ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

09 sie 2007, 21:00

massumi raczej nie moge jej zabrac, bo ona taki hałas to ciezko znosi, proba była na urodzinach u szwagra, ubolewam nad zostawieniem jej w domu, bo kur...wymyślili wesele 50 km od nas...tak jakby nie było sal nigdzie blizej :ico_zly:
ale jak bedzie w sobote cyrkowac to nonono, ja nie jade... :(

jestem wykonczona, padam na pysk, ide cos przekąsic i spadam spac..
zycze spokojnej nocy

PS. jutro bedzie kontrola bioderek, trzymajcie kciuki, juz sie boje co to bedzie... :ico_olaboga:

:516:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

09 sie 2007, 21:11

:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Was to zostawić na chwilę!!!
Normalnie przeczytałam, ale nie pamiętam dokładnie, która co i jak...
więc tak...wróciłam! :-D wyglądam tak
Obrazek
Obrazek
na minę nie patrzcie bo mam :ico_zly: na J....nadąsany, że dla niego zostanie z Hanią na tyle czasu to stres...i że to ja jestem matką i w ogóle...no :ico_zly: mnie strasznie. Więc zaraz jadę z mamą na kebab! :-D
I odo dziś raz w tygodniu wychodzę sama!!! mam go w nonono!

I przestańcie z moim głosem... :ico_wstydzioch: słodziutki...ta....to Wam nagram jak J opierdalam...zmienicie zdanie :-D
KUlka może troszkę katarek :ico_oczko:
Massumia lekcje wklejania filmów to Ci mój J musi dać, bo to on robił...w domu mam za słabe łącze i on to robi w pracy, więc dla mnie to czary mary... :-D

Dobra, jadę jeść! :-D może wejdę później!pa!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 sie 2007, 21:22

Zborra filmik z figlami Hanusi rewelka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sliczna fryzurka pasuje ci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

09 sie 2007, 21:34

Mordeczka ojej ale fajne to zdjątko naszej kochanej parki, dzięki. A ja o niczym nie wiedziałam, że Ewcik jakieś zamówienie do Ciebie złożył.

kamizela Złotoryja powiadasz, oj ale ja tam przeżyłam. jestem z wykształcenia geografem i praktyki miałam na Dolnym Śląsku, biegałam z młotkiem, agatów i innych kamorów szukałam, potem swojego Sikora zaraziłam tą pasją, dwa plecaki kamieni przywieźliśmy do domu :-D Ale złota nie płukałam, wszystko przede mną :-D

GosiaA przed ściąganiem laktatorem weź ciepłą kąpiel, strumieniem ciepłej wody z prysznica wymasuj pierś, albo zrób ciepły okład i masaż, a potem dopiero działaj, będzie łatwiej.

zborra, fryzurka super, tak mnie korci zrobić sobie taką krótką, ale nie mam odwagi, całe życie miałam długie włosy.

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

09 sie 2007, 21:54

Licytuję sukienke na allegro zaraz wracam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AAAAAAAAAAAAAAAAA biją się o nią !!!!!

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

09 sie 2007, 21:55

Trzymam kciuki massumi za Twoją wygraną

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

09 sie 2007, 22:00

hej...
Zborra...oj tobie dobrze jest w takich krociutkich wloskach...i masz racje-masz ochote wyjsc to wychodz...a co... :ico_brawa_01:

Maya cyrki na dobranoc robila...a w cyckach pusto-pomyslelismy ze glodna,byla glodna na bank...A. po mleko pojechal...ale chwilowo usnela...

Gosia...ja tez laktatorem nie dawalam rady...ach te cycki :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

09 sie 2007, 22:03

Sikorka - spróbuje... ząb przestał ... mam dziś chandrę ... jestem zmęczona ... i jeszcze do Dominika się nie mogę dodzwonić :ico_placzek: .... siedze sama ... znowu ... wszysko sama przy małym ... kąpiel mam opanowaną do prefekcji - łacznie z tym, że mam małego na ręku i wysusze mu włosy suszarką ... i jeszcze butle przygotować przed kapaniem - żeby nie wystygyło jak będę z łazienki wychodzic ... bo w cycyach może zabraknąć ...eeee .... :ico_placzek: :ico_placzek: muszę sobie :ico_placzek: może mi orzejdzie jak sobie ponarzekam i sie poużalam nad sobą ...
massumi trzymam kciuki - pokaż jaka?

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

09 sie 2007, 22:05

Sikorka, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: udało się jest moja moja moja :-D
Mam nadzieję, że cycki w nią zmieszczę no i że zrobię furrorę na weselu... chociaż na dwóch bo 2x w tym samym :ico_nienie: więc pójdzę w niej do J. kuzyna i do mojego (to już dwie inne rodziny...) a do drugiego kuzyna... coś wykombinuję...
Ale namieszałam :ico_oczko: :-D a jeszcze ten pierwszy kuzyn no ma poprawiny z orkiestrą.... czyli 4 wesele co nie???

[ Dodano: 2007-08-09, 22:07 ]
Gosia A, ja te guzy rozmasowuję ręcznie i potem ściągam laktatorem... ale kąpiel i okłady jak mówi Sikorka najlepsze!!!
A kieckę pokaże na sobie, bo zdjęcie chu*** niestety... ale ja czuję, że piękna będzie...

[ Dodano: 2007-08-09, 22:09 ]
Gosia A, eeeeej no co jest??? NIe pij już tego piwa, bo się uwalisz na smutno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

09 sie 2007, 22:15

Gosia A, wiem jak to jest, ja tylko jeden weekend byłam sama i miałam dość, a ani mleka nie musiałam robić, a wanienkę z wodą jakoś tacszczyłam do pokoju, bo w łazience mamy mało bardzo miejsca i w pokoju na stole robię kąpiel. No i jeszcze ta samotność jak nie ma do kogo gęby otworzyć, to znaczy cały czas gadałam do Karola, ale on tylko a guu, giii odpowiada. :-D

massumi, to świetnie, że Ci się udało, ja w tamtym roku na allegro kupiłam sobie nowy strój na wesele spódnicę i gorset za 70 zł, bo facet dopiero wchodził na allegro i chciał się zareklamować.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości