby dużo trudniej. A Ida będzie kochała siostrę po powrocie jeszcze jakieś 3 dni :ico_haha_01: Ja z moją tak miałyśmy :-P Oj już bardzo blisko masz, a brzuszek jak się czuje?

Leonka w dziś wylatujesz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tylko odpocznij trochę przed Szalona Kobieto!

Szkieletorku biedna jesteś z tym uciskiem. A o ubrankach to chyba i ja muszę powoli myśleć, ale tyle ich jest, że aż się boję. A może poczekam na syndrom wicia gniazda :ico_haha_01:

Betina powiem, Ci że pocieszyłaś mnie z wagą córci, bo już myślałam, że mam kolosa i nici z naturalnego porodu. Co do imienia to fajnie, moja siostra ma Magda nie Magdalena - zawsze tak powtarza :-)

Kamilka wielkie brawa, imię wybrane?

A. był z Polą u lekarza i czyste gardło i osłuchowo ok, więc pewnie alergiczny ten kaszel. Po wynik kontrolny moczu dzwoniłam i jest ok, tzn leukocyty spadły z 25-35 do 2-5 :ico_sorki: :ico_sorki: Antybiotyk zadziałał prawidłowo, oby już to się skończyło. Wyniki do powtórki za 2-3 tygodnie. Teraz jeszcze ten koniec roku i będę odpoczywać cały tydzień - już bardzo, bardzo potrzebuję, bo teraz latałam jak z motorkiem w tyłku, no i mała trochę protestowała, brzuch się spinał, bolał - ale jeszcze tylko dzisiaj :-D

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

05 lip 2013, 08:09

Witam

Spinka dobrze ze wyniki lepsze :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja nie spie od daawna :ico_noniewiem: ostatnio co sie przebudze to pozniej problem z zasnieciemö :ico_noniewiem:

No ale miesko juz sie dusi, chata ogarnieta :ico_oczko:


Zaraz ide synusia budzic bo chce zeby po poludniu sie zdrzemnal(chyba na sile bede musiala go do lozka polozyc) zeby mi nei zasnal w drodze na lotnisko, najlepiej tez zeby nie zasnal podczas lotu ale to juz bedzie po 23ej takze moze byc problem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

05 lip 2013, 09:09

Witam
Ja już miałam poranny raport od Nikoli :-)
spinka super że poprawiło się Poli i że antybiotyk działa :ico_sorki: a ty słonko odpoczniesz w końcu
Pytasz jak brzuch oj mały strasznie sie wierci, wypycha cuduje tam i kombinuje czasami to nawet dość boleśnie
leona - życze spokojnej podróży
U mnie dziś zachmurzone niebo od rana i 22 stopnie na termometrze może dziś da się żyć :-)
miłego dzionka życzę :ico_buziaczki_big:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

05 lip 2013, 09:15

U nas tez pochmurno, zaraz idziemy na dzialke, musze salaty na obiad urwac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

05 lip 2013, 09:33

Hej dziewczyny

Dzieki wielkie no imie wybrane bedzie Hanna :-D

U nas goraco dzisiaj zapowiadaja burze . Wiec dzien znow na luzaka..

Leona trzymam kcuki za wyjazd odezwij sie z Polski chociaz ze jestes na miejscu :ico_brawa_01:

edulita pewnie tesknicie za coreczka ale dobrze ze dzielna jest dziewczynka :ico_brawa_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

05 lip 2013, 10:01

Kamila ladne imie :-) :ico_brawa_01:

Na pewno sie odezwe, najwczesniej jutro wieczorem :ico_oczko:


Mielismy isc na dzialke ale Marcel zajal sie zabawa to chwile poczekam :ico_oczko:

Mala szaleje w brzuchu na maksa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość