joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

04 lis 2007, 21:48

Hej dziewczyny.Ja dopiero teraz bo dzis mialam malutki remoncik w kuchni z oknem.
Violu moim zdaniem idz lepiej do lekarza.Moze to nic takiego ale lepiej dmuchac na zimne.

[ Dodano: 2007-11-04, 20:52 ]
Aaaaaaaaaaaaaaaa zapomnialam dodac ze kolejny dzien po marcheweczce i nic :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

04 lis 2007, 21:59

Joasiu myślisz, żebym poszła do lekarza?
....w sprawie tej kupki???a co mi lekarz powie???
[a tak w ogóle to u mnie w przychodni nie ma porządnego lekarza...na byle kaszelek, czy katarek antybiotyk od razu przepisują]
wiesz ...po trójce dzieciaczków wiem już co nieco na te tematy... :-D
to napewno nie jest biegunka... :ico_nienie:

podejrzewam, że ta kupka ma coś wspólnego z ząbkowaniem...
przez ostatnie kilka dni Milena barrrrrdzo namiętnie wkłada paluszki do buzi i trze o dziąsła......
a ślini się przy tym niesamowicie... :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

04 lis 2007, 22:02

małolata pisze:A czy Eliza będzie klocuszkiem to Ty się nie martw


Nie martwie się tylko śmieje :ico_oczko:

Asiu no to brawa dla Juli za marcheweczkę :ico_brawa_01: A co tam cudowaliście z oknem??

[ Dodano: 2007-11-04, 21:03 ]
podejrzewam, że ta kupka ma coś wspólnego z ząbkowaniem...


Możliwe :ico_noniewiem: Żeby to było to a nie alergia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

04 lis 2007, 22:14

myslę, że to nie jest alergia....

mała nie ma żadnych dodatkowych objawów: wysypek, zaczerwień....itp.
a kupka od trzech dni jest niepokojąca, chociaż wczoraj już była żółta...
od narodzin Mileny jem to samo... i nagle teraz po trzech miesiącach alergia???

narazie poczekam z tym lekarzem...niedługo szczepienie to wtedy się wypytam...

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

05 lis 2007, 09:13

Hej dziewczynki powiedzcie mi cos..nie mam okresu od kad biore tabletki cerazette..czy to normalne ze go nie ma??? bo mam cholernego pietra..ze to kolejkna ciaza.... tfu tfu tfu :ico_szoking: znalazlam watek na forum i wlasnie sie zastanawiam ze moze do kad biore tabletki i do kad karmic bede piersia to okresu nie bedzie... ?? moze wy cos wiecie na ten temat ??

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

05 lis 2007, 09:27

Hej Lipcoweczki
Alescie sie rozpisaly :ico_haha_01: Zdjomtka wszystkie super :ico_brawa_01:
a ja witam o poranku bo Kubus jak zwykle 6 rano pobudeczka rodzicom :-D juz z mezem opracowalismy uklad tak abym rano mogla sie wyspac to bierze Kubusia do kuchni je z nim sniadanko opowiada jak to musi isc do pracy itp wiec ja mam wolna godzinke do odespania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wiec caly dzien moge juz dalej normalnie funkcjonowac :ico_brawa_01:
Malolata to sie masz z tym odciaganiem mleczka -wspolczuje - a moze sprobuj jeszcze przystawiac malego do cycka moze sie uda??? 3mam kciuki! A z tym daniem butelki to nie u wszystkich dzieci to prawda ze nie beda chcialy cycka potem- ja Kubusiowi dawalam herbatki i dalej ciagnie mial chwilowy bunt na cyca ale dlatego ze zaczal dostrzegac swiatek wokol no i cycus go za bardzo nie interesowal :-) ale juz jest ok
Violu to moze rzeczywiscie ida te zabki- podobno czesto towarzyszy temu biegunka ale tez Milenka powinna miec rozpulchnione dziaselka wtedy... Kurcze jak to zabki to szybciutko ida- Oby to byly zabki !!!
A my weekend mielismy strasznie zabiegany... w sobote bylismy na spacerku i to takim ostrym tepem bo postanowilam sie wziasc za siebie no i zrobilismy 8 kilometrow a potem zakupki bo w piatek zepsul nam sie odkurzacz na dobre no i musielismy go kupic w Szwecji -zaplacilismy jak za zloto z brylantami za takiego zwyklaka :ico_szoking: no ale coz bez odkurzacza ciezko ... potem w domku sprzatanko upieklam sernik z jogurtu bo tu nie ma bialego sera ale wyszedl smakowity ... nazwalismy go z mezem jogurnik :-D :-D :ico_brawa_01:
a wczoraj bylismy na baseniku jak co niedziela Kubus zmeczyl sie strasznie , potem bylismy na pizzy- 1 mojej od chyba 4 miesiecy- mniam mnia jadlam az mi sie uszy trzesly -wzielam sobie salami z dodatkowa porcyjkom sera :-D ( to tak apropo odchudzania :-D ) No a wieczorkiem mielismy gosci wiec tez zamieszanie ale bylo b milo no ale Kubus po calym takim dniu mial maly problemik z zasnieciem ale w koncu odpadl uffffffffff
A tak sobie wczoraj w lozeczku lezalam i rozmyslalam ... ze juz nie pamietam jak to bylo :ico_ciezarowka: i czy wogole bylam w :ico_ciezarowka: tak jakos smiesznie... i trochu teskno :-)

[ Dodano: 2007-11-05, 08:30 ]
Sylwia jak najbardziej normalne ze nie masz okresu po cerazette a jak jescze karmisz piersia to tym bardziej.Ja tez biore Cerazette i nie mam okresu :-D

[ Dodano: 2007-11-05, 08:37 ]
a zalacze wam zdjomtko szwedzkiej jesieni- taka lubie :-D [img][img]http://images25.fotosik.pl/107/b16db33cbdecf16e.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

05 lis 2007, 10:41

Witajcie:)

Aaga ja jeszcze się nie skusiłam na pizze...
w sobotę mąż zamówił chłopcom pizze...w całym, domu pachniało...ale coż ...popatrzyłam sobie tylko na nią... :-D

Taka jesień jest piękna!!! a nie to co teraz mam za oknami...zimno, szaro, ponuro... :ico_olaboga:

Małolata nie poddawaj się...próbuj dostawiać Kubusia do piersi...anuż się uda...

ja też uważam podobnie jak Aagaa....ja Marcela dokarmiałam raz dziennie mlekiem z butelki... i co...prawie do 2 lat go karmiłam piersią...

czytałam kiedyś wypowiedz lekarza ginekologa i położnej z poradni laktacyjnej..., że nawet po 2-3 miesięcznej przerwie karmienia piersią...jest możliwy powrót laktacji i że dzidziuś nie powienien mieć problemów z ssaniem...tylko trzeba cierpliwości..

[ Dodano: 2007-11-05, 09:42 ]
Sylwia nie martw się wszystko jest dobrze....
Ostatnio zmieniony 05 lis 2007, 10:59 przez Viola, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

05 lis 2007, 10:51

No wlasnie cierpliwosc... duzzzzzzzoooooooo jej tu potrzeba bo maluch sie bedzie prezyl, odwracal glowe... ciezko ale rownie ciezko jest odciagac mleczko i karmic butla... Ja bym sprobowala... 3mam wszystkie mozliwe kciuki :-D

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

05 lis 2007, 11:06

Viola pisze:dziewczyny moja Milena znów dziś zrobiła wodnistą kupkę.. tym razem znów lekko zielonkawa :ico_olaboga:
specjalnie nic poza bułką z masłem - nie jadłam od wczoraj!
nie wiem od czego tak??????


Witamy dziś!

Nie doczytałam zaległości, ale chcę Ci, Violu poradzić - u nas były biegunki ok. 2ch tygodni i pediatra stwierdzila ze to raczej nie miało związku z dietka, tylko to była infekcja bakteryjna. Ja Jasiowi smectę dawałam - rozrobiłam w butelce i "z doskoku" przez cały dzień po kilka łyków. Dodatkowo dawałam też kleik na noc. I miałam dawać marchewkę, ale zanim się do tego zabrałam, Jaś przestał robić często kupy i w obawie przed zaparciem odłozyłam.

Lecę czytać dalej.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

05 lis 2007, 11:13

Witaj Basiu...

nie sądzę, że to biegunka, czy infekcja bakteryjna...
ponieważ mała robi taką kupkę raz dziennie, a czasem raz na dwa dni....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość