Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

13 cze 2008, 19:52

Jagna30, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO

[ Dodano: 2008-06-13, 19:56 ]
Z bezpiecznych specyfików możesz wziąć lakcid lacidofil aby wyrównać florę bakteryjną jelit i ja bym spróbowała na jakiś czas odstawić tą maternę i zobaczysz, przez tydzień na pewno nic się nie stanie jak nie będziesz brała witamin

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

13 cze 2008, 19:59

laupina pisze:Z bezpiecznych specyfików możesz wziąć lakcid lacidofil aby wyrównać florę bakteryjną jelit i ja bym spróbowała na jakiś czas odstawić tą maternę i zobaczysz, przez tydzień na pewno nic się nie stanie jak nie będziesz brała witamin


tylko jest problem bo ja mieszkam w Nimeczech i nie wiem co moge brac ale w srode ide do gina i mu powiem i niech cos na to zaradzi bo to chyba nie jest normalne

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

13 cze 2008, 22:37

czesc
po wizycie okis wyniki dobre, serduszko bilo miarowo..
Mam zmartwienie czuje jakby znow mi sie odnawial ten gruczol bartolini..., normalnie to tragedia juz 3 raz w ciazy by mie sie to odnawialo...nie wiem dlaczego, dbam o higiene i wogole.. :ico_placzek: :ico_szoking:
Pati85 mysle, ze powinnaś zmnienig ginekologa bo to chore miec caly czas biegunke, radze isc do innego...
Mala mnie kopie juz wszysko boli, uciekam milej nocki papa

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

14 cze 2008, 08:24

Witam i życzę miłego weekenMy dziś ostro zabieramy się za sprzątanko,więc będę zaglądać z doskoku

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

14 cze 2008, 10:07

delfi1 pisze:moze cos powiem co sie dowiedzialam, wiec 14 dni sa na plus lub minus niby statystycznie jezeli chodzi o termina porodu wyliczony przez lekarza:))),

Dokładnie,poród w terminie to poród między 38 a 42 tc :ico_oczko:

Co do pępuszka,to ja Izie też przemywalam spirytusem,szybiutko odpadł,już po kilku dniach :ico_oczko:

Ja drugą noc z kolei miałam bolesne skurcze,ale nieregularne...ale coraz bardziej mnie dopadają i to juz nie takie @-owe,tylko silne skurcze jak przy porodzie :ico_olaboga:

Jagna
gratulacje z okazji 10-lecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

14 cze 2008, 10:17

Witajcie :ico_ciezarowka:
Jagna-Wszystkiego Najlepszego :ico_tort:
laupina, -tylko się nie przemęczaj! :)
BeataW, to może Ty pierwsza się rozpakujesz :)
ja jakoś się za nic nie mogę zabrać-za umycie okna w pokoju zabieram sie juz caly tydzien-i jakoś mi się nie chce :( mój M. pojechał dziś do szkoły i jeszcze jutro i ma koniec :) zostanie mu aby obrona w lipcu :) Ale się cieszę, że bedzie w weekendy w domku... więc teraz ja od października mogę zacząć studia :) w lipcu jak się Maluszek urodzi-zaraz jadę składać papiery :)
pozdrawiam i miłego weekendu zycze

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

14 cze 2008, 10:20

Dzieki dziewczyny za zyczenia...

Pozwolilam sobie nawet na wypicie lampki szampana,a co tam.........

Mnie tez czasem lapia takie skurcze ,ni stad ni zowad...zaboli jak diabli.
Poza tym te uplawy :ico_olaboga: Czasem to jak podczas @ wyplywa :ico_olaboga: Taki bialawy,rzadki sluz :ico_placzek: Do tego czasem jak sobie psikne to poleci skad indziej :ico_wstydzioch: Brzuch mam juz kolosalny,ledwo co zwlekam sie z lozka.
I czasem w nocy lapia mnie skurcze lydek :ico_placzek:
Ech................ jeszcze troche trzeba wytrzymac.

A mala :ico_olaboga: Jak mi szpytki wypycha z mojej prawej strony pod zebrem.Wczoraj wyczulam stopke :ico_brawa_01: Taka malusia............
Nie powiem czasem zaboli,ale maz mial wczoraj ubaw...Caly wieczor trzymal dlonie na brzuszku :ico_brawa_01:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

14 cze 2008, 10:23

Jagna30 pisze:I czasem w nocy lapia mnie skurcze lydek :ico_placzek:

ja mam to samo-dziś to myslalam że się :ico_placzek: z bólu :(

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

14 cze 2008, 10:31

No wlasnie,okropne uczucie...........

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

14 cze 2008, 10:33

BeataW pisze:Ja drugą noc z kolei miałam bolesne skurcze,ale nieregularne...ale coraz bardziej mnie dopadają i to juz nie takie @-owe,tylko silne skurcze jak przy porodzie
mam to samo,ale na szczęście też nieregularne, więc to jeszcze nie to :ico_sorki: :ico_sorki:
Dziewczynki jak macie skurcze łydek tzn że Wam magnezu brakuje,albo potasu,ale najpierw uzupełniłabym magnez

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość